تابلوروان
بهترین شرکت تابلو روان در تهران

بهترین شرکت تابلو روان در تهران

صنایع الکترونیک پارسه

تابلو روان LED

هر تابلو روان LED یا SMD از 3 قسمت الکترونیکی، ماژول تابلو روان LED ، پاور سوئیچینگ ، کارت کنترل تابلو روان برخوردار می باشد.
ماژول تابلو روان طبق سیستم رنگی نور Red , Green, Blue در سه رده ماژول تک رنگ اصلی R,G,B و فرعی W,Y,P و ماژول سه رنگ RB , RG ,GB و ماژول تمام رنگ RGB با فاصله پیکسلی اغلب P10 , P16 , P20 میلیمتر عرضه می گردد. پاور سوئیچینگ که با ولتاژ 5 ولت در تابلو روان استفاده می شود بیشتر با توان 200 وات و آمپراژ 40 برگزیده می شود. تعداد مورد نیاز پاور سوئیچینگ در هر تابلو طبق مساحت تابلو و نوع ماژول مصرفی تعیین می گردد.

کارت کنترل تابلو روان نیز طبق نیاز و نوع ماژول تابلو روان در دو رده کارت کنترل تابلو روان LED فاقد طیف (تک رنگ و سه رنگ) و کارت کنترل تابلو روان LED طیف دار کاربرد دارد.

در صورتی که تمایل به  سفارش تابلو led دارید ، بهترین گزینه صنایع الکترونیک پارسه می باشد.

دفتر فروش و خدمات پس از فروش ما واقع در تهران - آزادی، تقاطع حبیب اللهی، پلاک 469 طبقه دوم می باشد .

کلیه نمایشگرهای ال ای دی تولیدی شرکت صنایع الکترونیک پارسه از مطلوب ترین کیفیت برخوردار می باشد و همچنین از 12 ماه گارانتی فروش بدون قید و شرط تعویض ابزار در محل و 60ماه خدمات پس از فروش برخوردار است.

ویژگی های صنایع الکترونیک پارسه

کارشناسی و طراحی پروژه

فرستادن کارشناسان و طراحان جهت بازدید محل اجرای پروژه ، ارائه اطلاعات لازم به کارفرما و در نهایت طراحی و فرستادن پیش نمایش طرح اولیه برای تاییدیه کارفرما.

ساخت ، اجرا و نصب پروژه

آغاز مرحله ساخت و اجرای پروژه بر اساس طرح اولیه و هماهنگی های منعقد شده در قرارداد. بعد از اتمام ساخت تابلو برای اجرا به کارفرما اطلاع رسانی می شود و سپس با تایید وی اقدام به نصب می گردد.

گارانتی و پشتیبانی

تمامی محصولات مجموعه ما از 12 ماه گارانتی و 60 ماه پشتیبانی برخوردار می باشد. این مساله خاطری آسوده را برای کارفرمایان و مشتریان عزیز میسر می سازد.

رضایت مشتری

ما بعد از اتمام پروژه ارتباطمان با شما قطع نخواهد شد  تا مشتری از اعتماد و انتخاب خود اطمینان حاصل نماید و شعار خرید مطمئن را به طور حقیقی خاطر نشان کنیم.

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید