قیمت تابلو روان فول کالر full color

تابلو روان فول کالر

نمونه ای از نمایشگرها تابلو روان فول کالر هستند که در تمامی سایزها و اندازه ها تولید می گردند. این مدل از تابلو روان ها قابلیت نشان دادن تمامی انیمیشن ها، متن ها و افکت ها را دارند. همچنین کلیه رنگ ها را می توان در آنها مشاهده کرد. تابلو روان فول کالر در سر در مغازه ها، هتل ها، فرودگاه ها، استخرها، ادارات دولتی و خصوصی، سالن های تئاتر، مراکز شهر و ..... کاربرد دارند. خصوصیات آشکاری که در تابلو روان فول کالر موجود است، آن را از سایر تابلوها جدا می کند. قیمت تابلو روان فول کالر از جمله موارد بااهمیتی می باشد که شاید برخی اوقات مسائلی به وجود آورد. قیمت این مدل از تابلوها به پارامترهای مختلفی بستگی دارد.

قیمت تابلو روان فول کالر را بر اساس متر مربع محاسبه می نمایند. از جمله پارامترهایی که در این مورد تاثیرگذار می باشد عبارتند از جنس تابلو، آفتابگیر بودن آن، میزان شدت نور و ضد آب بودن تابلو. لازم به ذکر است برخورداری از گارانتی می تواند در مشخص کردن قیمت تاثیرگذار باشد. مخصوصا قطعاتی که در تابلو روان مورد استفاده قرار می گیرند از لحاظ اصل و غیر اصل بودن آن می تواند موجب تغییر قیمت تابلو روان شود.

ماژول هایی که در این مدل تابلوها مورد استفاده قرار می گیرند، هر یک از مقدار نور گوناگونی برخوردار می باشند. به همین دلیل اگر از ماژول هایی با شدت نور پایین بکار برده شود قیمت تابلو روان کمتر می شود. ولی بر عکس اگر از ماژول پر نور و با شدت نور زیاد بکار برده شود، می تواند موجب افزایش قیمت تابلو روان گردد زیرا کیفیت یک تابلو روان فول کالر به مدل ماژول آن و میزان نوری که دارد، بستگی دارد. ماژول هایی که در تابلوهای روان فول کالر از آن بکار برده می شود، از تراکم های بیشتر و گوناگونی برخوردار هستند. در نتیجه هنگامی که با یک تابلو روان فول کالر با قیمت پایین روبرو می شوید، مطلع باشید که به احتمال زیاد از کیفیت بسیار کمی برخوردار است.

به جز عواملی که بیان شد پارامترهای دیگری هم در مشخص کردن قیمت این تابلوها اثرگذار می باشند. نوع پاور یا همان منبع تغذیه از بااهمیت ترین قطعات استفاده شد در این مدل تابلوها است. لازم به ذکر است نوع مین برد یا همان مغز کنترلی که در تابلو روان فول کالر از آن بکار برده می شود اگر کیفیت پایینی داشته باشد در کارکرد تابلو روان شما اختلال به وجود می آورد. به صورتی که پخش فیلم و عکس با سرعت پایین انجام می شود و یا همراه با اشکالاتی می باشد. نوع سیم پیچی و نداشتن مهارت کافی فرد تولیدکننده تابلو نیز می تواند از جمله این عوامل باشد. مناسب است که مطلع باشید که تابلو روان فول کالر از تابلو روان های تک رنگ گران تر می باشند. زیرا از قدرت جذب زیاد و زیبایی فراوانی برخوردار می باشند.

تاریخ بروزرسانی:98/02/05
امتیاز بدهید
امتیاز گرفته شده 5 از 5 توسط 1 بازدیدکننده

نظر خود را بنویسید

مقالات