تلویزیون شهری

نحوه تشخیص کیفیت تلویزیون شهری

نحوه تشخیص کیفیت تلویزیون شهری امروزه بسیار ساده تر از گذشته شده است، چرا که روش های شناخت مشخصات مهم تلویزیون های شهری با توجه به وجود اطلاعات گسترده افزایش یافته است.

انواع تلویزیون شهری

تلویزیون های شهری به عنوان یکی از اصلی ترین انتخاب ها در حوزه های تبلیغاتی شناخته می شوند.

انتخابی که با توجه به گستردگی ابعاد بازتاب های آن، امروزه در اولویت های اصلی قرار گرفته است.

نمایشگر های شهری بخش مهمی از ابزار های لازم جهت تبلیغات را در دل خود دارند و همین امر موجب گردیده است تا نمایش بخش گسترده ای از تبلیغات پربازده با توجه به این نمایشگر ها صورت گیرد.

قیمت تلویزیون شهری پارس

قیمت نمایشگر های شهری با توجه به مشخصات فنی، ابعاد، انواع، قطعات به کار گرفته شده در مراحل ساخت و ... تعیین می گردد. برای اطلاع از قیمت های به روز تلویزیون شهری پارس بستر های متعددی فراهم گردیده است که از جمله مهم ترین آن ها قطعا ارتباط با کارشناسان فروش و نصب تلویزیون از یک سو می باشد.

تلویزیون شهری پارس

داشتن کیفیت بالا در کنار قیمت های مناسب از جمله مهم ترین الگوریتم هایی است که به واسطه آن می توان در انتخاب مناسب ترین تلویزیون شهری تمرکز نمود.

تلویزیون شهری پارس به عنوان یکی از بهترین نمایشگر هایی شناخته می شود که تا به امروز وارد بازار گردیده است.

قطعات به کار گرفته شده در روند ساخت نمایشگر پارس، قطعاتی اورجینال و درجه یک است که همین امر عمر مفید کارکرد تلویزیون شهری را به صورت قابل توجهی افزایش خواهد داد.

روشنایی و وضوح تصویر در یک نمایشگر به عنوان مهم ترین موضوعاتی شناخته می شود که به ویژه در نمایشگر های شهری از نوع نمایشگر های تبلیغاتی اهمیت قابل توجهی خواهد داشت.

بالا بودن میزان دید نمایشگر نیز در کنار تمامی موارد یاد شده از اهمیت بالایی برخوردار است و به همین تناسب تمامی این موارد در قیمت نهایی تلویزیون موثر خواهند بود.

نمایندگی فروش تلویزیون شهری در تبریز

شهر تبریز  یکی از شهرهای مهم و پر جمعیت کشور محسوب می شود که از لحاظ اقتصادی و فرهنگی با شهرهای بزرگی مانند تهران، مشهد و اصفهان رقابت می کند . طبیعی است که این استان پهناور به تبلیغات و مخصوصا تبلیغات محیطی اهمیت زیادی بدهد به همین دلیل شاهد نمایندگی های زیادی هستیم که در حوزه فروش تلویزیون شهری و همینطور اجاره آن فعالیت می کنند.

از دیگر کاربرد های این تلویزیون‌ ها که در تبریز باعث شده فروشندگان زیادی از این نمایشگر ها وجود داشته باشند، مراکز ورزشی و مراکز خرید بسياري است که در این شهر دیده می شوند که البته در این امکان مدل های بسیار بزرگ یا نمونه های با کیفیت بالا استفاده می شود.

اجاره تلویزیون شهری در تبریز

همانطور که گفته شد تبریز هم به دلیل پیشرفت های اخیر از زمره‌ی استفاده کنندگان مهم تلویزیون های شهری است و در کنار مصرف کنندگان زیاد فروشندگان زیادی از آن به چشم می خورند.

برخی افراد قصد خرید تلویزیون شهری به صورت دائم و همیشگی را ندارند و فقط برای مدتی محدود برای انجام کاری موقت نیازمند استفاده از این محصول هستند به عنوان مثال نمایشگاه های فصلی و یا برگزاری جشن های خیابانی که برای مدتی محدود دایر هستند.

به همین دلیل برخی شرکت هایی که به فروش تلویزیون شهری فعالیت دارند در کنار فروش به اجاره تلویزیون شهری هم مشغولند و خدمات نصب آن در محل را هم به عهده می گیرند.

البته تلویزیون های مورد استفاده برای اجاره با انواع ثابت آن تفاوت دارند مهمترین تفاوت،

قابلیت جابجایی است که تلویزیون های معمولی این قابلیت  را ندارند ولی به لطف پیشرفت تکنولوژی‌، انواع تلویزیون های اجاره ای طوری ساخته شده اند که قبل از نصب از  قسمت های کوچکتری تشکیل شده اند و زمانی که قرار است مونتاژ شوند این تکه های کوچک در کنار هم قرار داده می شوند و یک تلویزیون بزرگ را می سازند.

جهت اجاره این تلویزیون‌ ها می‌توان به نمایندگی های فروش و اجاره مقیم خود تبریز و یا شرکت های دیگر که در شهرها های بزرگ دیگر (مانند تهران) به اجاره تلویزیون شهری مشغول هستند، مراجعه کرد.

صادرات تلویزیون شهری به کشور های دیگر

برخی شرکت هایی که در فروش تلویزیون شهری، تابلو روان و تولید آن در مقیاس بزرگتر فعالیت می کنند توانسته اند با بازاریابی و گسترش محصولات خود از طریق افزایش کیفیت، مشتریان خارجی زیادی در این زمینه جذب کنند، شرکت های بزرگ تولید کننده تلویزیون شهری محصولات خود را به کشور هایی از قبیل عراق، افغانستان، پاکستان، سوریه و...

صادر می کنند و حتی خدمات نصب آن را هم توسط نصابان ایرانی انجام می دهند.

برخی از این شرکت ها هم که در زمینه تولید قطعات صاحب نام و آوازه بین المللی هستند به صادرات و فروش قطعات تلویزیون شهری به کشور های دیگر مشغولند،

فروش ماژول تلویزیون شهری از صادرات تلویزیون ها راحت تر است و مشتریان بیشتری دارد.

کاربرد های انواع تلویزیون شهری

فروش تلویزیون شهری با توجه به نوع تلویزیون و قیمت تلویزیون شهری به روش های مختلفی انجام می شود زیرا کاربرد های متنوعی را شامل می شوند.

یکی از کاربرد های  تلویزیون شهری، استفاده در مراکز خرید و فروشگاه های بزرگ است،

تکنولوژی این نوع نمایشگر ها با نوع فضای باز متفاوت است، اولا کیفیت نمایشگر های فضای بسته به دلیل اینکه از فاصله نزدیک تری مشاهده می شوند باید از کیفیت بالاتری برخوردار باشد.

کاربرد اصلی این تلویزیون‌ ها برای تبلیغات شهری است که در سر چهار راه ها و میادین نصب می‌شوند،

استفاده در استادیوم ورزشی از دیگر کاربردهای تلویزیون شهری به حساب می آید.

 

 

 

مرکز تولید تلویزیون شهری در بزرگترین سایز

تلویزیون شهری  به تابلو های بزرگی اطلاق می شوند که در کنار چهار راه ها، اتوبان ها، بزرگراه ها، پارک ها و استادیوم های ورزشی بر روی دکل های بزرگی نصب می شوند و به صورتی کاملا رنگی و پویا تصاویر ویدیویی تبلیغاتی را نمایش می دهند.

این تلویزیون‌ ها یا نمایشگر ها  از کنار هم قرار گرفتن ماژول های کوچک led ساخته می شوند که هر کدام از این ماژول های نورانی از جزء کوچکتر دیگری تشکیل می شوند.

تولیدی های زیادی که به تولید تلویزیون شهری فعالیت دارند با استفاده از دستگاه های تولید پیشرفته به تولید بزرگترین سایز این نمایشگر ها مشغول هستند که مرکز اصلی این فعالیت این واحد های تولیدی شهرهای بزرگ مانند تهران و مشهد می باشند.

 انواع مدل‌های تلویزیون شهری

فروشندگان و تولید کنندگان زیادی هستند که در زمينه خرید و فروش و تولید انواع تلویزیون شهری بزرگ،

کوچک با تکنولوژی های متفاوت فعالیت می کنند و خریدارن مختلفی از قبیل شرکت‌ها، افراد حقیقی و حقوقی، کارخانجات و... خواهان خرید انواع این تلویزیون ها  می باشند. مرکز خرید و فروش این محصول از روش‌های مختلف به فروش این محصولات فعالیت دارند، خرید اینترنتی، فروش مستقیم و فروش از طریق نمایندگی، روش های رایج خرید و فروش این نمایشگرها می باشد.

انتخاب مدل مناسب با توجه به مکان نصب یکی از مهم‌ترین کزینه های موثر در کیفیت تصویر این تلویزیون ها است،

به همین دلیل انواعمختلفی از این  تلویزیون های شهری ساخته شده اند تا بتوان هر مدل از آنها در مکانی خاص بکار برد، تنوع انواع مدل ها در زمان خرید ممکن است باعث سردرگمی خریدار شود ولی مشاوران و متخصصان شرکت فروشنده باید راهنمایی های لازم را قبل از خرید به فروشنده کنند.

 انواع تلویزیون‌ شهری عبارتنداز :

 • تلویزیون شهری رنتال
 • تلویزیون های شهری مناسب فضای باز
 • تلویزیون های شهری مناسب فضای بسته
 • تلویزیون های RGB
 • تلویزیون های شهری فول کالر
 • تلویزیون های یا نمایشگرهای تک رنگ

خرید بزرگترین سایز تلویزیون شهری

شخصی که قصد خرید این تلویزیون‌ های غول پیکر را دارد معیارهای مختلفی را مد نظر قرار می دهد،

یکی از این موارد سایز تلویزیون می باشد که از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا اگر قانون سایز و مکان درست و استاندارد رعایت نشود مسلما کارایی لازم را نباید از این تلویزیون‌ ها انتظار داشت.

تولید تلویزیون شهری در سایز های مختلف نیازمند به دستگاه‌های تولید پیشرفته است و سایزهای خیلی بزرگ را همه شرکت ها تولید نمی کنند،

خریداری که خرید تلویزیون شهری با بزرگترین سایز را دارد می‌تواند با تماس به شرکت های تولیدی یا فروشنده این نمایشگر ها و گرفتن لیست قیمت تلویزیون شهری از انواع مدل های آن و سایز های آن مطلع شوند.

معمولا هر چه سایز این نمایشگرها بزرگتر شود قیمت آن افزایش پیدا می کند ولی نوع تکنولوژی بکار رفته در هر تلویزیون (ماژول اصلی)،

تا حدی اجازه افزایش سایز را به تولید کننده می دهد و فروش تلویزیون شهری با توجه به این فاکتور ها انجام می شود،

معمولا تلویزیون های خیلی یزرگ در فضای باز و استادیوم ها بکار می روند.

 

 

قیمت انواع تلویزیون شهری غول پیکر

در گذشته های نه چندان دور تبلیغات کاغذی که در جاهای مختلفی از شهر دیده می‌شد برای مدتی نظرمان را به خود جلب می‌کرد و معایبی از جمله هدر رفتن کاغذ، کثیف شدن دیوارها از مهم ترین نمونه‌ ها به حساب می آمد ولی امروزه شیوه‌ های جدید تبلیغاتی جای این نوع نوستالژیک تبلیغات را تا حد زیادی گرفته است.

یکی از این نمونه های مدرن، تبلیغاتی است که از طریق تلویزیون شهری غول پیکر نمایش داده می شود و برای مدتی کوتاه در سر چهارراه نظر مردم را به خود جلب می‌کند. قیمت این تلویزیون‌ های شهری با اینکه نسبت به بقیه روش‌ها کمی گران‌ تر است ولی مزایای بیشمار آن، این هزینه ها را به چشم نمی‌آورد.

فروش تلویزیون شهری غول پیکر

تلویزیون‌ های تبلیغاتی مدل پیشرفته تابلو روان و نسل بعد از تابلو روان هستند، تابلو روان ها هم نوعی نمایشگر ساده تلقی می شوند و بعضی معایب آنها باعث شد که تلویزیون های امروزی جایگزین آن شوند، یکی از مهم‌ترین معایب آنها عدم نمایش رنگ به شکل تلویزون ها بود و فقط متن و شکل های ساده را می توان با آن نمایش داد.

تکنولوژی تلویزیون ها بزرگ روز به روز در حال پیشرفت است و مدل‌های جدید با کیفیت های بسیار بالا را امروزه شاهد آن هستیم،

سرعت فروش تلویزیون شهری غول پیکر کم کم در حال افزایش است به نحوی که اپتدای کار مشتریان این محصول ادارات و شرکت‌های بزرگ تبلیغاتی بودند ولی امروزه افراد حقیقی برای توسعه کسب و کار خود و همچنین تبلیغات محصولات خود از این نمایشگرها در فضاهای بسته مانند پاساژها و مراکز خرید استفاد می کنند.

قیمت تلویزیون شهری رنتال

به نظر شما اگر شخصی برای انجام کاری به مدت محدود بخواهد نمایشگری بزرگ داشته باشد چه کاری می‌تواند انجام دهد؟ آیا تلویریون های بزرگ قابل اجاره هستند؟ یا اصلا می‌توان آن را به راحتی جابه‌جا و حمل کرد؟

تلوویزیون های شهری رنتال تلویزیون هایی هستند که بیشتر به منظور استفاده برای مدت محدود و همچنین برای جابجایی راحتر ساخته شده اند،

به این صورت که کسی که برای مدت محدود قصد اجازه تلویزیون شهری دارد می‌تواند از طریق اجاره این نمایشگرها،

کار خود را انجام و فقط اجاره بهای آن را بپردازد. تکنولوژی این تلویزیون‌ها از نوع معمولی پیشرفته تر می‌باشد و شرکت‌های سازنده،

با استفاده از کنار هم قرار دادن چندین نمایشگر کوچک، قابلیت جابجایی را برای این محصول امکان پذیر ساخته اند.

خرید تلویزیون رنتال بیشتر توسط شرکت‌های تبلیغاتی انجام می‌شود، مزایای این تلویریون ها نسب به تلویزیون شهری غول پیکر معمولی،

باعث شده که مشتریان زیادی برای خرید و اجاره آن وجود داشته باشد که چند مورد آنها عبارتند از :

 • کیفیت بالای تصویر
 • رنگ های روشن و واضح
 • تصویر واضح
 • زاویه ی دید باز و گسترده
 • عملکرد مداوم
 • عمر طولانی و مصرف انرژیی کم
 • جذابیت و زیبایی
 • پویایی و رنگ های زنده
 • قدرت تاثیر بیشتر

نکاتی برای خرید تلویزیون شهری

اگر قصد خرید این تلویزیون ها را دارید، قبل از هر کاری از افراد و شرکت‌های سازنده مختلف راهنمایی و مشاوره لازم را بگیرید و دنبال خرید تلویزیونشهری ارزان قیمت با کیفیت پایین نباشد و از شرکت‌های معتبر و داری سابقه بالا اقدام به خرید کنید.

 

 

 

بهترین شرکت ارائه دهند خدمات تلویزیون شهری

شرکت‌ های زیادی هستند که در حوزه تولید، فروش و خدمات تلویزیون‌های شهری فعالیت می کنند و شخصی که برای اولین بار برای خرید این نمایشگرها اقدام می‌کند را دچار گمراهی می‌ کنند.

یکی از مسائل مهم که خریداران تلویزیون های شهری با آن مواجه هستند مشکلاتی است که بعد از نصب این نمایشگرها بوجود می آید، این مشکل حتی در شهرهای کوچک بیشتر به چشم می خورند زیرا یک تعمیرکار مجرب که از این نمایشگرها سر در بیاورد به سختی پیدا می‌شود به همین چهت برخی فروشندگان و تولید کنندگان این تلویزیون‌ ها از طریق به عهده گرفتن خدمات تلویزیون شهری یا به عبارتی گارانتی و وارانتی محصول، سعی کردند  اعتماد مشتری را به خود جلب کنند.

شرکت های فروشنده و سازنده تلویزیون شهری در تهران

شرکت ها و تولیدی های زیادی در تهران به در زمینه نمایشگرهای تبلیغاتی فعالیت می‌کنند و محصولات تولیدی خود را به روش‌های متفاوتی ارائه می‌دهند.

تهران به عنوان بزرگترین، پرجمعیت ترین شهر ایران بیشترین شرکت‌های تلویزیون های شهری را در دل خود جای داده است،

به نحوی که اگر قصد خرید تلویزیون شهری ارزان، باکیفیت، بزرگ، کوچک و... را دارید اولین جایی که مطمعن هستید که کالای خود را پیدا می‌کنید، تهران است.

شرکت‌های ارائه دهنده خدمات تلویزیون شهری در تهران به شکل‌های مختلفی در این شاخه فعالیت می کنند که چند مورد از آنها عبارتند از :

 • فروش تلویزیون شهری در انواع مختلف
 • ارائه خدمات پس از فروش تلویزیون شهری
 • واگزاری این نمایشگرها به شکل اجاره تلویزیون شهری
 • فروش قطعات یدکی تلویزیون شهری یا به عبارتی فروش ماژول تلویزیون شهری
 • به عهده گرفتن سرویس‌ های دوره‌ای این نمایشگرها
 • و....

خرید تلویزون شهری در مراکز استان‌ها

معمولا شرکت‌های بزرگ تواید کننده و فروشنده تلویزون های شهری برای افزایش فروش در مراکز استان‌ های بزرگ که پتانسیل این کار را دارند،

به فروش و ارائه خدمات تلویزون شهری مشغول هستند.

معمولا این نمایندگی‌ ها با دفاتر تهران به صورت مستقیم در ارتباط هستند و به نوعی زیر شاخه‌ی آنها محسوب می شوند.

برای خرید این تلویزیون‌ها در استانهای دیگر باید بعد از مراجعه به نمایندگی ها و استعلام لیست قیمت تلویزیون شهری همچنین استفاده از مشاوره و راهنمایی متخصصان، به خرید تلویزیون شهری بعد از به تفاهم رسیدن با فروشنده اقدان کرد.

خرید تلویزیون شهری به صورت اینترنتی

برخی شرکت‌های ارائه خدمات تلویزیون شهری از طریق اینترنت به این کار مشغول هستند که البته خرید اینترنتی تلویزیون شهری برای مصرف کننده هم مزایای زیادی دارد.

معمولا شرکت های فروش اینترنتی تلویزیون های شهری با استفاده از سایت‌های اینترنتی یا شبکه‌های اجتماعی،

با دیگر شرکت‌ها به رقابت می‌پردازند، خریدار بعد از مراجعه به سایت این شرکت‌ها می‌تواند از قیمت روز این محصولات اطلاع و در صورت تصمیم گیری نهایی بعد از برقراری تماس از طریق تلفن‌های داخل سایت اقدام به خرید محصول کند.

این سایت‌ها حتی مقالاتی درباره این تلویزیون ها در سایت قرار داده تا از این طریق مشتری تا حدی بتواند محصول خود را با توجه به نیاز خود یا مکانی که قصد دارد آن را نصب کند، انتخاب کند، یا به عبارتی، اصطلاحات و اطلاعت پایه را درک کند.

از مزایای این سايت‌ها در کنار کاهش هزینه‌ها می توان به دسترسی همه افراد در هر جای ایران به این تلویزیون‌ها اشاره کرد.

 

 

نحوه اجاره تلویزیون شهری در تهران

نحوه اجاره تلویزیون شهری در تهران بر اساس شرایط اجاره کنندگان، نوع آگهی و استفاده از نمایشگر و برخی از فاکتور های دیگر متنوع می باشد. این شرایط بر اساس مولفه های متعددی تعیین می گردد که هر یک قابل تغییر خواهند بود.

اما موضوع مهمی که اجاره کنندگان را به خوبی اقناع ذهنی می نماید، امکان عقد یک قرارداد رسمی به منظور اطمینان طرفین می باشد.

قیمت اجاره تلویزیون شهری به صورت ماهانه

اطلاع از قیمت و نحوه اجاره تلویزیون شهری در تهران به سادگی امکان پذیر خواهد بود.

چرا که اجاره کنندگان از مجموعه های انتخاب شده استعلام قیمت می گیرند و این موضوع در نهایت امر تمامی هزینه های موجود را به خوبی اعلام می نماید.

نمایشگر های شهری در دسته بندی اولیه و کلی به دو نوع داخل سالن و فضا باز تقسیم می گردند که هر یک دارای مشخصات و ویژگی های منحصر به فردی می باشند.

ویژگی هایی که در نهایت بر میزان قیمت نهایی این نمایشگر ها تاثیر گذار خواهد بود.

مدت زمان اجاره نمایشگر های شهری تاثیر مستقیمی بر قیمت و هزینه این اجاره خواهد داشت، در صورتی که مدت زمان یاد شده از حداقل های ممکن بیشتر شود، هزینه نهایی برای اجاره کنندگان نیز کاهش خواهد یافت.

اجاره یکساله نمایشگر شهری

یکی از مهم ترین موضوعاتی که می توان در رابطه با نمایشگر ها و تلویزیون شهری به آن اشاره نمود،

وجود مدت زمان های بسیار مناسب برای اجاره نمایشگر می باشد. این مدت زمان مناسب موضوعی است که بر اساس آن اجاره به یک گزینه اصلی برای متقاضیان تبلیغات پر بازده تبدیل می گردد.

برای اطلاع از نحوه اجاره تلویزیون شهری در تهران باید با کارشناسان مراکز سازنده و اجاره دهنده نمایشگر ها به صورت مستقیم ارتباط برقرار نمود.

این ارتباط به اجاره کنندگان فرصت در اختیار گرفتن اطلاعاتی دقیق و ضروری را نیز خواهد داد.

مشخصات کیفیتی و فنی هر تلویزیون شهری در قیمت اجاره آن نیز به صورت مستقیم تاثیر گذار خواهد بود. این مشخصات موجب می گردد تا بتوان با انتخاب مناسب ترین گزینه شاهد یک تبلیغات گسترده و عظیم در هر حوزه و هر محور نیز بود.

محاسبه قیمت و نحوه اجاره تلویزیون شهری در تهران

امکان محاسبه آنلاین قیمت و هزینه اجاره نمایشگر و تابلو روان از دیگر فاکتور هایی است که طی سال های اخیر به خوبی مورد توجه متقاضیان قرار گرفته است.

طی این شرایط، هر یک از اجاره کننده نمایشگر های شهری این امکان را خواهند داشت تا نسبت به محاسبه بدون واسطه هر نوع از نمایشگر ها به صورت آنلاین اقدام نمایند.

این محاسبه قیمت با در نظر گرفتن مولفه هایی نظیر، کیفیت نمایشگر در موضوع تصویر،

مشخصات ظاهری از جمله ابعاد، استاندارد های رعایت شده در امر زیبایی نمایشگر، ضد آب و ضد ضربه بودن آن و ... می گردد.

حداقل مدت زمان اجاره یک نمایشگر شهری یک ماه است و این مدت حداکثری نخواهد داشت،

چرا که به واسطه قرارداد شرکت های عرضه کننده و اجاره دهنده نمایشگر، مدت یاد شده تمدید می گردد.

عقد قرارداد های اجاره، فرصت هایی مطلوب و تضمین شده را به وجود خواهد آورد.

تلویزیون شهری شهرداری تهران

تلویزیون شهری شهرداری تهران یک نمونه کاملا قابل قیاس از میان نمایشگر های شهری محسوب می گردد، این نمایشگر امروزه می تواند به عنوان یک گزینه کاملا کاربردی در زمینه تبلیغات، آگهی های اطلاع رسان و ... مورد استفاده قرار گیرد.

بخش مهمی از ابزار های اطلاع رسانی امروزه، ابزار های خیابانی و گسترده هستند،

از جمله نمایشگر های شهری که به واسطه امکان نصب ساده آن ها در اماکن عمومی،

محدودیتی برای آگهی و آگاهی رسانی به واسطه آن ها وجود نخواهد داشت.

خرید تلویزیون شهری باکیفیت

خرید تلویزیون شهری شهرداری تهران به صورت مستقیم و هم چنین غیر مستقیم ممکن خواهد بود،

هر یک از روش های خرید، مزیت خاص خود را به همراه خواهد داشت.

اما در این بین، امکان خرید مستقیم، قیمت هایی رقابتی و ایده آل تر را برای هر یک از خریداران در پی خواهد داشت.

کنار هم قرار گرفتن ماژول ها و ایجاد تصاویر نمایشی به بهترین شکل ممکن،

موجب گردید تا امروزه شرایط برای استفاده از نمایشگر های شهری ایجاد گردد.

هر روزه می توان شاهد گسترش هر چه بیشتر استفاده و نصب تلویزیون شهری در قالب یکی از اصلی ترین ابزار های اطلاع رسان و تبلیغ کننده بود.

قیمت نمایشگر شهری ایرانی

قیمت نمایشگر های شهری متفاوت است، موضوعی که به صورت قطعی در تعیین قیمت نقش ایفا می نماید،

کیفیت قطعات و هم چنین کیفیت نمایش تبلیغات در این نمایشگر ها می باشد.

به چه علت باید نسبت به انتخاب و خرید یک نمایشگر و تلویزیون شهری اقدام نمود ؟

آیا تعدد ابزار های تبلیعاتی در سال های اخیر جایگزینی مناسب برای این نمایشگر ها محسوب نمی گردد ؟

آیا هزینه های نهایی در خرید و اجاره نمایشگر شهری، باصرفه و اقتصادی خواهد بود ؟

مشاوره خرید تلویزیون شهری

ابهاماتی که در سطر قبل بیان گردید،

قطعا از اصلی ترین دغدغه ها و پیش فرض هایی است که خریداران با آن رو به رو هستند.

چرا که ابزار های گسترده و متنوع در دنیا تبلیغات امروزی،

شاید نیاز به خرید نمایشگر شهری را کم رنگ نماید، این در حالی است که تصور عموم خریداران نادرست و اشتباه است.

چرا که تلویزیون شهری شهرداری تهران به عنوان یکی از نمایشگر های نصب شده در فضا اداری و نه تجاری،

همانقدر کاربرد و کارایی خواهد داشت که تبلیغ یک برند و یا نوعی از خدمات از طریق رسانه های ملی،

در نتیجه خرید نمایشگر شهری،

انتخاب یک ابزار گسترده در آگاهی رسانی و یا تبلیغات از دریچه ای متفاوت محسوب می گردد.

تلویزیون شهری شهرداری تهران

هر یک از برند های سازنده نمایشگر شهری و تابلو روان در ایران و کشور های دیگر،

فرمولی خاص و شاید ویژه را برای فعالیت خود در نظر می گیرند.

فرمولی که منحصر به فرد بودن آن، سبب انتخاب خریداران و یا شاید متفاوت شدن نمایشگر می گردد.

تلویزیون شهری شهرداری تهران یک ابزار کارآمد و دقیق در راستا نمایش اهداف مهم اولیه و ثانویه شهرداری با ابعادی گسترده و نه محدود می باشد.

هزینه های جانبی پس از نصب نمایشگر،

در صورتی که برند انتخاب شده از استاندارد های لازم و حداکثری برخوردار باشد، هزینه ای قابل چشم پوشی خواهد بود.

قیمت خرید تلویزیون شهری تبلیغاتی

قیمت خرید تلویزیون شهری تبلیغاتی در مراکز فروش متفاوت می باشد. هر یک از نمایشگر های غول پیکر شهری، امروزه دارای مشخصات و ویژگی هایی متفاوت هستند و همین تفاوت علت اصلی متمایز بودن قیمت ها نیز به شمار می رود.

مرکز فروش تلویزیون های شهری در کشور

در انتخاب نمایشگر شهری باید به ویژگی های خاصی توجه نمود،

ویژگی هایی که وجود هر یک از آن ها می تواند تاثیری خاص و ویژه را در بازتاب های تبلیغاتی به همراه داشته باشد.

این نمایشگر ها به طور معمول در دو دسته بندی کلی قرار می گیرند،

تلویزیون های شهری مناسب برای فضا باز و فضا بسته، که هر یک کارایی منحصر به فردی را نیز خواهند داشت.

مهم ترین مشخصات در خرید تلویزیون شهری

نحوه کارکرد و نوع کارایی یک نمایشگر،

از مهم ترین مشخصات و ابهاماتی است که خریداران پیش از انتخاب یک تلویزیون شهری باید به آن توجه نمایند.

در نظر گرفتن اولویت های اصلی کیفیت و قیمت در انتخاب هر یک از نمایشگر ها،

نتایجی کاملا ایده آل را برای خریداران به همراه خواهد داشت.

سه رنگ قرمز، سبز و آبی به عنوان اصلی ترین رنگ بندی ها در بدنه نمایشگر های شهری شناخته می شوند.

انتخاب هر یک از این سه رنگ توسط خریداران، با در نظر گرفتن پارامتر های متعددی صورت خواهد گرفت.

علاوه بر مشخصات فنی یک نمایشگر، نوع تصویر پردازی آن نیز خالی از اهمیت نخواهد بود.

در صورتی که تمامی مشخصات فنی نمایشگر های شهری به خوبی و به طور کاملا اصولی مورد بررسی قرار گرفته باشد،

در گام بعد باید به موضوعاتی از جمله مکان نصب تلویزیون دقت نمود.

چرا که انتخاب یک مکان مناسب، موجب ایجاد فضایی کاملا تبلیغاتی به واسطه ارتباط مخاطب با نمایش های نمایشگر می گردد.

قیمت خرید تلویزیون شهری تبلیغاتی

قیمت خرید تلویزیون شهری تبلیغاتی به صورت آنلاین با هر یک از قیمت های معمول موجود در بازار متفاوت خواهد بود.

داشتن قیمت هایی رقابتی و مناسب از مهم ترین نکاتی است که می توان به آن توجه نمود،

اما قطعا قیمت نمایشگر های شهری با در نظر گرفتن کارایی و کیفیت آن ها مشخص می گردد.

نمایش تصویر به صورت کاملا واضح، نورپردازی های مناسب،

صداگذاری مناسب و ابعاد استاندارد نمایشگر از جمله اصلی ترین نکاتی است که به واسطه رعایت آن می توان شاهد بهترین انتخاب بود.

به طور کلی وضعیت هر یک از نمایشگر های شهری در دو حالت خاموش و روشن قرار داد و این بدین معناست که حد وسطی برای این نمایشگر ها در نمایش تبلیغات وجود نخواهد داشت.

کنترل تلویزیون های شهری به صورت آنلاین و آفلاین صورت می گیرد،

تا از این طریق تمامی تبلیغات به صورت کاملا کنترل شده نمایش داده شود.

خریداران نمایشگر های شهری در کشور می توانند با توجه به قیمت های روز بازار و دریافت لیست کاملی از قیمت های موجود،

نسبت به انتخاب و خرید مناسب ترین گزینه ممکن اقدام نمایند.

افزایش بی سابقه کارفرمایان و مدیران به سمت تبلیغات از طریق نمایشگر های شهری،

دلیلی بر کیفیت و بازتاب بسیار سودآور این تلویزیون های غول پیکر می باشد.

نصب تلویزیون شهری مستلزم اخذ چه مجوزهایی است؟

تلویزیون های شهری رسانه ای هستند که اغلب برای تبلیغ خدمات یک برند یا محصولات آن استفاده می شود از این رو برای نصب آن در سطح شهر نیاز به اخذ مجوز وجود دارد که در ادامه مطلب به نحوه اخذ مجوز تلویزیون شهری اشاره می کنیم.

انواع تابلوهای شهری

تابلوها یا تلویزیون شهری بر اساس آیین نامه سامان دهی تبلیغات شهری به دو دسته تابلوهای غیرتبلیغاتی و تبلیغاتی تقسیم می شوند

که در ادامه توضیحات مختصری را نسبت به دریافت مجوز این دو نوع تابلو می دهیم.

تلویزیون های شهری غیرتبلیغاتی

این نوع از تلویزیون یا تابلوها صرفا جهت معرفی فعالیت های یک مکان بیزینسی بر سردرب مکان مورد نظر نصب می شوند که شامل گروه های زیر می باشند:

 • وکلا
 • پزشکان
 • سردفتران
 • اماکن اداری
 • آموزشی
 • تجاری
 • خدماتی
 • تولیدی

صاحبان کسب و کارهایی که ذکر شد برای دریافت مجوز تلویزیون شهری یا تابلو با ابعاد مشخص باید مدارک شغلی و ملکی خود را ارائه دهند.
برای دریافت مجوز باید ابعاد مناسبی برای تابلوها ارائه داده شود به طور مثال،

تابلوی مناسب برای سردفتران سایز 50 * 70 یا امکان آموزشی و اداری می توانند حداکثر عرض 120 سانتی متر می باشد

البته برای امکان تجاری این سایز می تواند تا 150 سانتی متر نیز ارتقا پیدا کند.

تلویزیون های شهری تبلیغاتی

این تابلوهای یا تلویزیون های شهری به منظور تبلیغات عمومی استفاده می شوند

و فقط برای معرفی فعالیت های یک کسب و کار استفاده نمی شود.
تابلوهایی مانند بیلبوردهایی که در معابر یا میدان ها نصب می شوند،

یا تلویزیون های شهری که در امکان عمومی نصب می شوند همه این موارد جزو این گروه می باشند.

شرکت ها و موسسات می توانند توسط شرایط ذیل از این نوع تابلو یا تلویزیون های شهری به منظور تبلیغات استفاده کنند:

 • دارای مجوز از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی باشند
 • از ضوابط و مقررات عمومی شرکت ها و موسسات پیروی داشته باشند
 • به شهرداری بدهی نداشته باشند

دریافت مجوز تلویزیون شهری

اگر تمامی مواردی که ذکر شد به صورت کامل انجام شود

شرکت ها یا موسسات مختلف می توانند برای دریافت مجوز تلویزیون شهری اقدام کرده و مواردی را مانند جانمایی، سایز،

شرایط کلی سرمایه گذاری و... را به شهرداری ارائه دهند.

در مرحله بعد باید تاییدیه از سازمان هایی مانند اداره برق و راهنمایی و رانندگی گرفته شود

و بعد از آن در صورت دریافت تاییدیه قرار داد همکاری بین شرکت مورد نظر و شهرداری بسته می شود

و شرکت بهره بردار می تواند طبق قوانین شروع به نصب تلویزیون شهری خود کند.

البته قابل ذکر است که شرکت بهره بردار باید طبق قوانین مبلغی را به شهرداری جهت نصب تلویزیون شهری پرداخت کند.

این موارد قوانین کلی دریافت مجوز نصب تلویزیون شهری بود

ولی باید برای جزئیات بیشتر به آیین نامه اجرایی ساماندهی تبلیغات شهری مورد استناد شهرداری محل مورد نظر خود رجوع کرده

و سپس اقدام به نصب تابلو یا تلویزیون شهری خود کنید.


جهت خرید، اجاره، طراحی و اجرای تلویزیون شهری با مناسب ترین قیمت با ما در ارتباط باشید.
مدیر فروش:مهندس عابدی
شماره موبایل: 09126000676

تبلیغات با تلویزیون شهری پارسه

تبلیغات با تلویزیون شهری روش منحصر به فردی است که در عین تکرار، کارایی ویژه ای خواهد داشت، برای به دست آوردن یک نتیجه کاملا منطقی و ایده آل در رابطه با تبلیغات باید از راهی کاملا متفاوت وارد عمل شد.

تبلیغات یک مسیر بسیار ایده آل محسوب می گردد تا از طریق آن بتوان شاهد نمایش هر چه بهتر و بارز تر یک ایده،

کسب و کار و یا یک محصول بود.

تبلیغات با تلویزیون شهری پارسه به عنوان یکی از برند های بسیار شناخته شده و خوش نام در کشور،

می تواند اثربخشی های ویژه خود را به همراه داشته باشد.

پارسه برند نام آشنایی است که در بازار ایران از جمله نام های معتبر نیز به شمار می رود،

علاوه بر این دارا بودن ضمانت نامه های قطعی موجب می گردد تا نمایشگر پارسه یک انتخاب منحصر به فرد به شمار آید.

هزینه تبلیغات با تلویزیون شهری

هزینه تبلیغات با تلویزیون شهری وابسته به فاکتور های مختلفی است که این امر تفاوت را ایجاد می نماید،

تنوع تبلیغات از یک سو،

موجب تنوع قیمت ها و هزینه های اجرایی نیز خواهد شد.

اولین گام در تبلیغات،

معرفی محصول و یا به هر شکل ارائه تعریفی جامع و یا خاص از یک ایده و عمل می باشد.

اما پس از معرفی باید الگوریتم تبلیغ را تغییر داد و بیننده و مخاطب را ترغیب به پیگیری از محصول نمود.

تبلیغات به واسطه هر یک از نمایشگر های شهری امروزه پیامد های خاص خود را به همراه خواهد داشت.

پیامد هایی که از جمله آن ها باید به کسب اعتبار، درآمد، سرمایه و همکاری های پی در پی اشاره نمود،

هر چند که تمامی موارد یاد شده در نوع خود دارای اهمیت بسزایی می باشند.

بازاریابی هوشمندانه با استفاده از ابزاری به نام نمایشگر های شهری در سال های اخیر

جایگزین هر یک از روش های کم کارایی دیگر شده است.

تلویزیون شهری

بهترین روش تبلیغات با نمایشگر شهری

بهترین روش برای تبلیغات هدفمند و گسترده، انتخاب شعاعی عظیم می باشد.

این امر با استفاده از تلویزیون شهری به سادگی امکان پذیر می گردد،

چرا که هر یک از نمایشگر های شهری امروزه انتخابی ایده آل در حوزه تبلیغات خواهند بود.

بررسی و مشاهده دقیق هر یک از نمونه کار های ارائه شده توسط مجموعه پارسه؛

این اطمینان لازم را به خریداران القا خواهد نمود که این نمایشگر بر اساس جدید ترین و آخرین محور های فنی و مهندسی ساخته شده است.

هدف از تبلیغ با نمایشگر های شهری

هدف از تبلیغات می تواند کاملا متنوع باشد،

اهدافی که بر پایه موضوعاتی مانند معرفی محصولات،

تجارت برون مرزی و درون مرزی، آگاهی رسانی در رابطه با یک محصول و ...

که هر یک در نوع خود حائز اهمیت می باشند.

اما در نهایت باید به این مهم نیز اشاره نمود که هدف نهایی و غایی از تبلیغات در تلویزیون های پارسه،

قطعا موضوعی به جز نمایش بهترین شکل آگهی با کیفیت کاملا منحصر به فرد نیست.

این نمایش تاثیرگذاری ویژه خود را به همراه خواهد داشت و قطعا حائز اهمیت نیز می باشد.

Prev 1 2 Next 

تابلوروان

مرکز فروش بدون واسطه تابلو روان

مرکز فروش تابلو روان در کشور به عنوان یکی از اصلی ترین مراکز سازنده و عرضه کننده بی واسطه انواع نمایشگر های تبلیغاتی از جمله تابلو روان و تلویزیون های شهری، فعالیت می نماید.

استفاده ازقطعات اولیه استاندارد و باکیفیت فاکتوری بسیار مهم در کیفیت و عمر و دوام تابلو های روان می باشد. قطعات باکیفیت شرایطی را ایجاد می نمایند که به واسطه آن استفاده مداوم و طولانی مدت از تابلو روان به سادگی امکان پذیر می گردد.

استقبال قابل توجه از انواع تابلو های روان توسط خریداران موجب گردیده است تا بتوان در سال های اخیر شاهد طرح ها و ایده پردازی هایی نوین در این رابطه نیز بود.

قیمت خرید تابلو روان با کیفیت بسیار بالا

قیمت خرید تابلو روان در انواع مختلف با کیفیت بسیار بالا متفاوت و متغیر می باشد، قیمت هایی که امکان دریافت آن ها به صورت لیستی کامل نیز وجود خواهد داشت.

در گام نخست باید نسبت به یک تعریف کامل از تابلو روان دقت نمود تا بدین واسطه بتوان شاهد در اختیار گرفتن اطلاعاتی دقیق در زمینه مشخصات فنی و ظاهری تابلو روان نیز بود.

تابلو روان نوعی از نمایشگر های الکترونیکی است که دارای نام ها و طراحی های مختلفی نیز می باشند. این نمایشگر ها به شکل عمده در رابطه با آگهی و تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرند، اما کاربرد های مختلف دیگری را نیز خواهند داشت.

قطعات تشکیل دهنده یک تابلو روان عبارت اند از :

 • ماژول
 • قاب
 • پاور
 • کنترلر

طراحی انواع تابلو روان

هر یک از انواع تابلو های روان بر اساس شرایط مورد نیاز خریداران، طراحی می گردند، چرا که شرایط استفاده از تابلو های روان بسیار متغیر و متنوع می باشد.

تابلو های روان امروزه دارای کاربرد های متنوعی هستند و بر همین اساس نیز تقاضا برای خرید این تابلو ها همواره در حال افزایش می باشد.

بخش مهمی از تابلو های روان در مقام یک ابزار تبلیغاتی بسیار کاربردی عمل می نمایند و با کارکردی متداوم، شرایط جذب نگاه مشتریان را ایجاد می نمایند.

مرکز فروش تابلو روان به عنوان یکی از اصلی ترین مراکز عرضه در ایران شناخته می شود که محوری ویژه را برای متقاضیان در این بخش ایجاد نموده است.

محاسبه قیمت خرید تابلو روان

محاسبه آنلاین قیمت خرید در مرکز فروش تابلو روان به سادگی امکان پذیر گردیده است، این محاسبه با احتساب عموم مشخصات فنی و کاربردی تابلو روان صورت می گیرد.

تابلو های روان در مقایسه با سایر رسانه های الکترونیکی غول پیکر دارای قیمت های رقابتی تری می باشند و همین امر شرایط را برای عموم خریداران در این بین ایجاد می نماید.

تابلو روان تک رنگ، چند رنگ و فول کالر ( تمام رنگ ) از جمله کامل ترین تقسیم بندی این نمایشگر های دیجیتال می باشند که هر یک بر اساس مشخصات کاملا منحصر به فرد قیمت گذاری می گردند. تابلو های روان فول کالر از جدید ترین و شاید به عبارتی بهترین نمونه از این نمایشگر های دیجیتال به شمار می روند که مورد توجه بسیاری از خریداران در کشور نیز قرار گرفته اند.

شرکت ساخت انواع تابلو روان پارسه

شرکت ساخت انواع تابلو روان پارسه، از جمله شرکت های فعال در عرصه ساخت تابلو های دیجیتالی و الکترونیکی با بهترین کیفیت در کشور می باشد. این شرکت امروزه با در اختیار داشتن ابزار های کاربردی و دانش روز در این عرصه، یکی از پیشتازان در امر تولید به شمار می رود.

استفاده از ابزار های تبلیغاتی هوشمند و الکترونیک موجب می گردد تا بتوان بخش ویژه و مهمی از تمامی ساختار های هدفمند در سودآوری را به خوبی در کنار یکدیگر قرار داد.

امروزه شبکه های اطلاعاتی و تبلیغاتی متعددی در کشور و در سراسر جهان ایجاد گردیده اند که هر یک از اهمیت بسزایی برخوردار می باشند.

اما این موضوع در عین حال انتخاب را برای متقاضیان در این عرصه سخت تر می نماید، انتخابی که باید با در نظر گرفتن هزینه ها و از طرفی دیگر میزان سودآوری صورت گیرد.

هزینه ساخت تابلو روان در شرکت پارسه

ساخت تابلو روان که یکی از اصلی ترین ابزار های تبلیغاتی در سال های اخیر به شمار می رود در شرکت پارسه با هزینه های متنوعی همراه می باشد.

هزینه هایی که عبارت اند از :

 • هزینه تهیه و یا تولید قطعات اولیه
 • هزینه ساخت قطعات در یک شبکه به منظور ایجاد تابلو روان
 • تضمین کیفیت برای خریداران
 • هزینه های تخصصی

در اختیار داشتن تجارب دقیق و کاربردی کمک می نماید تا بتوان در نهایت شاهد یک کار بدون کاستی و بدون حفره های متعدد نقص بود.

برتری فعلی انواع تابلو ها و نمایشگر های دیجیتال در کنار سایر ابزار های آگاهی رسان و تبلیغاتی،

موضوعی است که در این بین به واسطه آن خریداران می توانند از امتیاز های استفاده تابلو روان مطلع گردند.

قطعات استاندارد تابلو روان

شرکت ساخت انواع تابلو روان پارسه، از جمله شرکت های مطرحی است که با به کار گیری و استفاده از قطعات استاندارد و درجه یک، بهترین شرایط ممکن را برای خریداران از نظر تامین و تضمین کیفیت ایجاد نموده است.

کنترل نحوه پخش و نوع پخش هر یک از تصاویر و نوشته های ایجاد شده بر روی صفحه تابلو روان به واسطه یک رایانه در زمان روشنایی تابلو روان،

از دیگر موضوعاتی است که موجب سهولت برای خریداران می گردد.

تابلو روان در دو حالت مطلق قابل استفاده می باشد،

که این دو حالت عبارت اند از روشنایی مطلق و خاموشی مطلق تابلو روان، هر یک از این دو حالت دارای مشخصات خاص خود می باشد.

فروش اینترنتی تابلو روان

شرکت ساخت انواع تابلو روان علاوه بر تولید و ساخت بهترین نمونه از تابلو های روان،

مرکز فروش بی واسطه این نمایشگر های دیجیتال در کشور نیز به شمار می رود.

فروش بی واسطه موجب خواهد شد تا هر یک از خریداران با امتیاز های مهمی از جمله موارد ذیل رو به رو گردند.

 • قیمت هایی به تناسب رقابتی و مطمئن تر
 • امکان ارتباط با کارشناسان فروش جهت اطمینان از کیفیت و دریافت ضمانت نامه های قطعی در خرید
 • اطلاع از مشخصات مهم کیفیتی و مشخصات فنی تابلو روان
 • در اختیار گرفتن لیست کاملی از اطلاعات فرعی و جانبی مورد نیاز

 

 

قیمت تابلو روان پارسه

قیمت تابلو روان پارسه بر اساس مشخصات و نام تجاری این نمایشگر تعیین می گردد که هر یک از خریداران این امکان را خواهند داشت تا نسبت به اطلاع از قیمت خرید به صورت آنلاین اقدام نمایند.

 

امروزه هر یک از انواع تابلو های روان به عنوان انتخابی ایده آل در حوزه های تبلیغاتی شناخته می شوند.

تابلو روان یک جزء تبلیغاتی بسیار کاربردی شناخته می شود و انتخاب آن می تواند همراه با ویژگی هایی کاملا کاربردی باشد.

هر یک از انواع تابلو های روان به عنوان یک گزینه کاربردی محسوب می گردند که در فضایی خاص نتایجی خاص را به همراه خواهند داشت.

مرکز فروش تابلو روان

ساخت تابلو روان نیازمند تجربه و مهارت خاصی است،

که به عنوان دو ابزار کاملا ضروری شناخته می شود. تابلو های روان از ساده ترین ابعاد نمایشگر ها شناخته می شوند و نصب آن ها در هر فضایی امکان پذیر می باشد.

این نمایشگر ها می توانند با توجه به محیط انتخاب شده برای نصب، کارایی و بازتاب های گسترده و محدودی داشته باشند.

تابلو های روان به صورت کلی در مقایسه با دیگر انواع نمایشگر ها، قیمتی مناسب تر دارند و این عامل به عنوان مهم ترین گزینه در انتخاب این نمایشگر ها شناخته می شود.

امروزه دامنه انتخاب و نصب تابلو های روان بسیار گسترده می باشد و استفاده از آن ها تنها محدود به یک فضا و محیط خاص نیست.

تابلو روان

مشخصات تابلو روان پارسه

پیش از خرید تابلو روان باید نسبت به کسب اطلاعاتی کاملا کاربردی در خصوص مشخصات و ویژگی های این تابلو اقدام نمود.

این نمونه از تابلو های روان مناسب برای هر محیطی می باشند و همین عامل دایره انتخاب این تابلو ها را بسیار گسترده نموده است.

در گذشته تابلو های روان تنها ابزاری برای نمایش انواع اعداد و برخی افکت ها بود،

اما در سال های اخیر با توجه به برخی پیشرفت ها، این نمایشگر ها امروزه یک انتخاب مناسب و ایده آل برای ترسیم تصاویر نیز می باشند.

از جمله تفاوت های مهمی که باید برای نمایشگر های شهری هم چون تابلو روان و دیگر گزینه ها به آن اشاره نمود،

قیمت تمام شده برای خریداران است. قیمتی که به واسطه رقابتی بودن،

بهترین فرصت را ایجاد خواهد نمود تا بر اساس آن بتوان شاهد یک بازدهی و بازخورد ایده آل نیز بود.

تاثیر تابلو های روان در تبلیغات

قیمت تابلو روان پارسه در مقایسه با دیگر انواع نمایشگر های تبلیغاتی، دارای فاکتور هایی رقابتی و مناسب می باشد.

این تابلو های روان یک انتخاب ویژه شناخته می شوند و می توانند جایگزینی خوب برای دیگر نمایشگر ها باشند.

روش ها و راهکار های مختلف و متعددی برای انتخاب مسیر تبلیغاتی ایده آل در جهان امروز وجود دارد،

اما با توجه به تمامی مولفه های موجود، نمایشگر های شهری مناسب ترین گزینه هستند.

این نمایشگر ها در یک محدوده خاص زمانی و مکانی مورد استفاده قرار نمی گیرند.

همین امر موجب می گردد تا هیچ خط محدودی برای معرفی یک برند یا یک نوع فعالیت وجود نداشته باشد.

در نتیجه نمایش مهم ترین دستاورد های تبلیغاتی، نمایشی جذاب و ایده آل خواهد بود.

ساخت تابلو روان تک رنگ

ساخت تابلو روان تک رنگ معمولا توسط افراد متخصص در این حوزه صورت می گیرد و در این بین نتیجه نهایی، بسیار ایده آل خواهد بود.

بسیاری از بخش های تبلیغاتی امروزه نیازمند نگرشی متفاوت و متنوع هستند،

و این نگرش در نتیجه نهایی تبلیغات تاثیری بسیار کاربردی و مهم را ایفا خواهد نمود.

یکی از مهم ترین موضوعاتی که در رابطه با تبلیغات پربازده باید به آن توجه نمود،

نبود محدودیت مکانی برای اشاعه تمامی ابزار های لازم در این زمینه می باشد.

به همین علت نیز امروزه تابلو روان در قالب یک گزینه کاملا ایده آل و مناسب محسوب می گردد.

هزینه ساخت تابلو روان تک رنگ

تابلو های روان و تلویزیون شهری به دسته بندی های مختلفی تقسیم می گردند.

هر یک از دسته بندی ها می توانند زمینه سازی برای انتخاب خریداران باشند.

در نتیجه انواع تابلو های روان تک رنگ و چند رنگ،

هر یک بر اساس تمامی مشخصات فنی و ویژگی های خاص، می توانند از سوی متقاضیان انتخاب شوند.

تابلو روان در مقایسه با انواع دیگر نمایشگر های تبلیغاتی به عنوان یک گزینه ایده آل از منظر های متعدد به شمار می رود.

گزینه ای که از مهم ترین بخش های آن باید به قیمت مناسب،

قدرت نمایش تصویر بالا، کیفیت بالا، طول عمر بسیار مفید و مواردی از این دست اشاره نمود.

برای ساخت تابلو روان هم چون ساخت دیگر ابزار های تبلیغاتی،

قطعا قطعات متفاوت و متنوعی نیاز خواهد بود

و این قطعات در کنار یکدیگر تعیین کننده هزینه ساخت نهایی تابلو های روان می باشند.

این تابلو ها به خوبی می توانند هدف مورد نظر از تبلیغ را پوشش دهند.

انتخاب تابلو روان به عنوان یکی از ابزار های حیاتی و مهم در بستر تبلیغات توسط برخی از افراد،

دلیل خوبی برای شناخته تر شدن این وسیله مناسب و کاربردی در تبلیغ بدون محدودیت است.

مرکز ساخت تابلو روان تک رنگ

مرکز ساخت تابلو روان تک رنگ در ایران،

با به کار گیری تجارب افراد متخصص در این زمینه،

شرایطی را ایجاد نموده است تا به واسطه آن امکان انتخاب تابلو برای متقاضیان فراهم گردد.

تابلو روان یک ابزار ساده و غیر پیچیده محسوب می گردد

ولیکن ساخت آن به صورت کاملا حرفه ای و اصولی نیازمند برخی از پارامتر های مهم خواهد بود.

از این رو می توان در بازار های خرید تابلو روان،

شاهد قیمت هایی متنوع در درجه بندی ها و سطوح متعدد بود.

قیمت هایی که نمایان گر کیفیت قطعات و هم چنین نوع ساخت این نمایشگر ها می باشد.

فروش مستقیم تابلو روان

فروش مستقیم تابلو روان با مناسب ترین قیمت های بازار در کشور و به صورت بی واسطه آغاز گردیده است،

تا هر یک از خریداران فرصت ایده آلی را برای این امر در اختیار داشته باشند.

امروزه تابلو های روان گزینه ای محدود برای استفاده در یک بخش کوچک شهری نیستند،

بلکه به ابزاری کاملا حرفه ای و ایده آل تبدیل گردیده اند

که می توان به واسطه آن شاهد یک بستر تبلیغاتی گسترده و نامحدود بود.

خرید تابلو روان در تبریز

خرید تابلو روان در تبریز از سوی متقاضیان و یا صاحبان مشاغل مختلف صورت می گیرد، خریدی که باید همراه با اطلاع و هم چنین دانش خاصی شکل گیرد.

چرا که تنوع موجود در بخش ساخت تابلو روان، موجب گردیده است تا بتوان شاهد تعداد بسیار عمده ای از این تابلو ها در بازار بود.

تابلو هایی که دارای کیفیت متنوعی هستند و همین امر نیز از جمله اصلی ترین پارامتر هایی است که خرید را ساده تر می نماید.

برای انتخاب و خرید مستقیم تابلو روان، باید نسبت به کسب برخی از اطلاعات اولیه در این زمینه اقدام نمود.

اطلاعاتی که محدود به قیمت نیستند و در زمینه های متعددی می توان شاهد وجود آن ها بود.

امروزه تابلو روان در سه طیف رنگی ساخته می شود. از جمله این سه طیف، تابلو روان تک رنگ؛ چند رنگ و تمام رنگ می باشد.

قیمت خرید تابلو روان در تبریز

قیمت خرید تابلو روان در تبریز به عنوان یکی از استان های وسیع و بزرگ ایران،

با توجه به انتخاب خریدار تعیین می گردد.

انتخابی که قطعا باید در سایه هوشمندانه بودن مسیر تعیین گردد و در این بین خریدار می توان شاهد بازخورد هایی ایده آل نیز باشد.

بخش ویژه ای از انواع تابلو روان ساخته شده در هر شرکت از جمله شرکت های داخلی و خارجی، باید تابع یک سری از قواعد ساخت باشد.

قواعدی که تعیین کننده مدت و عمر کارکرد این تابلو ها می باشد. علاوه بر اهمیت چگونگی گردآوری و کنار هم قرار دادن قطعات تابلو روان،

موضوع اصلی در این بین، کیفیت این قطعات می باشد.

در نتیجه برای آشنایی با قیمت خرید تابلو روان در تبریز،

باید از اصلی ترین عامل یعنی کیفیت قطعات مطلع شد.

تابلو روان

مرکز خرید تابلو روان در تبریز

مرکز خرید تابلو روان در تبریز به عنوان یک نمایندگی فعال در کشور،

مسیری را ایجاد نموده است تا در آن هر یک از خریداران بتوانند شاهد قیمت های مورد نظر خود باشند.

بخش ویژه ای از قیمت گذاری نمایشگر های تبلیغاتی از جمله تابلو روان، وابسته به حضور واسطه ها می باشد،

واسطه هایی که با حذف آن ها می توان قطعا شاهد یک تحول ملموس در قیمت بود.

تبریز به عنوان یک استان ویژه و خاص در ایران، شرایط لازم برای استفاده از انواع نمایشگر های تبلیغاتی را در این حوزه و هم چنین ایجاد یک محور تجاری خاص خواهد داشت.

به همین علت نیز امروزه این شهر بستر امنی برای تبلیغات گسترده در هر حیث شناخته می شود، تبلیغاتی که برای هر حوزه دارای اهمیت است.

شرایط خرید تابلو روان در کشور

شرایط خرید تابلو روان در سراسر کشور، متنوع می باشد،

این تابلو ها در یک محیط محدود مورد استفاده قرار نمی گیرند.

بلکه دامنه استفاده از تابلو های روان کاملا متنوع است. متنوع بودن کارایی و قیمت ها موجب می گردد تا برای هر هدف مشخص، بتوان از یک تابلو با مشخصاتی مشابه استفاده نمود.

قیمت تابلو روان به عنوان یک نمایشگر،

می تواند اصلی ترین فاکتور برای انتخاب به جهت رقابتی بودن شناخته شود.

تابلو روان رنگی فول کالر

خرید تابلو روان رنگی فول کالر به صورت مستقیم از طریق مرکز عرضه این نمایشگر شرایط را برای خریداران هموار خواهد نمود. این خرید کمک خواهد کرد تا هر یک از متقاضیان بتوانند شاهد بهترین بازخورد در خرید باشند.

تابلو های روان انواع مختلفی دارند. هر یک از انواع این تابلو ها دارای کارایی متفاوت و متنوعی هستند.

به همین علت نیز برای انتخاب مناسب ترین گزینه باید هدف نهایی از خرید را مورد بررسی قرار داد.

ویژگی ها و مشخصات مهمی که در تابلو های روان می تواند به عنوان اصلی ترین عوامل انتخاب خریداران شناخته شود، عبارت است از :

 • ضد آب بودن
 • مقاومت در برابر حرارت
 • عمر مفید و طولانی
 • کیفیت و وضوح نمایشی بالا
 • قیمت مناسب

مجموع این ویژگی ها موجب می گردد تا یک تابلو روان بهترین گزینه برای تبلیغات در هر بخش و حوزه ای شناخته شود.

برای انتخاب مناسب ترین نوع از تابلو های روان، فرصت مقایسه قطعا وجود خواهد داشت.

با استفاده از فرصت مقایسه شرایطی ایجاد می گردد تا هر یک از خریداران با اطلاع از کیفیت نمایش تابلو های روان و هم چنین قیمت های موجود، نسبت به خرید اقدام نمایند.

خرید تابلو روان رنگی فول کالر

خرید مستقیم تابلو روان رنگی فول کالر از طریق فروشگاه نمایشگر ها در کشور،

همراه با قیمت هایی مناسب و رقابتی برای متقاضیان خواهد بود.

تابلو های روان از جمله کاربردی ترین ابزار های تبلیغات محسوب می گردد.

این تابلو ها در هر فضایی قابلیت نصب خواهند داشت و همین امر موجب می گردد تا بتوان آن ها در زمره بهترین گزینه برای مکان هایی مانند،

فروشگاه ها، پایانه ها، فرودگاه، هر یک از کارگاه های موجود در شهر و ... محسوب نمود.

در کنار تمامی این موضوعات، مناسب بودن قیمت تابلو روان اهمیت خاصی در انتخاب این تابلو ها توسط خریداران بر اساس نیاز و تمایل آن ها خواهد داشت.

قیمت هایی که به جهت مناسب بودن زمینه ساز خرید بهترین گزینه را برای خریداران فراهم می آورند،

بعلاوه امکان اطلاع از جدید ترین تعرفه های قیمت گذاری نیز موضوع دیگری است که باید مورد توجه قرار گیرد.

مهم ترین ویژگی تابلو روان رنگی فول کالر

تابلو های فول کالر برخلاف نمونه های دیگر بسیار جذاب و هم چنین کاربردی می باشند،

این تابلو ها امروزه در زمینه های بسیاری مورد استفاده قرار می گیرند.

عدم وجود محدودیت در رنگ تابلو ها زمان پردازش،

موضوع دیگری است که به موجب آن انتخاب برای متقاضیان خرید نمایشگر های تبلیغاتی جذاب تر خواهد گردید.

قیمت خرید تابلو روان تمام رنگ

تابلو های فول کالر برخلاف سایر انواع نمایشگر ها،

دارای مشخصات و ویژگی های خاصی می باشند و این مشخصات همگی موجب می گردند تا نمایش هر گونه عدد و یا تصویر در صفحه نمایشگر با بالاتری کیفیت همراه باشد.

عمر بالا تابلو روان و امکان تعویض آسان قطعات این تابلو ها،

به عنوان دو نمونه از اصلی ترین و مهم ترین مشخصات و ویژگی های این نمایشگر شناخته می شوند.

مشخصاتی که برای خریداران و صاحبان حرفه های وابسته به تبلیغات، به عنوان مزیت شناخته می شود.

قیمت انواع تابلو روان

 

قیمت انواع تابلو روان بر اساس برخی از مولفه های خاص تعیین می گردد. امروزه بسیاری از ابعاد تبلیغاتی در این محور خلاصه شده است. محوری که امکان استفاده از آن در تمامی مکان ها بدون محدودیت وجود دارد. از سویی دیگر تابلو های روان نسبت به سایر نمایشگر های تبلیغاتی کم هزینه تر هستند و این نیز عامل مهم دیگری برای انتخاب محسوب می گردد.

برای اطلاع از قیمت انواع تابلو روان، خریداران باید هدف از نصب این نمایشگر را به خوبی بدانند. چرا که هر نوع از تابلو روان مناسب برای مکان خاصی است و بازتاب های خاصی را نیز به همراه خواهد داشت.

مرکز فروش اینترنتی تابلو روان

ماژول از اصلی ترین قطعاتی است که استفاده از آن در تابلو روان به عنوان نیرو مهمی شناخته می شود. چرا که تمامی بازتاب های نور و تصویر در تابلو روان به واسطه وجود ماژول شکل می گیرد.

از سویی دیگر تابلو های روان دارای قطعات مختلفی است. هر یک از این قطعات در چگونگی نمایش تصاویر اهمیت خاصی خواهد داشت. به همین واسطه نیز نمایش هر بعد تبلیغاتی در تابلو روان، کاملا منحصر به فرد می باشد.

مشخصات مهم کیفیتی برای خرید تابلو روان

برای انتخاب یک تابلو روان باکیفیت بالا، باید مشخصات ویژه ای را مورد توجه قرار داد. مشخصاتی که از جمله آن، سایز و ابعاد تابلو، کیفیت تصاویر، نوع نور نمایش داده شده از تابلو، مدت زمان استفاده از تابلو  و .... که هر یک دارای اهمیت ویژه ای می باشد.

علاوه بر موارد یاد شده با مقایسه ای ساده میان تابلو روان و هم چنین دیگر انواع نمایشگر های تبلیغاتی، قطعا می توان مزیت ها و معایب را به طور ویژه مورد بررسی قرار داد.

امروزه نقش مهم تابلو های روان در سراسر شهر به خوبی احساس می گردد. این تابلو ها بدون محدودیت در مکان های عمومی مورد استفاده قرار می گیرند و نگاه مخاطب را به خوبی جذب می نمایند.

از جمله مزیت ها و فواید انتخاب تابلو روان باید به موضوعات ذیل اشاره نمود :

 • قیمت های مناسب
 • کیفیت بالا
 • عمر طولانی
 • امکان تعویض فوری قطعات
 • امکان پردازش هر نوع تصویر نمایشی

تابلو های روان انواع مختلفی دارد. هر نوع از این تابلو ها مناسب برای فضایی خاص با هدفی خاص می باشد. به همین علت نیز می توان امروزه نگاهی ویژه به این تابلو ها و نحوه نصب و انتخاب آن ها داشت.

رنگ بندی های تابلو روان متنوع است. اما امروزه بیشترین و پرطرفدار ترین انواع رنگ این تابلو ها : قرمز، سبز، سفید و آبی هستند.

images_1

قیمت انواع تابلو روان در بازار ایران

شرایط خرید تابلو روان بر اساس تمامی موارد یاد شده متنوع است. اما قیمت اصلی ترین فاکتوری است که خریداران با استفاده از آن درباره انتخاب تابلو تصمیم گیری می نمایند.

قیمت تابلو های روان موجود در بازار کشور، با توجه به مرکز و شرکت تولید این تابلو ها و هم چنین کارایی آن متفاوت می باشد. اما با این حال تمامی خریداران و متقاضیان این فرصت را خواهند داشت تا مناسب ترین تابلو بر اساس مشخصات مدنظر خود را خریداری نمایند.

قیمت مسقیم تابلوروان تک رنگ

 

تابلو روان از مهم ترین و پر طرفدار ترین نمایشگر های تبلیغاتی در ایران و بسیاری از کشور های دیگر شناخته می شود. انتخاب این تابلو ها با توجه به عملکرد و کاربرد آن ها از سوی مخاطبین صورت می گیرد. بسیاری از بخش های تبلیغاتی امروزه تصویری و دیداری هستند. از این رو برای شناخت هر چه بهتر و بیشتر نیاز و نظر مخاطبین، می توان تابلو های روان را به عنوان یک نمایشگر کاملا محبوب شناخت.

تابلو روان از اهمیت بالایی در بخش تبلیغات برخوردار است. هر یک از تابلوهای روان می توانند نقش مهمی در تبلیغات داشته باشند. عمده هدف خرید متقاضیان از تابلو های روان، موضوع تبلیغات می باشد. این در حالی است که برخی دیگر هدف متفاوتی از این امر دارند.

خرید تابلو های روان با کیفیت بالا

پس از خرید تابلو های روان موضوعات مهم دیگری باید مورد توجه قرار گیرد. از جمله این موضوعات می توان به تعمیر و سرویس های دوره ای و مرتب برای هر چه بهتر کار کردن این نمایشگر ها اشاره نمود. قیمت مسقیم تابلوروان تکرنگ

 در مقایسه با دیگر نمایشگر های تبلیغاتی بسیار مناسب می باشد.

این تابلو ها هم چنین به طور کلی از مزایای خاصی در مقایسه با نمایشگر های متداول موجود در بازار برخوردار می باشند. بخش مهمی از این مزیت ها عبارت اند از :

 • قیمت هایی بسیار رقابتی و مناسب
 • کیفیت بالا
 • طول عمر بالا
 • مقاومت بالا در برابر حرارت و آب
 • شکننده نبودن و یا شکنندگی کمتر

تابلو های تک رنگ نوع خاصی از تابلو روان محسوب می گردند. عملکرد  این تابلو ها در مقایسه با گزینه های دیگر نیز متفاوت است.

گاهی برای مقاصد و اهداف خاصی بهترین گزینه، انتخاب تابلو های روان تکرنگ خواهد بود.

میزان خیره کنندگی نور در تابلو های روان به گونه ای است که با توجه به آن می توان شاهد عملکرد و بازتابی متفاوت

و کاملا ایده آل در این بخش بود. امروزه هر یک از تابلو های، یک ابزار ایده آل و بسیار مناسب در بخش تبلیغات شناخته می شوند.

مهم ترین ویژگی ها در انتخاب تابلو روان کدام است ؟

قیمت مسقیم تابلوروان تکرنگ  قطعا یکی از مهم ترین و اصلی ترین فاکتور هایی است که به واسطه آن باید نسبت به

انتخاب یک تابلو روان اقدام نمود. مناسب بودن قیمت خرید تابلو روان موجب می گردد تا خریدار علاوه بر قیمت، از شرایط متفاوت دیگر نیز اطلاع یابد.

تبلیغات که مهم ترین بخش استفاده ابزاری از تابلو های روان محسوب می گردد، باید به صورت کاملا ملموس اجرایی گردد.

داشتن تبلیغات سودآور و مناسب می تواند شرایطی ویژه را برای هر گروه و یا مجموعه ای ایجاد نماید.

خیره کننده بودن صفحه نمایشگر تبلیغاتی و دارا بودن نور سالم برای بیننده، می توانند به عنوان

دو عامل بسیار حیاتی و مهم شناخته شوند. قیمت مسقیم تابلوروان تکرنگ

 نیز به عنوان یک فاکتور اصلی دیگر، از طریق مرکز خرید بدون محدودیت قابل دریافت خواهد بود.

در نتیجه تمامی شرایط مورد نیاز خریداران بدون محدودیت و با بهترین بازدهی فراهم گردیده است.

قیمت آنلاین تابلوروان سبز

اطلاع از قیمت خرید آنلاین تابلو روان یکی از روش هایی است که امروزه با توجه به نیاز خریداران می تواند تاثیری مثبت و موثر را نیز داشته باشد. وجود الگو های تعیین قیمت موجب می گردد تا خریداران این امکان را داشته باشند، که نسبت به اطلاع از قیمت خرید اقدام نمایند.

از اصول مهندسی در طراحی تابلو روان، می توان به این امر اشاره نمود که این تابلو ها در انواع مختلفی تولید می شوند. یکی از این انواع، تابلو تک رنگ سبز می باشد. هر یک از متقاضیان خرید تابلو روان با توجه به هدف خود از استفاده تابلو روان، این امکان را خواهند داشت تا بهترین نمونه را برگزینند.

خرید آنلاین تابلو روان سبز با کیفیت بالا

کیفیت تابلو روان و نوع کارایی آن از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. داشتن کیفیت به منزله داشتن مقاومت لازم در برابر هر عامل محیطی از جمله آب و هوا، حرارت، آلودگی و ... می باشد. با توجه به قیمت خرید تابلو روان، کیفیت نیز به سادگی قابل تشخیص و یا تعیین می باشد.

تابلو روان ممکن است برای امر تبلیغاتی از سوی خریداران انتخاب گردد. به همین علت تعیین سایز و ابعاد صفحه نمایش این تابلو ها با توجه به هدف خریداران امر مهمی است.

انتخاب مادر بورد برای تابلو روان نیز با توجه به نوع نیاز خریدار صورت می گیرد. در نتیجه به دست آوردن برخی اطلاعات فنی ساده، مسیر خرید تابلو روان را برای خریداران ساده تر می نماید.

اطلاعاتی درباره تابلو روان سبز رنگ

قیمت آنلاین تابلوروان سبز  برای خرید مستقیم و بی واسطه قابل دریافت و تعیین است. اما قطعا یکی از مهم ترین مواردی که در قیمت تابلو روان اثر گذار خواهد بود، کیفیت و نوع کارایی این تابلو ها می باشد.

تابلو های روان در انواع گوناگونی عرضه می گردند که تابلو روان سبز رنگ یکی از این انواع می باشد. انتخاب سیم های مناسب، نه ضخیم و نه نازک، اهمیت بسزایی در نور نهایی ایجاد شده در تابلو روان خواهد داشت.

امروزه مهندسی در تولید تابلو روان اهمیت بالایی دارد. به همین علت خریداران می بایست تا از میان مراکز معتبر، بهترین و حرفه ای ترین مجموعه را برای خرید و نصب تابلو روان برگزینند.

وجود تنظیماتی مانند تعیین میزان نور نمایش داده شده در تابلو روان به صورت دستی و یا خودکار نیز در نوع خود دارای اهمیت بسزایی می باشد. این موضوع موجب خواهد شد تا شرایط برای کارایی تابلو روان محدود به یک زمان و یا ساعت خاصی نباشد.

تابلو روان که یکی از نمایشگر های بسیار پرکاربرد در جهان محسوب می گردد، از قطعات و اجزا مختلفی تشکیل شده است. اجزا تشکیل دهنده تابلو روان عبارت اند از :

 1. ماژول
 2. منبع تغذیه
 3. فریم
 4. مادربورد

عملکرد مهندسی شده هر یک از این اجزا موجب می گردد تا در نهایت بتوان شاهد کارایی بدون نقص تابلو روان نیز بود. موارد بسیار مهمی که در رابطه با تابلو روان می توان به آن اشاره نمود، مشخصات فنی این نمایشگر ها است. مشخصاتی که در نهایت باید در عملکرد صحیح تابلو روان تاثیر گذار باشند.

مزایای استفاده از تابلو روان LED

تابلو روان LED چیست؟

تابلو روان LED نوع جدید تابلوهای تبلیغاتی می باشد که مورد توجه تعداد زیادی از افراد قرار گرفته است. این نوع از تابلوها با حرکت های گوناگون و افکت های جالب ، بدون به وجود آوردن خستگی در خواننده و بیننده ، حس خوبی را به منظور خرید ایجاد می کند و مخاطب را به مشتری تبدیل می نماید. این تابلوها سبب می شود اطلاعات کسب و کار شما در معرض دید تمام افراد قرار گیرد و موجب بهتر شدن فعالیت شما می گردد. تابلو روان به دلیل متحرک بودن و جذابیت بصری هم اکنون برای مشتریان مورد استفاده می گیرد و کاربرد بسیاری در صنعت تبلیغات دارد. 

مزایای استفاده از تابلو روان LED

 • شدت نور بیشتر و قدرت نمایش بهتر : در تابلوهای روان LED بر خلاف تابلوهای تبلیغاتی با استفاده زیاد مانند تابلوهای نئون ، فلکس ، مهتابی و... از لامپ های LED برای ایجاد نور بکار برده می شود. به همین دلیل مقدار نوردهی این نوع تابلو بسیار زیاد می باشد و حتی در مقابل نور مستقیم خورشید توانایی نمایش و نوردهی بسیار زیادی دارد.
 • مصرف برق خیلی کمتر : تابلوهای روان LED به دلیل استفاده از لامپهای LED مصرف برق بسیار پایین تری در مقایسه با تابلوهای فلکس ، نئون ، مهتابی و... دارند و در واقع از 60% تا 80% مصرف برق آنها از سایر تابلوها کمتر می باشد و به همین علت این تابلوها را می توان به صورت 24 ساعته روشن قرار داد و هزینه برق بسیار کمی دارند.
 • بازدهی بیشتر : علاوه بر مصرف پایین برق در لامپ های LED و بر همین اساس مصرف اندک برق در تابلوهایی که از لامپهای LED برای ایجاد نور بکار می برند، باید به این نکته دقت نمایید که تابلوهای روان LED به دلیل استفاده از این مدل لامپ ها از راندمان بسیار بیشتریدر مقایسه با سایر تابلوهای نئون ، مهتابی و... برخوردار می باشند. در واقع لامپ‌های LED از بازدهی میان 20 تا 40 لومن بر وات برخوردار می باشند و بازده لامپ‌های التهابی 12 تا 15 لومن بر وات می باشد و همچنین بازده لامپ‌های كم‌ مصرف 35 الی 60 لومن بر وات می باشد و بازده لامپ‌های بخار سدیم حدود 100 لومن بر وات است.
 • عمر مفید بسیار بالاتر: عمر این تابلوها بسیار زیاد می باشد زیرا عمر مفید لامپ های LED بین 40.000 الی 60.000 ساعت می باشد و به دلیل اینکه عمر مفید لامپ های نئون بین 20.000 تا 30.000 ساعت و لامپ های فلوئورسنت (مهتابی) بین 1000 تا 15000 ساعت می باشد می توان به راحتی نتیجه گرفت که عمر مفید لامپهای LED و همچنین عمر مفید تابلوهای روان LED بسیار بالا می باشد و این یک امتیاز بااهمیت تابلوهای روان LED در مقایسه با سایر تابلوهاست.
 • قابلیت برنامه ریزی و نرم افزاری: تابلو روان LED را می توان از طریق کامپیوتر و یه صورت نرم افزاری برنامه ریزی نمود و نوشته ها و تصاویر گرافیگی ویژه ای را در حافظه سیستم تابلو ایجاد نمود تا افکت های گوناگونی را بر روی تابلو به وجود آورد و این از جمله مزایای مهم تابلو روان است. همچنین مدل تازه تری از تابلو روان LED موجود می باشد که Smart LED نام دارد و مزیت بااهمیت آن این است که علاوه بر دریافت طرح و برنامه از کامپیوتر و ذخیره و نشان دادن آن، می توانند به صورت مستقیم از کیبورد دستورات را به صورت همزمان دریافت نمایند و روی نمایشگر نشان دهند.
 • کار کردن با ولتاژ بسیار پایین : همان گونه که عنوان شد مصرف برق لامپ های LED و مصرف برق تابلوهای روان LED بسیار اندک می باشد و با مصرف ولتاژ بسیار اندکی، نور بسیار زیادی به وجود می آورند و لازم به ذکر است لامپ های LED با ولتاژ بسیار اندکی کار می کنند تا جایی که می توان آنها را از طریق باطری هایی جدا از شبکه برق نیز روشن کرد و در مکان های بسیاری از باطریهای خورشیدی و با ولتاژ اندک از این تابلوها استفاده می نمایند و این از دیگر امتیازهای مهم این نوع تابلوها می باشد.
 • عدم تابش پرتوهای مضر از تابلو : این نوع تابلوها، پرتو مضری در محیط اطراف ایجاد نمی کنند و این موجب می شود که صدمه ای برای افراد نداشته باشد.
 • عدم ایجاد گرما در مکان : لامپ های LED حرارت بسیار اندکی در مقایسه با سایر لامپ های نئون ، مهتابی و... به وجود می آورند و به همین دلیل تابلوهای روان LED که از لامپ های LED مصرف می نمایند گرما و حرارت بسیار اندکی در مکان ایجاد می کنند و بر همین اساس می توان از آنها در محیط های بسته به راحتی بکار برد. 

تاریخ بروزرسانی:98/02/09

 

Prev 1 2 Next 
مقالات