تابلوروان - قیمت تابلو ال ای دی - تابلو led

تابلوروان

تابلو روان ها  را می توانیم یکی از انواع پر کاربرد نمایشگر های الکترونیکی به شما معرفی کنیم. در تابلو روان نوعی تبلیغات به حساب می آید که در دنیا امروز استفاده زیادی از آن می شود. در این نوع تابلوها می توان هر نوع متنی را با هر طرحی که می خواهید به نمایش در آورید. یکی از ابزارهای اصلی در ساخت این تابلو روان ها لامپ های ال ای دی هستند. این تابلو ها این قابلیت را دارند تا در سایزهای مختلفی تولید شوند. با به کار بردن آنها در کسب و کار خود رونق ایجاد خواهید کرد و دارای بازخورد بسیار بالایی می باشد. از این نمایشگرها در مکان های مختلفی از جمله مکان ها و ساختمان های تجاری، پارک ها، معابر شهری و .... می توان استفاده کرد. 

حال موضوع مورد اهمیت برای افرادی که می خواهند از این نوع تابلو استفاده کنند، قیمت تابلو روان است. ما در این مقاله در رابطه با عوامل تاثیر گذار در قیمت تابلو روان توضیحاتی را در اختیار شما خواهیم گذاشت. 

بهتر است بدانید که محاسبه این قیمت بر اساس متر مربع انجام می شود. می توان گفت که عوامل گوناگونی در تعیین قیمت تابلو روان تاثیر گذار است. از جمله این عوامل می توانیم به مواردی چون نوع طراحی، میزان نور تابلو، قدرت نمایش بالا، کیفیت تابلو و همچنین اندازه و ابعاد تابلو نیز اشاره کرد. کم مصرف بودن آنها نیز یکی دیگر از عواملی است که توانسته در تعیین قیمت آن موثر واقع شود. در مواردی که از تابلو های روانی استفاده شود که دارای ترکیب رنگ هستند باید در نظر داشته باشید که قیمت آن در مقایسه با تابلوهای تک رنگ متفاوت می باشد. در اکثر موارد هم زمانی که قصد نمایش تیزر تبلیغاتی و یا فیلم را در تابلو روان دارید، از ال ای دی های با ترکیب رنگی استفاده می شود. 

تاثیر قطعات بر قیمت تابلوروان

علاوه بر تمامی این موارد قطعاتی که برای ساخت تابلو روان استفاده می شود، عامل مهمی در تعیین قیمت تابلو روان می باشد. در مواقعی برخی از کسانی که در زمینه ساخت این نوع از تابلو ها هستند از قطعات چینی و غیر اصل استفاده می کنند تا بتوانند سود بیشتری نصیب خود کنند. این تابلو ها در بازار قیمت نسبتا پایین تری در مقایسه با تابلو های تک رنگ دارند. همچنین ماژول ها ال ای دی یکی از قطعه های اصلی تشکیل دهنده تابلو روان و موثر در قیمت تابلو است. در شرایطی که از ماژولی بدون کیفیت برای ساخت این تابلو ها استفاده شود، می تواند تاثیر مخربی بر روی عملکرد تابلو گذاشته و عمر آن را کم کند. 

تابلوروان

می توان گفت در ماژول عواملی زیادی وجود دارد که افراد سازنده می توانند برای کمتر کردن هزینه از قطعه های ماژول بی کیفیت استفاده کنند. به طور مثال اگر از کپسولیشن با کیفیت و مرغوب استفاده نمی کنند و یا اینکه از ال ای دی هایی استفاده شود که از کیفیت بسیار پایینی برخوردار است. علاوه بر این مواردی چون نوع آی سی، میزان ضخامت برد، جنس فریم تابلو و..... می تواند در قیمت تابلو روان تاثیر داشته باشد. 

هزینه نصب تابلو روان

جدا از هزینه ای که برای تابلو روان باید بپردازید، هزینه ای برای نصب هم باید در نظر داشته باشید. حتی قیمت نصب هم به عواملی بستگی خواهد داشت. این عوامل به شرح زیر می باشد:

  1. میزان ارتفاعی که تابلو باید نصب شود.
  2. سازه جایی که تابلو نصب می گردد. 
  3. در شرایطی که برای نصب به داربست احتیاج باشد. 
  4. استفاده از جرثقیل برای نصب هزینه بر خواهد بود. 

تابلو روان را می توان به عنوان یکی از نمایشگر های تبلیغاتی نیز مورد استفاده قرار داد. از این نمایشگر ها برای انواع تبلیغات ها و همچنین سر در مغازه های نیز استفاده می شود. در سال ها پیش تابلو روان ها را به صورت دستی می ساختند. به شکلی که تمام ال ای دی ها را به شکل موازی لحیم می کردند. با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی ماژول هایی آماده وارد بازار شد که ساخت این تابلوها را آسان تر نمود. این تابلوها را می توان از یکی از به روز ترین و مدرن ترین نمایشگر های تبلیغاتی دانست. امروزه از تابلو روان ها استفاده زیادی می شود. این نوع از نمایشگرها دارای تنوع زیادی می باشند. می توان گفت که  این تابلو ها دارای کیفیت بسیار زیادی می باشند. از دیگر ویژگی های بارز این نوع از نمایشگر های تبلیغاتی می توان به مواردی چون شدت نور زیاد، تکنولوژی بالا و همچنین طراحی انواع متن ها و تصویر در این تابلوها نیز اشاره کرد. تابلو روان یکی از پرکاربردترین نمایشگرهایی می باشد که از آن در صنعت تبلیغات نیز استفاده می شود. 

قیمت تابلو روان می تواند به موارد خاصی بستگی داشته باشد. در مواردی استفاده از قطعه های اورجینال و با کیفیت عاملی برای افزایش قیمت این نوع از تابلوها است. علاوه بر این ها مونتاژ و طراحی متن و یا تصویری که در تابلو نمایش داده می شود هم تاثیر گذار خواهد بود. این تابلو ها دارای رنگ های مختلفی هستند. رنگ سبز، قرمز، آبی و سفید از رنگ های تشکیل دهنده یک تابلو روان است. علاوه بر این تابلو روان به صورت فول کالر نیز می تواند طراحی شده و تولید شود.

در مواردی قیمت تابلو روان  به دلیل اینکه در ساخت آن از ال ای دی های زیادی استفاده می شود، زیاد است. در این راستا افرادی هستند که به دنبال تابلو روان ارزان هستند. در اکثر موارد تابلو روان های قرمز رنگ در مقایسه با انواع دیگر آن ارزان تر بوده و قیمت مناسب تری دارد. همچنین تابلو روان ارزان می تواند دارای طرحی ساده و نوشته های بسیار کوتاه و کم باشد.

تابلوروان ارزان قیمت

تابلو روان هایی که دارای رنگ های سبز و یا سفید هستند نیز از طرفداران زیادی برخوردارند. همچنین قیمت این نوع از تابلو روان ها که دارای رنگ سفید می باشند، ارزان و مناسب است. این نوع از تابلوروان ها به گونه ای طراحی می شود  که به صورت سیاه و سفید نمایش داده می شود. بهتر است بدانید که لوازم جانبی که در ساخت تابلو روان استفاده می شود، اثر مستقیم بر روی قیمت آن خواهد داشت.

Prev 1 2 Next امتیاز بدهید
امتیاز گرفته شده 5 از 5 توسط 1 بازدیدکننده

نظر خود را بنویسید

مقالات