محاسبه آنلاین قیمت تلویزیون شهری

تلویزیون شهری

تلویزیون شهری را می توان به عنوان نمونه ای از انواع نمایشگرها معرفی نمود. این نوع نمایشگرهای عظیم برای تبلیغات محیطی مورد استفاده قرار می گیرند. تلویزیون شهری می تواند به طور تقریبی 16 میلیون رنگ را پخش کند. اسم دیگر این نمایشگرها فول کالر و یا ویدیو وال می باشد. کارکرد این مدل از تلویزیون ها مانند تلویزیون های خانگی می باشد ولی اندکی اختلاف وجود دارد و آن هم در ابعاد این تلویزیون ها و همچنین نداشتن صدا در آنها می باشد. تیزرهای تبلیغاتی در مدل ها و طرح های گوناگون در تلویزیون شهری قابل پخش هستند. این گونه از تبلیغات می تواند در فعالیت شما کارکرد زیادی داشته باشد. استانداردهایی که در تولید تلویزیون شهری بکار برده می شود توانسته آن را در میان سایر نمایشگرها متمایز نماید.

محاسبه آنلاین قیمت تلویزیون شهری

پارسه الکترونیک با افتخار این امکان را ایجاد کرده که مشتریان محترم توانایی محاسبه قیمت تلویزیون شهری را به طور آنلاین داشته باشند. به منظور محاسبه آنلاین قیمت تلویزیون شهری کلیک نمایید.


led

در تولید تلویزیون شهری از پنل های مربعی استفاده می شود و با کنار یکدیگر قرار دادن تعدادی از آنها تلویزیون شهری ساخته می شود.  

یک تلویزیون شهری باید از خصوصیات زیر برخوردار باشد:

 • ضد آب باشد برای آب باران یا شستشوی دوره ای آن
 • ضد ضربه باشد به منظور برخورد اجسام در مکان های مختلف شهر
 • در نور مستقیم آفتاب به وضوح دیده شود. به دلیل اینکه تلویزیون شهری از نور بسیار زیادی برخوردار است و به همین علت در آفتاب می تواند تصاویر را به صورت مطلوب نمایش دهد.
 • بتوان به آسانی کلیه مواردی را که نیاز است بر روی آن نمایش داد.
 • ورودی های تلویزیون شهری باید دارای پورت های اچ دی ام ای و یو اس بی و ویدیو باشند تا بتوانند برنامه زنده را به طور مناسب و بدون قطعی انجام دهند.
 • قطعات اولیه آن دارای کیفیت بالایی باشند و از برندهای استاندارد و معتبر در دنیا باشند.
 • از خدمات بعد از فروش سریع و بدون قید و شرط برخوردار باشد.
 • به دلیل بالا بودن قیمت تلویزیون شهری، فروشنده باید به روش های گوناگون فروش آشنا باشد.
 • سرویس های دوره ای یکی از بهترین روش ها برای جلوگیری از واردشدن صدمات به تلویزیون های شهری است.
 • دارای فونداسیون و پایه با تاییدیه سازمان نظام مهندسی باشد.
 • باید از طرح های مطلوب و جذاب نمای تلویزیون باشد

همچنین در تولید تلویزیون شهری از فنااوری بسیار پیشرفته ای بکار رفته است. بخش اصلی سازنده تلویزیون شهری، پنل های مربعی هستند و سیستمی به منظور به وجود آوردن هماهنگی بین این پنل ها و مخصوصا دستگاه و نرم افزاری به منظور مدیریت کردن تصویرها نیز موجود می باشد. می توان تصاویری که در این تلویزیون ها نشان داده می شوند را از دوربین و یا رایانه ها دریافت نمود. 

mahsole parse

مزایای تبلیغ به وسیله تلویزیون شهری نسبت به روشهای قدیمی مانند بنر ، تابلوهای فلکسی

 • تلویزیون شهری دارای وزن کم می باشد و قابل حمل است و به آسانی می توان آن را نصب نمود
 • توانایی اطلاع رسانی با سرعت زیاد در زمان مخصوص و ویژه مثل فروش ویژه نوروز، تخفیف به سبب مناسبت ها
 • هزینه برق مصرفی تلوزیون ها بسیار کم می باشد و در سالهای آینده نیز کاهش می یابد
 • توانایی اتصال به کلیه تجهیزات دیجیتال مانند کامپیوتر، موبایل ، دوربین و . . .
 • کم شدن آلودگی زیست محیطی نسبت به روش های قدیمی تر
 • تلوزیون های شهری کمک فراوانی به زیباسازی فضای شهرها می کنند.
 • به علت ماژولار بودن تلویزیون شهری، به راحتی هر قطعه معیوب را می توان سوا و با قطعه سالم جایگزین نمود
 • به علت جابجایی متون و نورها، تلویزیون شهری در جذب کردن مشتریان، عابران و رهگذران موفقیت آمیز بوده است
 • با گسترش فناوری، قیمت نهایی تلویزیون های شهری کاهش یافته است و جایگزین مناسب و بهتری برای تابلوهای فلکسی و بنر و یا نئون است

کاربرد تلویزیون شهری 

تلویزیون شهری در کلیه سایزها و اندازه ها موجود است. این مدل از تبلیغات یکی از مناسب ترین و پرکاربردترین مدل تبلیغات محیطی به حساب می آید. کارایی آنها معمولا در سر 4راه های پر رفت و آمد و ترافیکی است که می تواند برای شما نتایج قابل قبولی داشته باشد. همچنین این تلویزیون ها در محیط های بسته مانند استادیوم ها، باشگاه ها و سالن های ورزشی، فرودگاه ها، یالن های کنفرانس و آمفی تئاتر نیز مورد استفاده قرار می گیرند. می توان تلویزیون شهری را از نظر کارایی به 2 گروه تقسیم بندی کرد. گروهی از آنها به نام تلویزیون شهری indoor می باشند که در محیط های بسته بسیار زیاد مورد استفاده قرار می گیرند. اغلب ضد آب نمی باشند. مدل دیگر آن outdoor است که در محیط های باز مورد استفاده قرار می گیرد و تمامی آنها ضد آب و آفتاب دید هستند. 

نمایشگاه ها از جمله جاهایی می باشد که از تلویزیون شهری در غرفه های خود بکار می برند. ظاهر زیبای این نمایشگرها، محیط بسیار مطلوبی را برای این غرفه ها بوجود می آورد. افرادی که تمایل دارند به طور مستمر از این مدل تلویزیون ها استفاده نمایند، می توانند آنها را خریداری نمایند ولی باید مطلع باشند که قیمت تلویزیون شهری گران می باشد. در صورتی که تمایل ندارید هزینه زیادی در ارتباط با آن بپردازید، آنها را اجاره کنید. مقداراجاره و هزینه خرید یک تلویزیون شهری به ابعاد و امکانات آن بستگی دارد و باهم متفاوت می باشد. 

 

karbordtvshahri

نکاتی که در زمان استفاده از تلویزیون شهری باید رعایت شود:

ابعاد تلویزیون شهری: به اندازه مکانی که نمایشگر تبلیغاتی در آن قرار می گیرد بستگی دارد. لازم به ذکر است به حداکثر فاصله ای که چشم مخاطب تا تلویزیون شهری دارد نیز بستگی دارد. اغلب حداکثر فاصله به منظور دید مناسب تلویزیون شهری، ضریب ده در مساحت کل تلویزیون شهری می باشد. برای مثال یک تلویزیون شهری با مساحت 12 متر مربع تا مسافت 120 متری به طور مناسب و عالی قابل دید می باشد و برای انتخاب ابعاد، مطلوب ترین حالت برای نمایش فیلم و تصویر استفاده از یکی از مضارب 3/4 (استاندارد جهانی) و یا 9/16 (استاندارد اروپایی) می باشد که طول و عرض تابلو فول کالر شما باید برای نشان دادن به یکی از این نسبت‌ها نزدیک باشد.

دات پیچ تلویزیون شهری : فاصله مرکز ثقل هر ال‌ ای دی تا ال‌ ای دی مجاور بر حسب میلیمتر می باشد و دات پیچ تلویزیون شهری نامیده می‌شود که به طور مستقیم به حداقل مسافت چشم مخاطب تا تلویزیون شهری بستگی دارد. برای مثال مطلوب ترین فاصله دید (حداقل) در تلویزیون شهری دات پیچ ده از مسافت ده متری است. همچنین مطلوب ترین فاصله دید یعنی از فواصل کمتر وضوح تصاویر با کیفیت پایین تری مشاهده می گردد.

مقدار شدت نور موردنیاز : برای انتخاب تلویزیون شهری تبلیغاتی باید به مقدار شدت نور دقت نمود که این موضوع به مقدار نوری که در محیط قرارگیری تلویزیون شهری که در زمان های مختلف از آن بکار برده می شود بستگی دارد. اندازه گیری حداکثر میزان شدت نور تلویزیون شهری به ازای هر متر مربع انجام می شود و از ۷۰۰ کاندلا به ازاء هر متر مربع (برای بعضی از تلویزیون‌های شهری درون سالن) شروع و تا ۸۵۰۰ کاندلا به ازاء هر متر مربع (به منظور تلویزیون تبلیغاتی led خارج سالن) وجود دارد.

tvshahri

تاریخ بروزرسانی:98/02/07

Prev 1 2 Next امتیاز بدهید
امتیاز گرفته شده 2.5 از 5 توسط 6 بازدیدکننده

نظر خود را بنویسید

مقالات