تلویزیون شهری

مرکز فروش عمده انواع تلویزیون شهری

آیا می دانید که مرکز فروش عمده انواع تلویزیون شهری که در این زمینه از بهترین ها می باشد کدام یک از شرکت های فعال می باشد و این شرکت چه کار هایی انجام می دهد؟


خوب است بدانید که مرکز فروش عمده انواع تلویزیون شهری را ما به شما معرفی می کنیم که با یکبار خرید از این شرکت از مشتری های همیشگی آن باشید. در این زمینه با ما همراه باشید و مطالب زیر را مطالعه کنید.


مرکز فروش عمده انواع تلویزیون شهری


آیا می دانید که انواع و اقسام مرکز فروش عمده انواع تلویزیون شهری در بازار های خرید و فروش در شهر های مختلف فعالیت می کنند؟
بهتر است بدانید که خرید های خود را از هر مرکز فروش عمده انواع تلویزیون شهری انجام ندهید. چرا که ممکن است بهترین تلویزیون ها را خریداری نکنید و بعد از خرید هم در این زمینه دچار مشکل گردید. به این صورت هم ما به شما یکی از بهترین شرکت هایی که در این زمینه فعالیت می کند را معرفی می کنیم. شرکت پارسه که از چند سال پیش در این زمینه فعالیت می کند بهترین و مهم ترین تلویزیون ها را در بازار های خرید و فروش عرضه می کند.
با توجه به این که این شرکت بهترین ها را تولید می کند و در بازار های خرید و فروش عرضه می کند می توانید مشاهده کنید که تعداد مشتری های این شرکت در بازار های خرید و فروش در حال افزایش می باشد.

فروش عمده انواع تلویزیون شهری

اگر می خواهید بدانید که به چه علت فروش از طرف مرکز فروش عمده انواع تلویزیون شهری بالا می باشد؟ خوب است بدانید که این شرکت یعنی شرکت پارسه از بهترین و نوین ترین روش ها در تولید کردن محصولات خود استفاده می کند.
به این علت هم همه این محصولاتی که در بازار های خرید و فروش عرضه می گردند کیفیت های بسیار بالایی دارند. اگر می خواهید که شما هم بهترین ها را خریداری کنید به این مرکز فروش عمده انواع تلویزیون شهری مراجعه کنید و بهترین ها را برای خود خریداری کنید.
خوب است بدانید که این شرکت از بهترین مواد اولیه هم در تولید های تلویزیون ها استفاده می کند. بدین صورت هم محصولات تولید شده بسیار کیفیت بالا دارند. اگر می خواهید که در این زمینه از این موارد خبر دار گردید با ما همراه باشید.

مرکز فروش عمده انواع تلویزیون شهری

خرید اینترنتی تلویزیون شهری

آیا می دانید که در زمان های گذشته مردم برای این که خرید خود را از انواع مرکز فروش عمده انواع تلویزیون شهری انجام دهند چگونه اقدام به این کار می کیردند؟
بهتر است بدانید که در زمان های گذشته مردم برای این که خرید های خود را انجام دهند باید مستقیما به محل و مرکز فروش عمده انواع تلویزیون شهری مراجعه می کردند.
اما خوب است بدانید که امروزه چنین نمی باشد. مردم برای این که خرید های خود را انجام دهند به صورت اینترنتی این کار را انجام می دهند. بهتر است بدانید که شما هم می توانید خرید های خود را به صورت آنلاین از این شرکت انجام دهید.
چرا که در این صورت می توانید در عرض کمتر از چند دقیقه خرید های خود را به پایان برسایند و لذت بهترین خرید را تجربه کنید.

قیمت تلویزیون شهری

قیمت هایی که در بازار های خرید و فروش از طرف مرکز فروش عمده انواع تلویزیون شهری برای این محصولات در نظر گرفته می گردد بهتر است بدانید که بسیار بالا می باشد.
حتی دیده شده است که بسیاری از مشتری ها هم به این علت نمی توانند خرید های خود را به خوبی انجام دهند. اما ما در این زمینه یک مژده به شما داریم و آن هم این است که با خرید از این مرکز فروش عمده انواع تلویزیون شهری می توانید خرید های خود را با قیمت های بسیار مناسب تری انجام دهید.
چرا که این شرکت قیمت هایی که برای آن ها در نظر گرفته است بسیار مناسب تر می باشد و به این علت هم همه مشتری ها از آن راضی می باشند. خوب است بدانید که از جمله مهم ترین و بهترین هدف هایی که این شرکت دارد رضایت مشتری های خود می باشد.

تولید کننده دست اول تابلو روان

آیا شما ها اطلاع دارید که بهترین تولید کننده دست اول تابلو روان کدام یک از شرکت های فعال در این زمینه می باشد و آن ها را تولید می کند تا در بازار ها عرضه دهد؟


بهتر است بدانید که انواع تولید کننده دست اول تابلو روان در انواع شهر های مختلف فعالیت می کنند و آن ها را پس از تولید های خود در بازار های خرید و فروش عرضه می کنند تا مردم بتوانند به راحتی خریداری کنند.


تولید کننده دست اول تابلو روان


آیا می دانید که انواع تولید کننده دست اول تابلو روان در بازار های خرید و فروش عفالیت دارند؟

خوب است بدانید که با توجه به این که انواع مختلف تولید کننده دست اول تابلو روان در انواع شهر های مختلف در این زمنیه فعالیت می کنند ما به شما یکی از بهترین و فعال ترین ها را معرفی می کنیم و از این به بعد هم می توانید که خرید های خود را از آن انجام دهید.

بهتر است بدانید که یکی از مهم ترین موارد تاثیر گذار در این زمینه هم کیفیت محصولات تولید شده می باشد.
خوب است بدانید که یکی از بهترین شرکت های فعال در این زمینه شرکت پارسه می باشد.

این شرکت بهترین تابلو های دست اول را تولید می کند و آن ها را در بازار های خرید و فروش عرضه می کند.


هزینه تولید دست اول تابلو روان

یکی از مهم ترین مواردی که پس از خریداری کردن این نوع تابلو ها موجود می باشد هزینه نصب کردن آن ها از طرف تولید کننده دست اول تابلو روان می باشد.
اما ما در این زمینه توصیه می کنیم که هیچ گونه نگرانی نداشته باشید.

چرا که این شرکت تولید کننده دست اول تابلو روان پس از این که آن ها را به فروش مشنری ها رساند در زمینه نصب کردن آن ها به آن ها کمک می کند و هم چنین هزینه هایی که برای این کار در نظر گرفته است بسیار ارزان تر می باشد.

بدین صورت می توانید به راحتی آن ها را خریداری کنید و آن ها را آماده در محل مورد نظر خود نصب شده مشاهده کنید.
افرادی که خرید های خود را از این شرکت انجام می دهند برای همیشه از مشتری های اصلی این شرکت می گردند.


قیمت نصب تابلو روان


قیمت هایی که از طرف انواع تولید کننده دست اول تابلو روان برای آن ها اعلام می کنند آیا می دانید کعه با توجه به چه مواردی می باشد؟

خوب است بدانید که قیمت های مختلفی برای این نوع تابلو ها در نظر گرفته می گردد.

از جمله مهم ترین موارد تاثیر گذار هم روش های خرید و فروش و هم چنین کیفیت آن ها می باشد.
یعنی این که اگر کیفیت آن ها بالا تر باشد در این صورت هم قیمت هایی که برای آن ها اعلام می کنند بالا تر خواهد بود.

به این علت هم معمولا همه تولید کننده دست اول تابلو روان تلاش می کنند که کیفیت این محصولات خود را بالا تر ببرند و آن ها را در بازار های خرید و فروش با کیفیت های بالا تر عرضه کنند.
شما هم می توانید به راحتی خرید های خود را انجام دهید.


خرید عمده تابلو روان


از جمله بهترین خرید و فروش هایی که می توان از شرکت تولید کننده دست اول تابلو روان انجام داد و از آن ها استفاده کرد آیا می دانید که کدام یک از روش های موجود می باشد؟
خوب است بدانید که یکی از مهم ترین این روش ها و خرید از تولید کننده دست اول تابلو روان این است که آن ها را به صورت عمده خریداری کنید.

چرا که در خرید و فرو های عمده مزیت هایی موجود است که در دیگر روش های خرید و فروش این نوع مزیت وجود ندارد.

یکی از بهترین مزیت هایی که دارد این است که در این صورت می توانید آن ها را با قیمت های ارزان تری خریداری کنید.
به این علت هم مردم اغلب برای این که خرید های خود را انجام دهند از روش های عمده استفاده می کنند.

قیمت روز نصب تلویزیون شهری

قیمت نصب تلویزیون شهری که برای آن ها در بازار های خرید و فروش در نظر گرفته می گردد آیا می دانید که با توجه به چه مواردی است و چگونه آن ها را اعلام می کنند؟


خوب است بدانید که قیمت نصب تلویزیون شهری که در بازار های خرید و فروش برای آن ها اعلام می کنند با توجه به انواع موارد مختلف می باشد. جهت کسب کردن اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما همراه باشید.


شرکت تلویزیون شهری


خوب است بدانید که انواع مراکز و شرکت های مختلف در مینه تولید و یا فروش انواع مختلف تلویزیون شهری فعالیت می کنند. در این زمینه اگر می خواهید که بهترین و متنوع ترین تلویزیون ها را خریداری کنید خوب است که با ما همراه باشید. چرا که ما به شما یکی از بهترین آن ها را معرفی می کنیم و می توانید خریداری کنید. بهتر است بدانید که یکی از بهترین شرکت هایی که در این زمینه فعالیت می کند شرکت پارسه می باشد.
این شرکت از چندین سال پیش در این زمینه فعالیت می کند. در رابطه با این که قیمت نصب تلویزیون شهری از طرف این شرکت و یا این که قیمت نصب تلویزیون شهری از طرف انواع شرکت های مختلف در چه حدی می باشد می توانید با ما همراه باشید و مطالب زیر را مطالعه کنید.


خرید عمده تلویزیون شهری


آیا می دانید که مردم خرید های خود را از بازار های خرید و فروش چگونه می توانند انجام دهید که هم قیمت خود تلویزیون و هم این که قیمت نصب تلویزیون شهری ارزان تر در نظر گرفته گردد؟
خوب است بدانید که یکی از بهترین روش های خرید و فروش این نوع از تلویزیون ها این است که آن ها را به صورت عمده خریداری کنید. چرا که در خرید و فروش های عمده هم قیمت نصب تلویزیون شهری و هم این که قیمت خود تلویزیون ارزان تر در نظر گرفته می گردد. اگر می خواهید که شما هم بهترین خرید ها را داشته باشید می توانید آن ها را به صورت عمده خریداری کنید و از آن ها استفاده کنید.
خوب است بدانید که یکی از مهم ترین موارد موجود در این زمینه هم این است که افراد خرید های خود را اغلب به صورت عمده از این شرکت پارسه انجام می دهند.


قیمت نصب تلویزیون شهری


قیمت نصب تلویزیون شهری که در بازار های خرید و فروش برای آن ها در نظر گرفته می گردد آیا می دانید که با توجه به چه مواردی می باشد؟
بهتر است بدانید که یکی از مهم ترین موارد موجود در این زمینه قیمت نصب تلویزیون شهری می باشد. البته خوب است بدانید که بسیاری از افراد نمی توانند نصب آن ها را انجام دهند.چرا که نصب کردن تلویزیون های شهری کار هر فردی نمی باشد.
به این علت هم تنها افرادی می توانند آن ها را به خوبی انجام دهند که در این زمینه فعال می باشند و تجربه کافی در این زمینه دارند. اگر شما هم می خواهید که در زمینه نصب کردن آن ها فعالیت کنید باید از بهترین آموزش ها استفاده کنید تا در این زمینه بتوانید که مهارت کافی را به دست آورید.

خرید اینترنتی تلویزیون شهری


در زمان های گذشته مردم برای این که خرید های خود را انجام دهند مجبور بودند که حتما به محل فروش محصول مراجعه کنند.

اما خوب است بدانید که امروزه چنین نمی باشد.یعنی این که جهت اطلاع یافتن از قیمت نصب تلویزیون شهری و یا قیمت های فروش این محصولات می توانند به صورت آنلاین و یا اینترنتی این کار ها را انجام دهند.

خوب است بدانید که این شرکت هم مانند دیگر شرکت های فعال در این زمینه، انواع راه و روش های مختلف را به صورت آنلاین در اختیار مشتری های خود قرار داده است. شما هم می توانید با استفاده از این روش ها خرید و فروش های خود را انجام دهید.
در خرید های اینترنتی می توانید در عرض کمترین زمان ممکن از قیمت نصب تلویزیون شهری و هم چنین قیمت های محصول مطلع گردید و هم چنین سفارش های خود را بدهید.

تلویزیون شهری پارسه و قیمت خرید آن

آیا می دانید که تلویزیون شهری پارسه و قیمت خرید آن در بازار های خرید و فروش چگونه اعلام می گردد و این قیمت ها در چه سطحی می باشند که مشتری ها خریداری می کنند؟


قیمت خرید تلویزیون شهری پارسه که در بازار های خرید و فروش اعلام می گردد با توجه به موارد مختلف می باشد. در بخش های زیر ما در مورد این نوع از تلویزیون ها مطالبی را در اختیار شما قرار می دهیم.

تلویزیون شهری پارسه

خوب است بدانید که امورزه با پیشرفت کردن علم و تکنولوژی به جای این که از انواع تابلو های پارچه ای جهت تبلیغات استفاده کنند از تلویزیون های شهری استفاده می کنند. این نوع از تلویزیون ها را در انواع محل های عمومی نصب می کنند و می توانید آن ها را خریداری کنید و شما هم در بخش هایی نصب کنید.
البته کاربرد آن ها تنها در چنین مواردی نمی باشد و در دیگر بخش ها هم می توان از آن ها استفاده کرد. بهتر است بدانید که یکی از مهم ترین مواردی که افراد قبل از خرید آن ها می خواهند اطلاعات کسب کند قیمت خرید تلویزیون شهری پارسه می باشد.
خوب است بدانید که قیمت خرید تلویزیون شهری پارسه هم در بخش های زیر اعلام می گردد. استفاده کردن از این نوع تلویزیون ها در بازار های خرید و فروش در بین مردم بالا تر شده است.


شرکت تولید کننده تلویزیون شهری پارسه


انواع شرکت های مختلف در زمینه تولید کردن انواع تلویزیون شهری فعالیت می کنند و آن ها را در بازار های خرید و فروش عرضه می کنند.
خوب است بدانید که ما به شما یکی از بهترین شرکت های فعال در این زمینه را معرفی می کنیم و با آن آشنا گردید. این شرکت از چند سال پیش در این زمینه فعالیت می کند و بهترین ها را تولید می کند.
این شرکت هم قیمت خرید تلویزیون شهری پارسه را با توجه به موارد مختلف اعلام می کند و جهت کسب کردن اطلاعات در مورد قیمت خرید تلویزیون شهری پارسه مطالب نوشته شده در بخش های زیر را مطالعه کنید.
اگر در این زمینه می خواهید که خریداری کنید، بهترین ها را از این شرکت خریداری کنید. چرا که در این زمینه از تجربه بسیار بالایی دارد و به این علت هم می تواند بهترین ها را تولید کند.


قیمت تلویزیون شهری پارسه


آیا می دانید که چه مواردی در قیمت خرید تلویزیون شهری پارسه تاثیر گذار می باشند؟ خوب است بدانید که موارد مختلفی در این قیمت ها تاثیر گذار می باشند که به آن ها اشاره می کنیم. یکی از مهم ترین موارد تاثیر گذار در قیمت های این نوع تلویزیون شهری کیفیت آن ها می باشد.
یعنی این که اگر کیفیت آن ها بالا تر باشد و مواد استفاده شده در تولید آن ها با کیفیت باشند در این صورت کاملا طبیعی می باشد که قیمت آن ها بالا تر خواهد بود. اما اگر کیفیت آن ها پایین تر باشد در این صورت هم باز هم طبیعی است که قیمت خرید تلویزیون شهری پارسه کم تر در نظر گرفته می گردد.
به این علت هم تولید کننده های این نوع از تلویزیون باید تلاش کنند که آن ها را با کیفیت های بالا تری تولید کنند و در بازار های خرید و فروش عرضه کنند.


قیمت خرید تلویزیون شهری پارسه


قیمت خرید تلویزیون شهری پارسه که در بازار های خرید و فروش برای آن ها اعلام می کنند بهتر است بدانید که بسیار بالا تر می باشد.
در این صورت هم برخی از افراد که می خواهند آن ها را خریداری کنند دچار مشکل می شوند و نمی توانند به راحتی از این نوع ها خریداری و استفاده کنند.
اما خوب است بدانید که این شرکت معرفی شده در بخش های بالا تر قیمت خرید تلویزیون شهری پارسه را بسیار ارزان تر از قیمت های روز بازار های خرید و فروش در نظر گرفته است.
در این صورت هم مشتری ها به راحتی خرید های خود را از این شرکت انجام می دهند. شما هم اگر نیاز به آن ها داشته باشید می توانید که خرید های خود را از این شرکت فعال انجام دهید و استفاده کنید.

مرکز فروش عمده تابلو روان تمام رنگ

از جایی که بیشتر افراد در صنف های مختلف پی به تاثیر و اهمیت انواع تابلو های نورانی برده اند، طبیعتا افزایش خرید و در پی آن شاهد افزایش مراکز فروش آن خواهیم بود. فروش عمده تابلو روان توسط مراکز بزرگ تولیدی در کشور انجام می شود که تابلو روان تک رنگ، چند رنگ و تمام رنگ از محصولات تولیدی این مراکز محسوب می شوند.

طبیعتا قیمت تابلو روان چند رنگ و تمام رنگ به نسبت نوع تک رنگ گران تر خواهد بود ولی برخی سیاست های قیمت گزاری و کیفیت قطعات در قیمت انواع آن تاثیر بسزایی خواهند داشت.

خرید اینترنتی تابلو روان

خرید اینترنتی تابلو روان یکی از گذینه های خرید این تابلو است که مزایای زیادی برای خریدار در پی دارد. امروزه با توجه به دسترسی آسان و فراگیر شدن اینترنت، بسیاری ترجیح می دهند که علاوه بر فروش فیزیکی و حضوری از طریق غیر حضوری و اینترنتی محصولات خود را به مشتریان عرضه کنند.

برخی مزایای استفاده از خرید اینترنتی عبارتند از :

 • دسترسی آسان به کالا و تنوع بیشتر
 • خرید تابلو روان ارزان تر به نسبت نوع بازاری به دلیل وجود فروشگاه های بیشتر
 • برخورداری از تخفیفات ویژه که برخی سایت ها به مناسبات مختلف به مشتریان عرضه می کنند

همچنین خریداران از این طریق خدمات مختلفی دریافت می کنند که برخی از آنها عبارتند از :

 • فروش عمده تابلو روان در انواع تک رنگ، چند رنگ و تمام رنگ
 • ارائه خدمات پس از فروش مانند نصب و راه اندازی این تابلو ها
 • فروش تابلو روان به صورت تکی و ارسال به سراسر کشور
 • اجاره تلویزیون شهری و انواع تابلو روان های تمام رنگ
 • فروش تابلو روان دست دوم در برخی سایت ها
 • و...

فروش تابلو روان دست دوم

گاهی اوقات نیاز است به برخی دلایل نوع دست دوم این تابلو ها خریداری شود طبیعتا در فروش تابلو روان دست دوم، انواع تابلو های تک رنگ، چند رنگ و فول کالر قابل خریداری هستند.

از جایی که قطعات الکتریکی در مدت زمان استفاده فرسوده می شوند، در خرید این تابلو ها به میزان کارکرد آن توجه ویژه‌ای باید شود به عنوان مثال عمر ماژول های ال ای دی تقریبا معادل 3000 ساعت است که البته میزان روش و خاموش شدن متوالی، بر کاهش این میزان ساعت تاثیر مستقیم دارد.

مرکز فروش قطعات تابلو روان

یک تابلو روان برای کارکرد نیاز به قطعات خاصی دارد که مراکز فروش قطعات الکتریکی و برخی مراکز فروش عمده تابلو روان گزینه مناسبی برای تهیه این قطعات می باشند.

برخی قطعات مورد استفاده در یک تابلو روان عبارتند از :

 • ماژول ال ای دی
 • بدنه و محفظه
 • کابل تغذیه برق
 • کابل فلت
 • واشرجات آب بندی
 • کنترلر و مرکز فرمان
 • در برخی نمونه های پیشرفته، پورت های ورودی و خروجی
 • و...

برخی نمونه های تابلو روان تمام رنگ یا فول کالر که فناوری ساخت آنها پیشرفته تر هست برای ساخت نیاز به تجهیزات و قطعات پیشرفته ای دارند،

تلویزیون دات پیج بهترین مثال برای این مورد است، این تلویزیون‌ ها دارای گیرنده تلویزیونی و بلوک های ال ای دی پیشرفته و باکیفیت هستند که قابلیت جداسازی و حمل را دارا هستند.

 

تابلو روان را از کجا می توان خرید؟

آیا تا به حال برایتان پیش آمده است که از خود بپرسید تابلو روان را از کجا می توان خرید؟ و آیا از کاربرد های این تابلو چیزی می دانید؟

تابلو روان گونه ای از تابلو است که به نسبت تابلو های بنری و پارچه ای جدیدتر است که آن را می توان نمونه های پیشرفته فول کالر آن را از کارخانه های تولیدی و نمایندگی های برخی کارخانه ها تهیه نمود. این نوع تابلو ها در کیفیت ها و شکل های متخلف در بازار موجود هستند و خریدار با توجه به نیاز، نوع مناسب خود را تهیه می نمایند.

فروش تابلو روان در انواع مختلف

حال که مشخص شد تابلو روان را از کجا می توان خرید، دانستن قطعات تشکیل دهنده این تابلو می تواند در خرید تابلو روان به خریدار بسیار کمک کننده باشد.

یک تابلو روان برای اجرا و کارکرد به قطعات زیر نیازمند است :

 • ماژول ال ای دی
 • کابل فلت
 • کابل تغذیه
 • کنترلر
 • منبع تغذیه
 • واشر جات آب بندی
 • بدنه تابلو

قیمت تابلو روان با تمام قطعات معرفی شده بالا رابطه مستقیم دارد ولی می توان گفت ماژول ال ای دی،

بیشترین تاثیر را در قیمت ها خواهد داشت.

ماژول ها که بلوک های  ال ای دی نیز معروف هستند در سه گروه کلی تقسیم می شوند:

 • بلوک ال ای دی تک رنگ
 • بلوک ال ای دی سه رنگ یا چهار رنگ
 • بلوک ال ای دی فول کالر یا تمام رنگی

طبیعتا تکنولوژی ساخت و قیمت نوع فول کالر بالاتر است، تا جایی که از ماژول های فول کالر در ساخت برخی مدل های تلویزیون شهری استفاده می شود ولی ماژول های تک رنگ بیشترین کاربرد را در ساخت تابلو های ثابت دارند تا جایی که انواع مختلف آنها را در سر درب برخی فروشگاه ها و مغازه های کوچک مشاهده می کنیم.

مراکز تولیدی تابلو روان در کشور

تولیدی تابلو روان بسته به نوع آن در مراکز مختلفی تولید می شود تا جایی که تابلو روان های ساده را حتی از برخی مغازه های تابلو سازی می توان تهیه کرد،

تابلو های تک رنگ و چند رنگ متحرک از این طریق قابل خریداری هستند ولی در نوع پیشرفته که نیاز به تجهیزات و دریافت گواهینامه های مختلف است، حتما برای طراحی و ساخت نیاز به مراکز تولیدی معتبر و بزرگ خواهد بود. البته برخی نمونه های تابلو روان بسیار پیشرفته بوده که نیاز از از طریق واردات به کشور وارد شوند.

نکات مهم خرید تابلو روان

برای خریدار جواب  تابلو روان را از کجا می توان خرید، تنها برای خرید تابلو روان کافی نیست و نیاز از برای تهیه آن به برخی نکات مهم توجه شود که برخی از آنها عبارتند از :

 • فقط از مراکز معتبر خرید خود را انجام دهید
 • به آب بندی و کیفیت بودنه توجه ویژه ای شود زیرا خرید نمونه های نامرغوب در شرایط آب و هوای مختلف به دلیل نفوذ رطوبت و گرد و غبار به ساختمان داخلی آن از کار خواهند افتاد
 • در خرید تابلو روان چند رنگ و فول کالر به کیفیت ساخت قطعات داخلی توجه بیشتری شود

مرکز خرید تلویزیون شهری باکیفیت

یکی از ابزار مورد استفاده در تبلیغات و برندسازی که از اهمیت ویژه ای نیز برخوردار است نمایشگر های تبلیغاتی هستند که در نمایش تصاویر متحرک و پویا  از آن استفاده می‌شود و از آنجایی که تاثیر این گونه تصاویر بر ذهن و نظر مخاطب بیشتر است، نقش تلویزیون های شهری بسیار پر رنگ تر از انواع تبلیغات شده است به حدی که در بیشتر شهرها، انواع آن را مشاهده می کنیم.

امروزه شرکت های تبلیغاتی از طریق خرید تلویزیون شهری در ابعاد مختلف، نقش مهمی در تبلیغات تلویزیونی ایفا می کنند. کیفیت تاثیر بسزایی در این نمایشگر ها دارد لذا خرید از مراکزی که انواع باکیفیت تری عرضه می کنند می‌ تواند از جهات زیادی به نفع خریدار باشد.

مزایای استفاده از تلویزیون شهری

خرید تلویزیون شهری برای خریداران مزایای زیادی دارد و همین باعث شده که روز به روز کاربرد آن بیشتر شود برخی مزایای مهم این تلویزیون ها عبارتند از :

 • از جایی که تکنولوژی ساخت این نمایشگر ها led است عمر بالایی دارند
 • در هر شرایط آب و هوایی، به دلیل ضد آب بودن، می توان از آن استفاده کرد
 • مصرف برق آن به نسبت ابعاد آن، کم است
 • و...

اگر قصد خرید این محصول را دارید پیشنهاد می شود از مراکز فروش تلویزیون شهری که خدمات پس از فروش قوی ای دارند، خرید خود را انجام دهید.

موارد استفاده از تلویزیون شهری

در مطالب قبلی به خرید تلویزیون شهری توسط شرکت های تبلیغاتی اشاره شده ولی این فقط اول ماجرا است و برای این تلویزیون‌ ها کاربرد های بیشتری می توان مثال زد.

 • استفاده از نمایشگر های باکیفیت در پاساژ ها و مرکز خرید به منظور معرفی محصولات
 • در بیمارستان ها به منظور راهنمای بخش ها و...
 • در کنسرت ها و نمایش ها به منظور نمایش بهتر برای تماشاچیان که دور هستند
 • در ادارات خصوصی و دولتی برای معرفی خدمات سازمان به مردم

قیمت تلویزیون شهری با توجه به همین کاربرد ها و کیفیت آن تعیین می شود لذا از خرید تلویزیون شهری ارزان، فقط به دلیل قیمت پایین خودداری شود.

 

هزینه اجاره تلویزیون شهری

هزینه اجاره تلویزیون شهری در هر یک از نقاط کشور متفاوت است، معیار های متعددی در این قیمت گذاری دخیل خواهند بود که از جمله مهم ترین این معیار ها را می توان مرتبط با کیفیت نمایش تصویر، نام و نشان تجاری نمایشگر، مدت زمان اجاره، نوع تلویزیون و ... دانست.

 

قیمت اجاره تلویزیون شهری پارس

تلویزیون شهری پارس یکی از بهترین نمایشگر هایی است که که در حال حاضر گزینه اول انتخابی بسیاری از مجموعه های تجاری و بازرگانی در داخل کشور به شمار می رود.

رعایت اصول ساخت نمایشگر های شهری و استفاده از قطعات درجه یک و اورجینال همگی موجب گردیده اند تا تلویزیون شهری پارس در اولویت های انتخابی قرار گیرد.

سایت فروش تلویزیون شهری داخل سالن

سایت تلویزیون شهری پارس به عنوان مرجع رسمی ارائه اطلاعات در خصوص قیمت، کیفیت و سایر شرایط برای متقاضیان خرید و اجاره این نمایشگر ها در کشور به شمار می رود.

اطلاع از انواع نمایشگر های شهری این فرصت را در اختیار مجموعه های مختلف قرار خواهد داد تا با انجام بررسی های لازم نسبت به اجاره بهترین گزینه اقدام نمایند.

تلویزیون شهری داخل سالن بر اساس کارایی ویژه ای که دارد، قیمت متفاوتی را نیز خواهد داشت.

انواع نمایشگر های شهری در ایران

تلویزیون های شهری انواع مختلفی دارند، هر یک از انواع نمایشگر های شهری برای مقاصد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند.

مقاصد تجاری و تبلیغاتی اما مهم ترین گزینه هایی است که در آن نمایشگر های شهری به عنوان یک انتخاب ویژه شناخته می شوند.

در ادامه به معرفی انواع نمایشگر های شهری خواهیم پرداخت.

 • نمایشگر های غول پیکر
 • تابلو های روان
 • نمایشگر های تبلیغاتی در پاساژ، اتوبان، خیابان
 • تلویزیون شهری داخل سالن
 • تلویزیون شهری فضا باز

این موارد از جمله مهم ترین نمایشگر هایی هستند که امروزه با توجه به اهداف متعدد مورد استفاده قرار می گیرند.

نحوه تشخیص کیفیت تلویزیون شهری

نحوه تشخیص کیفیت تلویزیون شهری امروزه بسیار ساده تر از گذشته شده است، چرا که روش های شناخت مشخصات مهم تلویزیون های شهری با توجه به وجود اطلاعات گسترده افزایش یافته است.

انواع تلویزیون شهری

تلویزیون های شهری به عنوان یکی از اصلی ترین انتخاب ها در حوزه های تبلیغاتی شناخته می شوند.

انتخابی که با توجه به گستردگی ابعاد بازتاب های آن، امروزه در اولویت های اصلی قرار گرفته است.

نمایشگر های شهری بخش مهمی از ابزار های لازم جهت تبلیغات را در دل خود دارند و همین امر موجب گردیده است تا نمایش بخش گسترده ای از تبلیغات پربازده با توجه به این نمایشگر ها صورت گیرد.

قیمت تلویزیون شهری پارس

قیمت نمایشگر های شهری با توجه به مشخصات فنی، ابعاد، انواع، قطعات به کار گرفته شده در مراحل ساخت و ... تعیین می گردد. برای اطلاع از قیمت های به روز تلویزیون شهری پارس بستر های متعددی فراهم گردیده است که از جمله مهم ترین آن ها قطعا ارتباط با کارشناسان فروش و نصب تلویزیون از یک سو می باشد.

تلویزیون شهری پارس

داشتن کیفیت بالا در کنار قیمت های مناسب از جمله مهم ترین الگوریتم هایی است که به واسطه آن می توان در انتخاب مناسب ترین تلویزیون شهری تمرکز نمود.

تلویزیون شهری پارس به عنوان یکی از بهترین نمایشگر هایی شناخته می شود که تا به امروز وارد بازار گردیده است.

قطعات به کار گرفته شده در روند ساخت نمایشگر پارس، قطعاتی اورجینال و درجه یک است که همین امر عمر مفید کارکرد تلویزیون شهری را به صورت قابل توجهی افزایش خواهد داد.

روشنایی و وضوح تصویر در یک نمایشگر به عنوان مهم ترین موضوعاتی شناخته می شود که به ویژه در نمایشگر های شهری از نوع نمایشگر های تبلیغاتی اهمیت قابل توجهی خواهد داشت.

بالا بودن میزان دید نمایشگر نیز در کنار تمامی موارد یاد شده از اهمیت بالایی برخوردار است و به همین تناسب تمامی این موارد در قیمت نهایی تلویزیون موثر خواهند بود.

نمایندگی فروش تلویزیون شهری در تبریز

شهر تبریز  یکی از شهرهای مهم و پر جمعیت کشور محسوب می شود که از لحاظ اقتصادی و فرهنگی با شهرهای بزرگی مانند تهران، مشهد و اصفهان رقابت می کند . طبیعی است که این استان پهناور به تبلیغات و مخصوصا تبلیغات محیطی اهمیت زیادی بدهد به همین دلیل شاهد نمایندگی های زیادی هستیم که در حوزه فروش تلویزیون شهری و همینطور اجاره آن فعالیت می کنند.

از دیگر کاربرد های این تلویزیون‌ ها که در تبریز باعث شده فروشندگان زیادی از این نمایشگر ها وجود داشته باشند، مراکز ورزشی و مراکز خرید بسياري است که در این شهر دیده می شوند که البته در این امکان مدل های بسیار بزرگ یا نمونه های با کیفیت بالا استفاده می شود.

اجاره تلویزیون شهری در تبریز

همانطور که گفته شد تبریز هم به دلیل پیشرفت های اخیر از زمره‌ی استفاده کنندگان مهم تلویزیون های شهری است و در کنار مصرف کنندگان زیاد فروشندگان زیادی از آن به چشم می خورند.

برخی افراد قصد خرید تلویزیون شهری به صورت دائم و همیشگی را ندارند و فقط برای مدتی محدود برای انجام کاری موقت نیازمند استفاده از این محصول هستند به عنوان مثال نمایشگاه های فصلی و یا برگزاری جشن های خیابانی که برای مدتی محدود دایر هستند.

به همین دلیل برخی شرکت هایی که به فروش تلویزیون شهری فعالیت دارند در کنار فروش به اجاره تلویزیون شهری هم مشغولند و خدمات نصب آن در محل را هم به عهده می گیرند.

البته تلویزیون های مورد استفاده برای اجاره با انواع ثابت آن تفاوت دارند مهمترین تفاوت،

قابلیت جابجایی است که تلویزیون های معمولی این قابلیت  را ندارند ولی به لطف پیشرفت تکنولوژی‌، انواع تلویزیون های اجاره ای طوری ساخته شده اند که قبل از نصب از  قسمت های کوچکتری تشکیل شده اند و زمانی که قرار است مونتاژ شوند این تکه های کوچک در کنار هم قرار داده می شوند و یک تلویزیون بزرگ را می سازند.

جهت اجاره این تلویزیون‌ ها می‌توان به نمایندگی های فروش و اجاره مقیم خود تبریز و یا شرکت های دیگر که در شهرها های بزرگ دیگر (مانند تهران) به اجاره تلویزیون شهری مشغول هستند، مراجعه کرد.

صادرات تلویزیون شهری به کشور های دیگر

برخی شرکت هایی که در فروش تلویزیون شهری، تابلو روان و تولید آن در مقیاس بزرگتر فعالیت می کنند توانسته اند با بازاریابی و گسترش محصولات خود از طریق افزایش کیفیت، مشتریان خارجی زیادی در این زمینه جذب کنند، شرکت های بزرگ تولید کننده تلویزیون شهری محصولات خود را به کشور هایی از قبیل عراق، افغانستان، پاکستان، سوریه و...

صادر می کنند و حتی خدمات نصب آن را هم توسط نصابان ایرانی انجام می دهند.

برخی از این شرکت ها هم که در زمینه تولید قطعات صاحب نام و آوازه بین المللی هستند به صادرات و فروش قطعات تلویزیون شهری به کشور های دیگر مشغولند،

فروش ماژول تلویزیون شهری از صادرات تلویزیون ها راحت تر است و مشتریان بیشتری دارد.

کاربرد های انواع تلویزیون شهری

فروش تلویزیون شهری با توجه به نوع تلویزیون و قیمت تلویزیون شهری به روش های مختلفی انجام می شود زیرا کاربرد های متنوعی را شامل می شوند.

یکی از کاربرد های  تلویزیون شهری، استفاده در مراکز خرید و فروشگاه های بزرگ است،

تکنولوژی این نوع نمایشگر ها با نوع فضای باز متفاوت است، اولا کیفیت نمایشگر های فضای بسته به دلیل اینکه از فاصله نزدیک تری مشاهده می شوند باید از کیفیت بالاتری برخوردار باشد.

کاربرد اصلی این تلویزیون‌ ها برای تبلیغات شهری است که در سر چهار راه ها و میادین نصب می‌شوند،

استفاده در استادیوم ورزشی از دیگر کاربردهای تلویزیون شهری به حساب می آید.

 

 

 

Prev 1 2 3 Next 

تابلوروان

انواع تابلو روان و قیمت آن ها

قیمت تابلو روان به عوامل و شرایط خاصی بستگی دارد که کیفیت و امکانات از مهم‌ ترین آن ها هستند همچنین برای خرید تابلو روان که در ساخت آن ها ال ای دی های رنگی بکار رفته باید به نکاتی مهم توجه نمود که در ادامه بدان اشاره خواهیم کرد.

یکی از انواع تابلو هایی که به منظور تبلیغ و معرفی خدمات از آنها استفاده می شود تابلو های روان هستند که همه ما چه از دور و چه از نزدیک آن ها را مشاهده کرده ایم و به دلیل اینکه دامنه کاربرد  تابلو روان بسیار وسیع است بسیاری از افراد کاربرد های متفاوتی از آن انتظار دارند.

انواع تابلو روان و قیمت آن ها

تابلو های روان را می‌توان به دسته های مختلفی تقسیم کرد و از جوانب مختلف نیز آنها را مورد برسی قرار داد که ما با توجه به نوع ال ای دی هایی که در ساخت آنها استفاده می شود آنها را تقسیم بندی می کنیم :

 • ال ای دی های تک رنگ
 • ال ای دی های سه رنگ یا چند رنگ
 • ال ای دی های فول کالر

قیمت تابلو روان هایی که  از ال ای دی هاي فول کالر در ساخت آن استفاده می شود به نسب گزینه اول و دوم گران تر است زیرا از طرفی قیمت این نوع گران و از جهت دیگر نیز نیاز است تا از مرکز کنترلر و یا کامپیوتر های خاصی در ساخت آنها استفاده شود که به این نمایشگر ها تلویزیون شهری نیز می گویند.

عوامل تاثیر گذار در قیمت تابلو روان

خرید تابلو روان را دارید بهتر است تا با ما همراه باشید تا به مشخصات و عواملی که بیشترین تاثیر در قیمت این نمایشگر ها را دارند نگاهی گذرا بی اندازیم.

تابلو روان امروزه با نام هایی همچون تابلو led ، تابلو تبلیغاتی، تابلو دیجیتال و غیره در بازار موجود هستند که ماژول های رنگی از مهم‌ترین احزای آن هستند و وظیفه نمایش رنگ ها یا به عبارتی تصاویر را به عهده دارند. به طور کلی برخی عوامل تاثیر گذار در قیمت تابلو روان عبارتند از :

 • کیفیت ساخت
 • نوع ماژول بکار رفته در شاخت
 • ابعاد
 • کیفیت تصویر
 • نوع سازه یا فنداسیون در نمونه های فول کالر یا تلویزیون شهری
 • وغیره

برند های مختلفی از این نمایشگر ها را در کیفیت های مختلف موجود هستند که انتخاب برند معتبر به عنوان اولین اولویت در خرید تابلو روان از مهم‌ترین مراحل است.

فروش تابلو روان در کیفیت های مختلف صورت می گیرد و بسته به نوع ال ای دی و تراکم آنها تغییر می کند که هر چه تراکم بیشتر باشد کیفیت بهتری را شاهد خواهیم بود.

خرید اینترنتی تابلو روان

خرید اینترنتی تابلو روان نیز از طریق فروشگاه های اینترنتی امکان پذیر است و این فروشگاه ها خدماتی به مشتریان در این حوزه عرضه می دارند که برخی از آنها عبارتند از :

 • فروش تابلو روان در انواع مختلف
 • فروش عمده تابلو روان توسط برخی فروشگاها
 • امکان خرید تابلو روان بسته به سلیقه و کاربردی که مشتری از آن انتظار دارد
 • برخی فروشگاه ها نحوه دسترسی مشتری به قیمت تابلو روان را مکانیزه کرده و به عبارتی امکان محاسبه قیمت را به صورت اینترنتی امکان پذیر ساخته اند

قیمت خرید تابلو روان با بهترین کیفیت

تابلو روان متشکل از دیود ها یا ال ای دی های نورانی است که در یک صفحه  به شکل ماتریسی، با بهترین کیفیت کنار هم قرار گرفته اند و به وسیله ی یک مینی کامپیوتر، نوشته ها و تصاویر روی آن به نمایش در می آیند.

امروزه با وجود تلویزیون های شهری نقش این تابلو ها در رونق کسب و کار و تبلیغات انکار نا پذیر است همچنین این نوع تابلوها را می‌توان جایگزین بسیار مناسبی برای فلکس،بنر،نئون و ... دانست. قیمت خرید تابلو روان به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد.

قیمت تابلو روان در انواع مختلف

تابلو ال ای دی را در یک دسته بندی کلی می توان به دو خانواده بزرگ ثابت و روان تقسیم بندی کرد که تابلو روان ثابت همچنان که از نامش پیداست نوشته ها و تصاویر را بدون هیچ حرکتی به نمایش می گذارد ولی نوع متحرک با اضافه کردن ماژول های مرتبط، توانایی ایجاد نوشته های متحرک را دارا است و چنانچه مشخص است قیمت خرید تابلو روان متحرک، گران تر است.

تابلو روان ها از نظر رنگ و تکنولوژی ال ای دی نیز به چند دسته تقسیم می شوند:

 • تابلو روان تک رنگ: در ساخت این نوع تابلو از ال ای دی های ساده تک رنگ استفاده شده است و به دو نوع متحرک و ثابت تقسیم بندی می شوند
 • تابلو روان سه رنگ، هفت رنگ یا چند رنگ: توانایی نمایش متون و تصاویر در رنگهای مختلف از مهم‌ترین مزایای این نوع تابلو ال ای دی است، به این صورت که نوع سه رنگ با رنگ های قرمز،آبی و سبز تواند جمله ای را با سه رنگ نمایش دهد. این تابلو ها هم به شکل ثابت و متحرک توانایی ساخت دارند ولی مشتریان اکثرا نوع متحرک را می پسندند.
 • تابلو روان تمام رنگی یا فول کالر: کاملترین، جامع ترین و جدیدترین نوع تابلو هستند که به آن تلویزیون شهری هم گفته می شود. این نمایشگر ها معمولا در ابعاد بزرگ تولید می شوند و توانایی نمایش تمام رنگ ها از مزایای این نمایشگر ها است

 لیست قیمت ماژول تابلو روان

یکی از مهم ترین قسمت های تابلو ال ای دی، ماژول آن است که بیشترین تاثیر را در قیمت خرید تابلو روان دارد.

بلوک هایی در کنار هم قرار گرفته و یک تابلو روان را تشکیل می دهند ماژول نام دارند که از طریق کابلی به نام فلت با هم سری و بوسیله کنترلر، برنامه ریزی می شوند، در این بین وظیفه تامین برق به عهده منبع تغذیه (پاور تغذیه) است،

به طور کلی در علم الکترونیک به قطعاتی که قابلیت جدا شدن و پیوند خوردن مجدد را دارند، به اصطلاح ماژول می گویند.

لیست قیمت ماژول تابلو روان را می توان از طریق شرکت های تولیدی، فروشندگان، نمایندگی ها و سایر شغل های مرتبط استعلام نمود

و از آنجایی که این ماژول ها به سه دسته تک رنگ، سه رنگ یا چند رنگ و فول کالر تقسیم می شوند، انتظار قیمت های متفاوتی را از آن داریم.

 

 

 

 

عرضه مستقیم انواع تابلو روان

تابلو روان گونه ای از صفحات نمایش است که از lED  ها در ساخت آن استفاده می شود، تابلو ال ای دی LED ، تابلو دیجیتالی ، تابلو الکترونیکی ، تابلو متحرک نیز اسامی دیگر بکار برده  برای تابلو روان هستند. این نوع تابلو ها که کاربرد های زیادی دارند در مکان های مختلفی آنها را مشاهده می‌کنیم. به منظور خرید تابلو روان می‌توان به مرکز عرضه تابلو روان در نمونه مختلف، مراجعه یا از روش های غیر حضوری اقدام نمود.

عرضه مستقیم انواع تابلو روان

مراکز عرضه تابلو روان که خود نیز طراح و سازنده آن هستند، جهت کاربردهای متنوع، این تابلو ها را در انواع و ابعاد مختلف می سازند و بالطبع قیمت تابلو روان نیز با توجه به کاربرد آن متفاوت خواهد بود، برخی از انواع این نمایشگرها عبارتند از :

 • تابلو روان تک رنگ

 • تابلو ال ای دی روان چند رنگ

 • تابلو روان رنگی یا فول کالر تمام رنگی

 • تابلو روان ثابت

 • تابلو روان متحرک

در میان نمونه های ذکر شده، قیمت تابلو روان فول کالر به نسبت سایر مدل ها گران تر است، زیرا نوع ال ای دی های بکار رفته در آن بسیار گران است و کیفیت بالایی از جهت پخش نور و رنگ دارد.

 

اجزای تشکیل دهنده تابلو روان

به طور کلی تابلو روان از قطعات زیر تشکیل شده است :

 • ماژول LED

 • مادر برد تابلو روان یا کنترلر

 • پاور یا منبع تغذیه

 • قاب تابلو روان یا محفظه

عرضه تابلو روان در هر مدل و ابعادی نیازمند قطعات و اجزای نام برده خواهد بود. ماژول LED  مهم‌ترین قطعه بکار رفته در این نمایشگر ها هستند و وظیفه نمایش متن ها و تصاویر را به عهده دارند که خود به ال ای دی های تک رنگ و چند رنگ تقسیم بندی می شوند بعد از آن کنترل تابلو که نقش اتاق فرمان را به عهده دارد و تجزیه و تحلیل اطلاعات توسط آن انجام می شود.

 

مرکز فروش بدون واسطه تابلو روان

مرکز فروش تابلو روان در کشور به عنوان یکی از اصلی ترین مراکز سازنده و عرضه کننده بی واسطه انواع نمایشگر های تبلیغاتی از جمله تابلو روان و تلویزیون های شهری، فعالیت می نماید.

استفاده ازقطعات اولیه استاندارد و باکیفیت فاکتوری بسیار مهم در کیفیت و عمر و دوام تابلو های روان می باشد. قطعات باکیفیت شرایطی را ایجاد می نمایند که به واسطه آن استفاده مداوم و طولانی مدت از تابلو روان به سادگی امکان پذیر می گردد.

استقبال قابل توجه از انواع تابلو های روان توسط خریداران موجب گردیده است تا بتوان در سال های اخیر شاهد طرح ها و ایده پردازی هایی نوین در این رابطه نیز بود.

قیمت خرید تابلو روان با کیفیت بسیار بالا

قیمت خرید تابلو روان در انواع مختلف با کیفیت بسیار بالا متفاوت و متغیر می باشد، قیمت هایی که امکان دریافت آن ها به صورت لیستی کامل نیز وجود خواهد داشت.

در گام نخست باید نسبت به یک تعریف کامل از تابلو روان دقت نمود تا بدین واسطه بتوان شاهد در اختیار گرفتن اطلاعاتی دقیق در زمینه مشخصات فنی و ظاهری تابلو روان نیز بود.

تابلو روان نوعی از نمایشگر های الکترونیکی است که دارای نام ها و طراحی های مختلفی نیز می باشند. این نمایشگر ها به شکل عمده در رابطه با آگهی و تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرند، اما کاربرد های مختلف دیگری را نیز خواهند داشت.

قطعات تشکیل دهنده یک تابلو روان عبارت اند از :

 • ماژول
 • قاب
 • پاور
 • کنترلر

طراحی انواع تابلو روان

هر یک از انواع تابلو های روان بر اساس شرایط مورد نیاز خریداران، طراحی می گردند، چرا که شرایط استفاده از تابلو های روان بسیار متغیر و متنوع می باشد.

تابلو های روان امروزه دارای کاربرد های متنوعی هستند و بر همین اساس نیز تقاضا برای خرید این تابلو ها همواره در حال افزایش می باشد.

بخش مهمی از تابلو های روان در مقام یک ابزار تبلیغاتی بسیار کاربردی عمل می نمایند و با کارکردی متداوم، شرایط جذب نگاه مشتریان را ایجاد می نمایند.

مرکز فروش تابلو روان به عنوان یکی از اصلی ترین مراکز عرضه در ایران شناخته می شود که محوری ویژه را برای متقاضیان در این بخش ایجاد نموده است.

محاسبه قیمت خرید تابلو روان

محاسبه آنلاین قیمت خرید در مرکز فروش تابلو روان به سادگی امکان پذیر گردیده است، این محاسبه با احتساب عموم مشخصات فنی و کاربردی تابلو روان صورت می گیرد.

تابلو های روان در مقایسه با سایر رسانه های الکترونیکی غول پیکر دارای قیمت های رقابتی تری می باشند و همین امر شرایط را برای عموم خریداران در این بین ایجاد می نماید.

تابلو روان تک رنگ، چند رنگ و فول کالر ( تمام رنگ ) از جمله کامل ترین تقسیم بندی این نمایشگر های دیجیتال می باشند که هر یک بر اساس مشخصات کاملا منحصر به فرد قیمت گذاری می گردند. تابلو های روان فول کالر از جدید ترین و شاید به عبارتی بهترین نمونه از این نمایشگر های دیجیتال به شمار می روند که مورد توجه بسیاری از خریداران در کشور نیز قرار گرفته اند.

شرکت ساخت انواع تابلو روان پارسه

شرکت ساخت انواع تابلو روان پارسه، از جمله شرکت های فعال در عرصه ساخت تابلو های دیجیتالی و الکترونیکی با بهترین کیفیت در کشور می باشد. این شرکت امروزه با در اختیار داشتن ابزار های کاربردی و دانش روز در این عرصه، یکی از پیشتازان در امر تولید به شمار می رود.

استفاده از ابزار های تبلیغاتی هوشمند و الکترونیک موجب می گردد تا بتوان بخش ویژه و مهمی از تمامی ساختار های هدفمند در سودآوری را به خوبی در کنار یکدیگر قرار داد.

امروزه شبکه های اطلاعاتی و تبلیغاتی متعددی در کشور و در سراسر جهان ایجاد گردیده اند که هر یک از اهمیت بسزایی برخوردار می باشند.

اما این موضوع در عین حال انتخاب را برای متقاضیان در این عرصه سخت تر می نماید، انتخابی که باید با در نظر گرفتن هزینه ها و از طرفی دیگر میزان سودآوری صورت گیرد.

هزینه ساخت تابلو روان در شرکت پارسه

ساخت تابلو روان که یکی از اصلی ترین ابزار های تبلیغاتی در سال های اخیر به شمار می رود در شرکت پارسه با هزینه های متنوعی همراه می باشد.

هزینه هایی که عبارت اند از :

 • هزینه تهیه و یا تولید قطعات اولیه
 • هزینه ساخت قطعات در یک شبکه به منظور ایجاد تابلو روان
 • تضمین کیفیت برای خریداران
 • هزینه های تخصصی

در اختیار داشتن تجارب دقیق و کاربردی کمک می نماید تا بتوان در نهایت شاهد یک کار بدون کاستی و بدون حفره های متعدد نقص بود.

برتری فعلی انواع تابلو ها و نمایشگر های دیجیتال در کنار سایر ابزار های آگاهی رسان و تبلیغاتی،

موضوعی است که در این بین به واسطه آن خریداران می توانند از امتیاز های استفاده تابلو روان مطلع گردند.

قطعات استاندارد تابلو روان

شرکت ساخت انواع تابلو روان پارسه، از جمله شرکت های مطرحی است که با به کار گیری و استفاده از قطعات استاندارد و درجه یک، بهترین شرایط ممکن را برای خریداران از نظر تامین و تضمین کیفیت ایجاد نموده است.

کنترل نحوه پخش و نوع پخش هر یک از تصاویر و نوشته های ایجاد شده بر روی صفحه تابلو روان به واسطه یک رایانه در زمان روشنایی تابلو روان،

از دیگر موضوعاتی است که موجب سهولت برای خریداران می گردد.

تابلو روان در دو حالت مطلق قابل استفاده می باشد،

که این دو حالت عبارت اند از روشنایی مطلق و خاموشی مطلق تابلو روان، هر یک از این دو حالت دارای مشخصات خاص خود می باشد.

فروش اینترنتی تابلو روان

شرکت ساخت انواع تابلو روان علاوه بر تولید و ساخت بهترین نمونه از تابلو های روان،

مرکز فروش بی واسطه این نمایشگر های دیجیتال در کشور نیز به شمار می رود.

فروش بی واسطه موجب خواهد شد تا هر یک از خریداران با امتیاز های مهمی از جمله موارد ذیل رو به رو گردند.

 • قیمت هایی به تناسب رقابتی و مطمئن تر
 • امکان ارتباط با کارشناسان فروش جهت اطمینان از کیفیت و دریافت ضمانت نامه های قطعی در خرید
 • اطلاع از مشخصات مهم کیفیتی و مشخصات فنی تابلو روان
 • در اختیار گرفتن لیست کاملی از اطلاعات فرعی و جانبی مورد نیاز

 

 

قیمت تابلو روان پارسه

قیمت تابلو روان پارسه بر اساس مشخصات و نام تجاری این نمایشگر تعیین می گردد که هر یک از خریداران این امکان را خواهند داشت تا نسبت به اطلاع از قیمت خرید به صورت آنلاین اقدام نمایند.

 

امروزه هر یک از انواع تابلو های روان به عنوان انتخابی ایده آل در حوزه های تبلیغاتی شناخته می شوند.

تابلو روان یک جزء تبلیغاتی بسیار کاربردی شناخته می شود و انتخاب آن می تواند همراه با ویژگی هایی کاملا کاربردی باشد.

هر یک از انواع تابلو های روان به عنوان یک گزینه کاربردی محسوب می گردند که در فضایی خاص نتایجی خاص را به همراه خواهند داشت.

مرکز فروش تابلو روان

ساخت تابلو روان نیازمند تجربه و مهارت خاصی است،

که به عنوان دو ابزار کاملا ضروری شناخته می شود. تابلو های روان از ساده ترین ابعاد نمایشگر ها شناخته می شوند و نصب آن ها در هر فضایی امکان پذیر می باشد.

این نمایشگر ها می توانند با توجه به محیط انتخاب شده برای نصب، کارایی و بازتاب های گسترده و محدودی داشته باشند.

تابلو های روان به صورت کلی در مقایسه با دیگر انواع نمایشگر ها، قیمتی مناسب تر دارند و این عامل به عنوان مهم ترین گزینه در انتخاب این نمایشگر ها شناخته می شود.

امروزه دامنه انتخاب و نصب تابلو های روان بسیار گسترده می باشد و استفاده از آن ها تنها محدود به یک فضا و محیط خاص نیست.

تابلو روان

مشخصات تابلو روان پارسه

پیش از خرید تابلو روان باید نسبت به کسب اطلاعاتی کاملا کاربردی در خصوص مشخصات و ویژگی های این تابلو اقدام نمود.

این نمونه از تابلو های روان مناسب برای هر محیطی می باشند و همین عامل دایره انتخاب این تابلو ها را بسیار گسترده نموده است.

در گذشته تابلو های روان تنها ابزاری برای نمایش انواع اعداد و برخی افکت ها بود،

اما در سال های اخیر با توجه به برخی پیشرفت ها، این نمایشگر ها امروزه یک انتخاب مناسب و ایده آل برای ترسیم تصاویر نیز می باشند.

از جمله تفاوت های مهمی که باید برای نمایشگر های شهری هم چون تابلو روان و دیگر گزینه ها به آن اشاره نمود،

قیمت تمام شده برای خریداران است. قیمتی که به واسطه رقابتی بودن،

بهترین فرصت را ایجاد خواهد نمود تا بر اساس آن بتوان شاهد یک بازدهی و بازخورد ایده آل نیز بود.

تاثیر تابلو های روان در تبلیغات

قیمت تابلو روان پارسه در مقایسه با دیگر انواع نمایشگر های تبلیغاتی، دارای فاکتور هایی رقابتی و مناسب می باشد.

این تابلو های روان یک انتخاب ویژه شناخته می شوند و می توانند جایگزینی خوب برای دیگر نمایشگر ها باشند.

روش ها و راهکار های مختلف و متعددی برای انتخاب مسیر تبلیغاتی ایده آل در جهان امروز وجود دارد،

اما با توجه به تمامی مولفه های موجود، نمایشگر های شهری مناسب ترین گزینه هستند.

این نمایشگر ها در یک محدوده خاص زمانی و مکانی مورد استفاده قرار نمی گیرند.

همین امر موجب می گردد تا هیچ خط محدودی برای معرفی یک برند یا یک نوع فعالیت وجود نداشته باشد.

در نتیجه نمایش مهم ترین دستاورد های تبلیغاتی، نمایشی جذاب و ایده آل خواهد بود.

ساخت تابلو روان تک رنگ

ساخت تابلو روان تک رنگ معمولا توسط افراد متخصص در این حوزه صورت می گیرد و در این بین نتیجه نهایی، بسیار ایده آل خواهد بود.

بسیاری از بخش های تبلیغاتی امروزه نیازمند نگرشی متفاوت و متنوع هستند،

و این نگرش در نتیجه نهایی تبلیغات تاثیری بسیار کاربردی و مهم را ایفا خواهد نمود.

یکی از مهم ترین موضوعاتی که در رابطه با تبلیغات پربازده باید به آن توجه نمود،

نبود محدودیت مکانی برای اشاعه تمامی ابزار های لازم در این زمینه می باشد.

به همین علت نیز امروزه تابلو روان در قالب یک گزینه کاملا ایده آل و مناسب محسوب می گردد.

هزینه ساخت تابلو روان تک رنگ

تابلو های روان و تلویزیون شهری به دسته بندی های مختلفی تقسیم می گردند.

هر یک از دسته بندی ها می توانند زمینه سازی برای انتخاب خریداران باشند.

در نتیجه انواع تابلو های روان تک رنگ و چند رنگ،

هر یک بر اساس تمامی مشخصات فنی و ویژگی های خاص، می توانند از سوی متقاضیان انتخاب شوند.

تابلو روان در مقایسه با انواع دیگر نمایشگر های تبلیغاتی به عنوان یک گزینه ایده آل از منظر های متعدد به شمار می رود.

گزینه ای که از مهم ترین بخش های آن باید به قیمت مناسب،

قدرت نمایش تصویر بالا، کیفیت بالا، طول عمر بسیار مفید و مواردی از این دست اشاره نمود.

برای ساخت تابلو روان هم چون ساخت دیگر ابزار های تبلیغاتی،

قطعا قطعات متفاوت و متنوعی نیاز خواهد بود

و این قطعات در کنار یکدیگر تعیین کننده هزینه ساخت نهایی تابلو های روان می باشند.

این تابلو ها به خوبی می توانند هدف مورد نظر از تبلیغ را پوشش دهند.

انتخاب تابلو روان به عنوان یکی از ابزار های حیاتی و مهم در بستر تبلیغات توسط برخی از افراد،

دلیل خوبی برای شناخته تر شدن این وسیله مناسب و کاربردی در تبلیغ بدون محدودیت است.

مرکز ساخت تابلو روان تک رنگ

مرکز ساخت تابلو روان تک رنگ در ایران،

با به کار گیری تجارب افراد متخصص در این زمینه،

شرایطی را ایجاد نموده است تا به واسطه آن امکان انتخاب تابلو برای متقاضیان فراهم گردد.

تابلو روان یک ابزار ساده و غیر پیچیده محسوب می گردد

ولیکن ساخت آن به صورت کاملا حرفه ای و اصولی نیازمند برخی از پارامتر های مهم خواهد بود.

از این رو می توان در بازار های خرید تابلو روان،

شاهد قیمت هایی متنوع در درجه بندی ها و سطوح متعدد بود.

قیمت هایی که نمایان گر کیفیت قطعات و هم چنین نوع ساخت این نمایشگر ها می باشد.

فروش مستقیم تابلو روان

فروش مستقیم تابلو روان با مناسب ترین قیمت های بازار در کشور و به صورت بی واسطه آغاز گردیده است،

تا هر یک از خریداران فرصت ایده آلی را برای این امر در اختیار داشته باشند.

امروزه تابلو های روان گزینه ای محدود برای استفاده در یک بخش کوچک شهری نیستند،

بلکه به ابزاری کاملا حرفه ای و ایده آل تبدیل گردیده اند

که می توان به واسطه آن شاهد یک بستر تبلیغاتی گسترده و نامحدود بود.

خرید تابلو روان در تبریز

خرید تابلو روان در تبریز از سوی متقاضیان و یا صاحبان مشاغل مختلف صورت می گیرد، خریدی که باید همراه با اطلاع و هم چنین دانش خاصی شکل گیرد.

چرا که تنوع موجود در بخش ساخت تابلو روان، موجب گردیده است تا بتوان شاهد تعداد بسیار عمده ای از این تابلو ها در بازار بود.

تابلو هایی که دارای کیفیت متنوعی هستند و همین امر نیز از جمله اصلی ترین پارامتر هایی است که خرید را ساده تر می نماید.

برای انتخاب و خرید مستقیم تابلو روان، باید نسبت به کسب برخی از اطلاعات اولیه در این زمینه اقدام نمود.

اطلاعاتی که محدود به قیمت نیستند و در زمینه های متعددی می توان شاهد وجود آن ها بود.

امروزه تابلو روان در سه طیف رنگی ساخته می شود. از جمله این سه طیف، تابلو روان تک رنگ؛ چند رنگ و تمام رنگ می باشد.

قیمت خرید تابلو روان در تبریز

قیمت خرید تابلو روان در تبریز به عنوان یکی از استان های وسیع و بزرگ ایران،

با توجه به انتخاب خریدار تعیین می گردد.

انتخابی که قطعا باید در سایه هوشمندانه بودن مسیر تعیین گردد و در این بین خریدار می توان شاهد بازخورد هایی ایده آل نیز باشد.

بخش ویژه ای از انواع تابلو روان ساخته شده در هر شرکت از جمله شرکت های داخلی و خارجی، باید تابع یک سری از قواعد ساخت باشد.

قواعدی که تعیین کننده مدت و عمر کارکرد این تابلو ها می باشد. علاوه بر اهمیت چگونگی گردآوری و کنار هم قرار دادن قطعات تابلو روان،

موضوع اصلی در این بین، کیفیت این قطعات می باشد.

در نتیجه برای آشنایی با قیمت خرید تابلو روان در تبریز،

باید از اصلی ترین عامل یعنی کیفیت قطعات مطلع شد.

تابلو روان

مرکز خرید تابلو روان در تبریز

مرکز خرید تابلو روان در تبریز به عنوان یک نمایندگی فعال در کشور،

مسیری را ایجاد نموده است تا در آن هر یک از خریداران بتوانند شاهد قیمت های مورد نظر خود باشند.

بخش ویژه ای از قیمت گذاری نمایشگر های تبلیغاتی از جمله تابلو روان، وابسته به حضور واسطه ها می باشد،

واسطه هایی که با حذف آن ها می توان قطعا شاهد یک تحول ملموس در قیمت بود.

تبریز به عنوان یک استان ویژه و خاص در ایران، شرایط لازم برای استفاده از انواع نمایشگر های تبلیغاتی را در این حوزه و هم چنین ایجاد یک محور تجاری خاص خواهد داشت.

به همین علت نیز امروزه این شهر بستر امنی برای تبلیغات گسترده در هر حیث شناخته می شود، تبلیغاتی که برای هر حوزه دارای اهمیت است.

شرایط خرید تابلو روان در کشور

شرایط خرید تابلو روان در سراسر کشور، متنوع می باشد،

این تابلو ها در یک محیط محدود مورد استفاده قرار نمی گیرند.

بلکه دامنه استفاده از تابلو های روان کاملا متنوع است. متنوع بودن کارایی و قیمت ها موجب می گردد تا برای هر هدف مشخص، بتوان از یک تابلو با مشخصاتی مشابه استفاده نمود.

قیمت تابلو روان به عنوان یک نمایشگر،

می تواند اصلی ترین فاکتور برای انتخاب به جهت رقابتی بودن شناخته شود.

تابلو روان رنگی فول کالر

خرید تابلو روان رنگی فول کالر به صورت مستقیم از طریق مرکز عرضه این نمایشگر شرایط را برای خریداران هموار خواهد نمود. این خرید کمک خواهد کرد تا هر یک از متقاضیان بتوانند شاهد بهترین بازخورد در خرید باشند.

تابلو های روان انواع مختلفی دارند. هر یک از انواع این تابلو ها دارای کارایی متفاوت و متنوعی هستند.

به همین علت نیز برای انتخاب مناسب ترین گزینه باید هدف نهایی از خرید را مورد بررسی قرار داد.

ویژگی ها و مشخصات مهمی که در تابلو های روان می تواند به عنوان اصلی ترین عوامل انتخاب خریداران شناخته شود، عبارت است از :

 • ضد آب بودن
 • مقاومت در برابر حرارت
 • عمر مفید و طولانی
 • کیفیت و وضوح نمایشی بالا
 • قیمت مناسب

مجموع این ویژگی ها موجب می گردد تا یک تابلو روان بهترین گزینه برای تبلیغات در هر بخش و حوزه ای شناخته شود.

برای انتخاب مناسب ترین نوع از تابلو های روان، فرصت مقایسه قطعا وجود خواهد داشت.

با استفاده از فرصت مقایسه شرایطی ایجاد می گردد تا هر یک از خریداران با اطلاع از کیفیت نمایش تابلو های روان و هم چنین قیمت های موجود، نسبت به خرید اقدام نمایند.

خرید تابلو روان رنگی فول کالر

خرید مستقیم تابلو روان رنگی فول کالر از طریق فروشگاه نمایشگر ها در کشور،

همراه با قیمت هایی مناسب و رقابتی برای متقاضیان خواهد بود.

تابلو های روان از جمله کاربردی ترین ابزار های تبلیغات محسوب می گردد.

این تابلو ها در هر فضایی قابلیت نصب خواهند داشت و همین امر موجب می گردد تا بتوان آن ها در زمره بهترین گزینه برای مکان هایی مانند،

فروشگاه ها، پایانه ها، فرودگاه، هر یک از کارگاه های موجود در شهر و ... محسوب نمود.

در کنار تمامی این موضوعات، مناسب بودن قیمت تابلو روان اهمیت خاصی در انتخاب این تابلو ها توسط خریداران بر اساس نیاز و تمایل آن ها خواهد داشت.

قیمت هایی که به جهت مناسب بودن زمینه ساز خرید بهترین گزینه را برای خریداران فراهم می آورند،

بعلاوه امکان اطلاع از جدید ترین تعرفه های قیمت گذاری نیز موضوع دیگری است که باید مورد توجه قرار گیرد.

مهم ترین ویژگی تابلو روان رنگی فول کالر

تابلو های فول کالر برخلاف نمونه های دیگر بسیار جذاب و هم چنین کاربردی می باشند،

این تابلو ها امروزه در زمینه های بسیاری مورد استفاده قرار می گیرند.

عدم وجود محدودیت در رنگ تابلو ها زمان پردازش،

موضوع دیگری است که به موجب آن انتخاب برای متقاضیان خرید نمایشگر های تبلیغاتی جذاب تر خواهد گردید.

قیمت خرید تابلو روان تمام رنگ

تابلو های فول کالر برخلاف سایر انواع نمایشگر ها،

دارای مشخصات و ویژگی های خاصی می باشند و این مشخصات همگی موجب می گردند تا نمایش هر گونه عدد و یا تصویر در صفحه نمایشگر با بالاتری کیفیت همراه باشد.

عمر بالا تابلو روان و امکان تعویض آسان قطعات این تابلو ها،

به عنوان دو نمونه از اصلی ترین و مهم ترین مشخصات و ویژگی های این نمایشگر شناخته می شوند.

مشخصاتی که برای خریداران و صاحبان حرفه های وابسته به تبلیغات، به عنوان مزیت شناخته می شود.

قیمت انواع تابلو روان

 

قیمت انواع تابلو روان بر اساس برخی از مولفه های خاص تعیین می گردد. امروزه بسیاری از ابعاد تبلیغاتی در این محور خلاصه شده است. محوری که امکان استفاده از آن در تمامی مکان ها بدون محدودیت وجود دارد. از سویی دیگر تابلو های روان نسبت به سایر نمایشگر های تبلیغاتی کم هزینه تر هستند و این نیز عامل مهم دیگری برای انتخاب محسوب می گردد.

برای اطلاع از قیمت انواع تابلو روان، خریداران باید هدف از نصب این نمایشگر را به خوبی بدانند. چرا که هر نوع از تابلو روان مناسب برای مکان خاصی است و بازتاب های خاصی را نیز به همراه خواهد داشت.

مرکز فروش اینترنتی تابلو روان

ماژول از اصلی ترین قطعاتی است که استفاده از آن در تابلو روان به عنوان نیرو مهمی شناخته می شود. چرا که تمامی بازتاب های نور و تصویر در تابلو روان به واسطه وجود ماژول شکل می گیرد.

از سویی دیگر تابلو های روان دارای قطعات مختلفی است. هر یک از این قطعات در چگونگی نمایش تصاویر اهمیت خاصی خواهد داشت. به همین واسطه نیز نمایش هر بعد تبلیغاتی در تابلو روان، کاملا منحصر به فرد می باشد.

مشخصات مهم کیفیتی برای خرید تابلو روان

برای انتخاب یک تابلو روان باکیفیت بالا، باید مشخصات ویژه ای را مورد توجه قرار داد. مشخصاتی که از جمله آن، سایز و ابعاد تابلو، کیفیت تصاویر، نوع نور نمایش داده شده از تابلو، مدت زمان استفاده از تابلو  و .... که هر یک دارای اهمیت ویژه ای می باشد.

علاوه بر موارد یاد شده با مقایسه ای ساده میان تابلو روان و هم چنین دیگر انواع نمایشگر های تبلیغاتی، قطعا می توان مزیت ها و معایب را به طور ویژه مورد بررسی قرار داد.

امروزه نقش مهم تابلو های روان در سراسر شهر به خوبی احساس می گردد. این تابلو ها بدون محدودیت در مکان های عمومی مورد استفاده قرار می گیرند و نگاه مخاطب را به خوبی جذب می نمایند.

از جمله مزیت ها و فواید انتخاب تابلو روان باید به موضوعات ذیل اشاره نمود :

 • قیمت های مناسب
 • کیفیت بالا
 • عمر طولانی
 • امکان تعویض فوری قطعات
 • امکان پردازش هر نوع تصویر نمایشی

تابلو های روان انواع مختلفی دارد. هر نوع از این تابلو ها مناسب برای فضایی خاص با هدفی خاص می باشد. به همین علت نیز می توان امروزه نگاهی ویژه به این تابلو ها و نحوه نصب و انتخاب آن ها داشت.

رنگ بندی های تابلو روان متنوع است. اما امروزه بیشترین و پرطرفدار ترین انواع رنگ این تابلو ها : قرمز، سبز، سفید و آبی هستند.

images_1

قیمت انواع تابلو روان در بازار ایران

شرایط خرید تابلو روان بر اساس تمامی موارد یاد شده متنوع است. اما قیمت اصلی ترین فاکتوری است که خریداران با استفاده از آن درباره انتخاب تابلو تصمیم گیری می نمایند.

قیمت تابلو های روان موجود در بازار کشور، با توجه به مرکز و شرکت تولید این تابلو ها و هم چنین کارایی آن متفاوت می باشد. اما با این حال تمامی خریداران و متقاضیان این فرصت را خواهند داشت تا مناسب ترین تابلو بر اساس مشخصات مدنظر خود را خریداری نمایند.

Prev 1 2 Next 
مقالات