محاسبه آنلاین قیمت تلویزیون شهری

تلویزیون شهری

می توان تلویزیون شهری را به عنوان یکی از انواع نمایشگرها معرفی کرد. این نمایشگرهای غول پیکر به منظور تبلیغات محیطی به کار گرفته می شوند. تلویزیون شهری چیزی در حدود 16 میلیون رنگ را می تواند پخش نماید. نام دیگر این نمایشگرها فول کالر و یا ویدیو وال است. عملکرد این نوع از تلویزیون ها چیزی شبیه به تلویزیون های خانگی است اما با کمی تفاوت که در سایز این تلویزیون ها و یا نداشتن صدا در آنها وجود دارد. تیزرهای تبلیغاتی در انواع و طرح های مختلف در تلویزیون شهری قابل پخش می باشند. این نوع از تبلیغات می تواند در کسب و کارشما بسیار کارآیی داشته باشد. استانداردهایی که در ساخت تلویزیون شهری رعایت می شود توانسته آن را در بین دیگر نمایشگرها منحصر به فرد کند.

محاسبه آنلاین قیمت تلویزیون شهری

پارسه الکترونیک با افتخار این امکان را فراهم کرده که مشتریان عزیز بتوانند قیمت تلویزیون شهری را به صورت آنلاین محاسبه کنند. برای محاسبه آنلاین قیمت تلویزیون شهری کلیک کنید.


led

در ساخت تلویزیون شهری از پنل های مربعی استفاده شده که با در کنار هم قرار دادن تعدادی از آنها تلویزیون شهری ایجاد می شود.  

یک تلویزیون شهری باید ویژگی های زیر را دارا باشد:

 • ضد آب باشد به منظور آب باران یا شستشوی دوره ای آن
 • ضد ضربه باشد برای برخورد اجسام در جاهای گوناگون شهر
 • در نور مستقیم آفتاب به خوبی قابل دید باشد. زیرا تلویزیون شهری دارای نور بسیار زیادی می باشد و به همین دلیل در آفتاب می تواند تصاویر را به خوبی نشان دهد.
 • بتوان به راحتی تمام چیزهایی که لازم است را بر روی آن نشان داد
 • ورودی های تلویزیون شهری باید از پورت های اچ دی ام ای و یو اس بی و ویدیو برخوردار باشد که توانایی پخش نمایش زنده را به صورت مطلوب و بدون قطعی انجام دهد
 • لوازم اولیه آن از کیفیت بالا برخوردار باشد و از برندهای دارای استاندارد و شناخته شده در دنیا باشد.
 • خدمات پس از فروش سریع و بدون قید و شرط را داشته باشد
 • به سبب گران بودن قیمت تلویزیون شهری، فروشنده باید راه های مختلف فروش را دارا باشد
 • سرویس های دوره ای یکی از مناسب ترین شیوه ها به منظور پیشگیری از آسیب رسیدن به تلویزیون های شهری می باشد
 • دارای فونداسیون و پایه با تاییدیه سازمان نظام مهندسی باشد
 • باید دارای طرح های زیبا و جذاب نمای تلویزیون باشد

به علاوه در ساخت تلویزیون شهری از تکنولوژی بسیار بالایی استفاده شده است. قسمت اصلی تشکیل دهنده تلویزیون شهری پنل های مربعی می باشد و سیستمی برای ایجاد هماهنگی میان این پنل ها و به خصوص دستگاه و نرم افزاری برای مدیریت کردن تصویرها نیز وجود دارد. می توان تصویرهایی که در این تلویزیون ها نمایش داده می شود را از دوربین و یا رایانه ها گرفت. 

mahsole parse

مزایای تبلیغ توسط تلویزیون شهری در مقایسه با شیوه های قدیمی مثل بنر ، تابلوهای فلکسی

 • تلویزیون شهری دارای وزن کم و قابل حمل و نصب راحت آن
 • قابلیت اطلاع رسانی سریع در زمان خاص و ویژه مانند فروش ویژه نوروز، تخفیف به دلیل مناسبت ها
 • هزینه برق مصرفی تلوزیون ها بسیار اندک است و در سالهای آتی نیز کاهش می یابد
 • توانایی وصل شدن به تمامی وسایل دیجیتال مثل کامپیوتر، موبایل ، دوربین و . . .
 • آلودگی زیست محیطی کمتر در مقایسه با شیوه های قدیمی تر
 • این تلوزیون های شهری کمک زیادی به زیبا سازی فضای شهرها می کند.
 • به دلیل ماژولار بودن تلویزیون شهری، به آسانی هر قطعه ناسالم و دارای عیب را می توان جدا و با قطعه سالم جایگزین کرد
 • به دلیل متحرک بودن متن ها و نورها، تلوزیون شهری در جذب کردن مشتریان، عابران و رهگذران موفقیت آمیز بوده است
 • با پیشرفت فناوری قیمت نهایی تلویزیون های شهری کمتر شده است و جایگزین مطلوب و بهتری برای تابلوهای فلکسی و بنر و یا نئون می باشد

کاربرد تلویزیون شهری

تلویزیون شهری در تمام ابعاد و اندازه ها قابل استفاده می باشد.  این نوع از تبلیغات یکی از بهترین و کارآمدترین نوع تبلیغات محیطی به حساب می آید. بیشترین کاربرد آنها در سر 4 راه های پر تردد و ترافیکی است که می تواند بازخورد زیادی از تبلیغات برای شما ایجاد کند. علاوه بر این ها در فضاهای بسته ای مانند استادیوم ها، باشگاه ها و سالن های ورزشی، فرودگاه ها، یالن های کنفرانس و آمفی تئاتر نیز کاربرد دارد. تلویزیون شهری را می توان از نظر کاربردی بودن آنها به 2 دسته تقسیم بندی نمود. نوعی از آنها به اسم تلویزیون شهری indoor که در فضاهای بسته بیشترین استفاده را دارند. معمولا هم ضد آب نیستند. نوع دیگر آن outdoor که در فضاهای باز به کار گرفته می شود و همه آنها ضد آب و آفتاب دید می باشند. 

نمایشگاه ها یکی از مکان هایی هستند که از تلویزیون شهری برای غرفه های خود استفاده می کنند. زیبایی منحصر به فرد این نمایشگرها فضای بسیار مناسبی را برای این غرفه ها ایجاد خواهد کرد. کسانی که قصد دارند استفاده مداومی از این نوع تلویزیون ها داشته باشند می توانند آنها را بخرند اما باید بدانند که قیمت تلویزیون شهری گران است. در شرایطی که نمی خواهید هزینه زیادی بابت آن بدهید می توانید آنها را اجاره نمایید. میزان اجاره و خرید یک تلویزیون شهری به اندازه و امکانات آن نیز بستگی دارد. 

karbordtvshahri

نکاتی که در هنگام استفاده از تلویزیون شهری باید رعایت شود:

اندازه تلویزیون شهری : به مقدار محیط موجود در مکان قرارگیری نمایشگر تبلیغاتی بستگی دارد و همچنین به بیشترین مسافتی که چشم بیننده تا تلویزیون شهری دارد. معمولا بیشترین مسافت به منظور دید مطلوب تلویزیون شهری ضریب ده در مساحت کل تلویزیون شهری است. برای نمونه تلویزیون شهری با مساحت 12 متر مربع تا فاصله 120 متری به صورت خوب و مطلوب مشاهده می شود و به منظور انتخاب اندازه، مناسب ترین حالت به منظور نشان دادن فیلم و تصویر بکار گیری از یکی از مضرب‌های 3/4 (استاندارد جهانی) و یا 9/16 (استاندارد اروپایی) است که طول و عرض تابلو فول کالر شما باید به منظور نمایش نزدیک به یکی از این نسبت‌ها باشد.

دات پیچ تلویزیون شهری : مسافت مرکز ثقل هر ال‌ ای دی تا ال‌ ای دی مجاور بر اساس میلیمتر دات پیچ تلویزیون شهری گفته می‌شود که به صورت مستقیم به کمترین فاصله چشم بیننده تا تلویزیون شهری بستگی دارد. برای نمونه مناسب ترین مسافت دید (حداقل) برای تلویزیون شهری دات پیچ ده از فاصله ده متری می‌باشد . لازم به ذکر است که مناسب ترین مسافت دید به این معنی است که از مسافت های کمتر وضوح تصاویر با کیفیت پایین تری دیده می‌شود.

میزان شدت نور لازم : به منظور انتخاب تلویزیون شهری تبلیغاتی باید به میزان شدت نور توجه کرد که این مورد به میزان نوری که در مکان قرارگیری تلویزیون شهری در ساعات گوناگون استفاده از تابلو تبلیغاتی بستگی دارد. اندازه گیری بیشترین شدت نور تلویزیون شهری به ازای هر متر مربع صورت می گیرد و از ۷۰۰ کاندلا به ازاء هر متر مربع (جهت برخی از تلویزیون‌های شهری داخل سالن) آغاز و تا ۸۵۰۰ کاندلا به ازاء هر متر مربع (جهت تلویزیون تبلیغاتی led خارج سالن) موجود می باشد.

tvshahri

Prev 1 2 Next امتیاز بدهید
امتیاز گرفته شده 2.3 از 5 توسط 3 بازدیدکننده

نظر خود را بنویسید