محاسبه آنلاین قیمت تلویزیون شهری

تلویزیون شهری

می توان تلویزیون شهری را به عنوان یکی از انواع نمایشگرها معرفی کرد. این نمایشگرهای غول پیکر به منظور تبلیغات های محیطی به کار گرفته می شود. تلویزیون شهری چیزی در حدود 16 میلیون رنگ را می تواند پخش نماید. نام دیگر این نمایشگرها فول کالر و یا ویدیو وال است. عملکرد این نوع از تلویزیون ها چیزی شبیه به تلویزیون های خانگی است اما با کمی تفاوت که در سایز این تلویزیون ها و یا نداشتن صدا در آنها وجود دارد. تیزرهای تبلیغاتی در انواع و طرح های مختلف در تلویزیون شهری قابل پخش می باشد. این نوع از تبلیغات می تواند در کسب و کارشما بسیار کار آیی داشته باشد. استانداردهایی که در ساخت تلویزیون شهری رعایت می شود توانسته آن را در بین دیگر نمایشگر ها منحصر به فرد کند.

محاسبه آنلاین قیمت تلویزیون شهری

پارسه الکترونیک با افتخار این امکان را فراهم کرده که مشتریان عزیز بتوانند قیمت تلویزیون شهری را به صورت آنلاین محاسبه کنند. برای محاسبه آنلاین قیمت تلویزیون شهری کلیک کنید.

از جمله ویژگی های این نمایشگر می توان به آفتاب دید بودن، ضد آب بودن و همچنین ضد ضربه بودن نیز اشاره کرد. همچنین  تصاویر در آنها دارای نور بسیار زیادی می باشد. از این رو حتی در مواقعی که آفتاب شدیدی به آن می تابد، این قابلیت را دارد تا تصاویر را به خوبی نشان دهد. در ساخت تلویزیون شهری از پنل های مربعی استفاده شده که با در کنار هم قرار دادن تعدادی از آنها تلویزیون شهری ایجاد می شود. 

به علاوه در ساخت تلویزیون شهری از تکنولوژی بسیار بالایی استفاده شده است. قسمت های اصلی تشکیل دهنده تلویزیون شهری پنل های مربعی، سیستمی برای ایجاد هماهنگی میان این پنل ها و به خصوص دستگاه و نرم افزاری برای مدیریت کردن تصویر ها می باشد. می توان تصویرهایی که در این تلویزیون ها نمایش داده می شود را از دوربین و یا رایانه ها گرفت. 

کاربرد تلویزیون شهری

تلویزیون شهری در تمام ابعاد و اندازه ها قابل استفاده می باشد.  این نوع از تبلیغات یکی از بهترین و کارآمدترین نوع تبلیغات محیطی به حساب می آید. بیشترین کاربرد آنها در سر 4 راه های پر تردد و ترافیکی است که می تواند بازخورد زیادی از تبلیغات برای شما ایجاد کند. علاوه بر این ها در فضاهای بسته ای مانند استادیوم ها، باشگاه ها و سالن های ورزشی، فرودگاه ها، یالن های کنفرانس و آمفی تئاتر نیز کاربرد دارد. تلویزیون شهری را می توان از نظر کاربردی بودن آنها به 2 دسته تقسیم بندی نمود. نوعی از آنها به اسم تلویزیون شهری indor که در فضاهای بسته بیشترین استفاده را دارند. معمولا هم ضد آب نیستند. نوع دیگر آن outdor که در فضاهای باز به کار گرفته می شود و همه آنها ضد آب و آفتاب دید می باشند. 

نمایشگاه ها یکی از مکان هایی هستند که از تلویزیون شهری برای غرفه های خود استفاده می کنند. زیبایی منحصر به فرد این نمایشگر ها فضای بسیار مناسبی را برای این غرفه ها ایجاد خواهد کرد. کسانی که قصد دارند استفاده مداومی از این نوع تلویزیون ها داشته باشند می توانند آنها را بخرند اما باید بدانند که قیمت تلویزیون شهری گران است. در شرایطی که نمی خواهید هزینه زیادی بابت آن بدهید می توانید آنها را اجاره نمایید. میزان اجاره و خرید یک تلویزیون شهری به اندازه و امکانات آن نیز بستگی دارد. 

امتیاز بدهید
امتیاز گرفته شده 2.3 از 5 توسط 3 بازدیدکننده

نظر خود را بنویسید