تلویزیون شهری
نمایندگی فروش تلویزیون شهری در تبریز

نمایندگی فروش تلویزیون شهری در تبریز

نمایندگی فروش تلویزیون شهری در تبریز

شهر تبریز  یکی از شهرهای مهم و پر جمعیت کشور محسوب می شود که از لحاظ اقتصادی و فرهنگی با شهرهای بزرگی مانند تهران، مشهد و اصفهان رقابت می کند . طبیعی است که این استان پهناور به تبلیغات و مخصوصا تبلیغات محیطی اهمیت زیادی بدهد به همین دلیل شاهد نمایندگی های زیادی هستیم که در حوزه فروش تلویزیون شهری و همینطور اجاره آن فعالیت می کنند.

از دیگر کاربرد های این تلویزیون‌ ها که در تبریز باعث شده فروشندگان زیادی از این نمایشگر ها وجود داشته باشند، مراکز ورزشی و مراکز خرید بسياري است که در این شهر دیده می شوند که البته در این امکان مدل های بسیار بزرگ یا نمونه های با کیفیت بالا استفاده می شود.

اجاره تلویزیون شهری در تبریز

همانطور که گفته شد تبریز هم به دلیل پیشرفت های اخیر از زمره‌ی استفاده کنندگان مهم تلویزیون های شهری است و در کنار مصرف کنندگان زیاد فروشندگان زیادی از آن به چشم می خورند.

برخی افراد قصد خرید تلویزیون شهری به صورت دائم و همیشگی را ندارند و فقط برای مدتی محدود برای انجام کاری موقت نیازمند استفاده از این محصول هستند به عنوان مثال نمایشگاه های فصلی و یا برگزاری جشن های خیابانی که برای مدتی محدود دایر هستند.

به همین دلیل برخی شرکت هایی که به فروش تلویزیون شهری فعالیت دارند در کنار فروش به اجاره تلویزیون شهری هم مشغولند و خدمات نصب آن در محل را هم به عهده می گیرند.

البته تلویزیون های مورد استفاده برای اجاره با انواع ثابت آن تفاوت دارند مهمترین تفاوت،

قابلیت جابجایی است که تلویزیون های معمولی این قابلیت  را ندارند ولی به لطف پیشرفت تکنولوژی‌، انواع تلویزیون های اجاره ای طوری ساخته شده اند که قبل از نصب از  قسمت های کوچکتری تشکیل شده اند و زمانی که قرار است مونتاژ شوند این تکه های کوچک در کنار هم قرار داده می شوند و یک تلویزیون بزرگ را می سازند.

جهت اجاره این تلویزیون‌ ها می‌توان به نمایندگی های فروش و اجاره مقیم خود تبریز و یا شرکت های دیگر که در شهرها های بزرگ دیگر (مانند تهران) به اجاره تلویزیون شهری مشغول هستند، مراجعه کرد.

صادرات تلویزیون شهری به کشور های دیگر

برخی شرکت هایی که در فروش تلویزیون شهری، تابلو روان و تولید آن در مقیاس بزرگتر فعالیت می کنند توانسته اند با بازاریابی و گسترش محصولات خود از طریق افزایش کیفیت، مشتریان خارجی زیادی در این زمینه جذب کنند، شرکت های بزرگ تولید کننده تلویزیون شهری محصولات خود را به کشور هایی از قبیل عراق، افغانستان، پاکستان، سوریه و...

صادر می کنند و حتی خدمات نصب آن را هم توسط نصابان ایرانی انجام می دهند.

برخی از این شرکت ها هم که در زمینه تولید قطعات صاحب نام و آوازه بین المللی هستند به صادرات و فروش قطعات تلویزیون شهری به کشور های دیگر مشغولند،

فروش ماژول تلویزیون شهری از صادرات تلویزیون ها راحت تر است و مشتریان بیشتری دارد.

کاربرد های انواع تلویزیون شهری

فروش تلویزیون شهری با توجه به نوع تلویزیون و قیمت تلویزیون شهری به روش های مختلفی انجام می شود زیرا کاربرد های متنوعی را شامل می شوند.

یکی از کاربرد های  تلویزیون شهری، استفاده در مراکز خرید و فروشگاه های بزرگ است،

تکنولوژی این نوع نمایشگر ها با نوع فضای باز متفاوت است، اولا کیفیت نمایشگر های فضای بسته به دلیل اینکه از فاصله نزدیک تری مشاهده می شوند باید از کیفیت بالاتری برخوردار باشد.

کاربرد اصلی این تلویزیون‌ ها برای تبلیغات شهری است که در سر چهار راه ها و میادین نصب می‌شوند،

استفاده در استادیوم ورزشی از دیگر کاربردهای تلویزیون شهری به حساب می آید.

 

 

 

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات