تابلوروان
بهترین شرکت تابلو روان در تهران

بهترین شرکت تابلو روان در تهران

صنایع الکترونیک پارسه

تابلو روان LED

هر یک از تابلو روان LED یا SMD از 3 بخش الکترونیکی، ماژول تابلو روان LED ، پاور سوئیچینگ ، کارت کنترل تابلو روان تشکیل شده است.
ماژول تابلو روان بر اساس سیستم رنگی نور Red , Green, Blue در سه بخش ماژول تک رنگ اصلی R,G,B و فرعی W,Y,P و ماژول سه رنگ RB , RG ,GB و ماژول تمام رنگ RGB معمولا با فاصله پیکسلی P10 , P16 P20 میلیمتر در بازار موجود می باشد. پاور سوئیچینگ که با ولتاژ 5 ولت در تابلو روان مورد استفاده قرار می گیرد معمولا با توان 200 وات و آمپراژ 40 از آن بکار برده می شود. تعداد لازم پاور سوئیچینگ در هر تابلو بر اساس ابعاد تابلو و مدل ماژول مصرفی مشخص می شود.

کارت کنترل تابلو روان بر حسب نیاز و مدل ماژول تابلو روان در دو نوع کارت کنترل تابلو روان LED فاقد طیف (تک رنگ و سه رنگ) و کارت کنترل تابلو روان LED طیف دار مورد استفاده قرار می گیرد.

اگر قصد سفارش تابلو led را دارید ، مناسب ترین گزینه صنایع الکترونیک پارسه است.

دفتر فروش و خدمات پس از فروش ما واقع در تهران - آزادی، تقاطع حبیب اللهی، پلاک 469 طبقه دوم می باشد .

تمامی نمایشگرهای ال ای دی ساخته شده شرکت صنایع الکترونیک پارسه از بهترین کیفیت برخوردار است و دارای 12 ماه گارانتی فروش بدون قید و شرط تعویض ابزار در محل و 60 ماه خدمات پس از فروش می باشد.

خصوصیات صنایع الکترونیک پارسه

کارشناسی و طراحی پروژه

ارسال کارشناسان و طراحان به منظور دیدن مکان انجام شدن پروژه ، دادن اطلاعات موردنیاز به کارفرما و در آخر طراحی و ارسال پیش نمایش طرح اولیه به منظور تاییدیه کارفرما.

تولید ، اجرا و نصب پروژه

شروع مرحله تولید و انجام پروژه طبق طرح اولیه و هماهنگی های ذکر شده شده در قرارداد. پس از تمام شدن مرحله تولید تابلو به منظور اجرا به کارفرما اطلاع داده می شود و بعد از تاییدیه او اقدام به نصب می گردد.

گارانتی و پشتیبانی

کلیه محصولات صنایع الکترونیک پارسه از 12 ماه گارانتی و 60 ماه پشتیبانی برخوردار است. این مورد موجب ایجاد خاطری راحت برای کارفرمایان و مشتریان عزیز می گردد.

رضایت مشتری

ما پس از تمام شدن پروژه ارتباطمان با شما قطع نمی گردد تا مشتری از اعتماد و انتخاب خود اطمینان پیدا کند و شعار خرید مطمئن را به صورت واقعی خاطر نشان کنیم.

تاریخ بروزرسانی:98/02/07

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات