قیمت تابلو روان فول کالر full color

تابلو روان فول کالر

تابلو روان فول کالر نوعی از نمایشگرها می باشد که در همه ابعاد و اندازه ها ساخته می شود. این نوع از تابلو روان ها همه انیمیشن ها، فونت ها و افکت ها را می تواند به نمایش در آورد. به علاوه تمامی رنگ ها را می توان در آنها دید. تابلو روان فول کالر در سر در مغازه ها، هتل ها، فرودگاه ها، استخرها، اداره های دولتی و خصوصی، سالن های تئاتر، مراکز شهر و ..... نیز کاربرد دارد. ویژگی های بارزی که در تابلو روان فول کالر وجود دارد، آن را از دیگر تابلو ها متمایز ساخته است. قیمت تابلو روان فول کالر یکی از مهم ترین مسئله هایی است که شاید در مواقعی مشکل ساز می باشد. قیمت این نوع از تابلوها می تواند به عوامل متعددی بستگی داشته باشد. 

قیمت تابلو روان فول کالر را بر حسب متر مربع محاسبه می کنند. از جمله عواملی که در این امر دخیل هستند می توان به مواردی چون جنس تابلو، آفتابگیر بودن آن، شدت نور آن و ضد آب بودن تابلو نیز اشاره کرد. همچنین دارا بودن گارانتی می تواند در تعیین قیمت آن موثر باشد. به ویژه قطعاتی که در تابلو روان به کار می رود، از نظر اصل و غیر اصل بودن آن می تواند قیمت تابلو روان را تغییر دهد. 

ماژول هایی که در این نوع تابلو ها به کار می رود هرکدام دارای میزان نور مختلفی از هم می باشد. از این رو در صورتی که از ماژول هایی با شدت نور کم استفاده شود قیمت تابلو روان را پایین می آورد. اما بر عکس در صورتی که از ماژول پر نور و با شدت نور بالا استفاده شود، می تواند تابلو روان را گران تر کند. چرا که کیفیت یک تابلو روان فول کالر بستگی به نوع ماژول آن و نوری که دارد، بستگی دارد. ماژول هایی که برای تابلوهای روان فول کالر استفاده می شود، دارای تراکم های بیشتر و مختلفی نیز می باشد. پس زمانی که با یک تابلو روان فول کالر ارزان مواجه شدید، بدانید که به احتمال زیاد دارای کیفیت بسیار پایینی می باشد. 

علاوه بر مواردی که در بالا ذکر شد، می توان چندین موارد دیگر را که در تعیین قیمت این تابلوها تاثیر گذار است مطرح کرد. نوع پاور یا همان منبع تغذیه که یکی از مهم ترین قطعه های به کار رفته در این نوع تابلوها می باشد، یکی دیگر از این موارد می باشد. همچنین نوع مین برد یا بهتر است بگویم همان مغز کنترلی که در تابلو روان فول کالر استفاده می شود، می تواند بی کیفیت باشد و در عملکرد تابلو روان شما اختلال ایجاد کند. به طوری که پخش فیلم و عکس را کند کرده و یا با ایراداتی همراه می سازد. نوع سیم پیچی و بی تجربه بودن فرد سازنده تابلو نیز می تواندیکی دیگر از این عوامل باشد. بهتر است بدانید که تابلو روان فول کالر از تابلو روان های تک رنگ گران تر است. چرا که از قدرت جذب بالا و زیبایی فراوانی برخوردار است.
امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید