تلویزیون شهری
مرکز تولید تلویزیون شهری در بزرگترین سایز

مرکز تولید تلویزیون شهری در بزرگترین سایز

مرکز تولید تلویزیون شهری در بزرگترین سایز

تلویزیون شهری  به تابلو های بزرگی اطلاق می شوند که در کنار چهار راه ها، اتوبان ها، بزرگراه ها، پارک ها و استادیوم های ورزشی بر روی دکل های بزرگی نصب می شوند و به صورتی کاملا رنگی و پویا تصاویر ویدیویی تبلیغاتی را نمایش می دهند.

این تلویزیون‌ ها یا نمایشگر ها  از کنار هم قرار گرفتن ماژول های کوچک led ساخته می شوند که هر کدام از این ماژول های نورانی از جزء کوچکتر دیگری تشکیل می شوند.

تولیدی های زیادی که به تولید تلویزیون شهری فعالیت دارند با استفاده از دستگاه های تولید پیشرفته به تولید بزرگترین سایز این نمایشگر ها مشغول هستند که مرکز اصلی این فعالیت این واحد های تولیدی شهرهای بزرگ مانند تهران و مشهد می باشند.

 انواع مدل‌های تلویزیون شهری

فروشندگان و تولید کنندگان زیادی هستند که در زمينه خرید و فروش و تولید انواع تلویزیون شهری بزرگ،

کوچک با تکنولوژی های متفاوت فعالیت می کنند و خریدارن مختلفی از قبیل شرکت‌ها، افراد حقیقی و حقوقی، کارخانجات و... خواهان خرید انواع این تلویزیون ها  می باشند. مرکز خرید و فروش این محصول از روش‌های مختلف به فروش این محصولات فعالیت دارند، خرید اینترنتی، فروش مستقیم و فروش از طریق نمایندگی، روش های رایج خرید و فروش این نمایشگرها می باشد.

انتخاب مدل مناسب با توجه به مکان نصب یکی از مهم‌ترین کزینه های موثر در کیفیت تصویر این تلویزیون ها است،

به همین دلیل انواعمختلفی از این  تلویزیون های شهری ساخته شده اند تا بتوان هر مدل از آنها در مکانی خاص بکار برد، تنوع انواع مدل ها در زمان خرید ممکن است باعث سردرگمی خریدار شود ولی مشاوران و متخصصان شرکت فروشنده باید راهنمایی های لازم را قبل از خرید به فروشنده کنند.

 انواع تلویزیون‌ شهری عبارتنداز :

  • تلویزیون شهری رنتال
  • تلویزیون های شهری مناسب فضای باز
  • تلویزیون های شهری مناسب فضای بسته
  • تلویزیون های RGB
  • تلویزیون های شهری فول کالر
  • تلویزیون های یا نمایشگرهای تک رنگ

خرید بزرگترین سایز تلویزیون شهری

شخصی که قصد خرید این تلویزیون‌ های غول پیکر را دارد معیارهای مختلفی را مد نظر قرار می دهد،

یکی از این موارد سایز تلویزیون می باشد که از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا اگر قانون سایز و مکان درست و استاندارد رعایت نشود مسلما کارایی لازم را نباید از این تلویزیون‌ ها انتظار داشت.

تولید تلویزیون شهری در سایز های مختلف نیازمند به دستگاه‌های تولید پیشرفته است و سایزهای خیلی بزرگ را همه شرکت ها تولید نمی کنند،

خریداری که خرید تلویزیون شهری با بزرگترین سایز را دارد می‌تواند با تماس به شرکت های تولیدی یا فروشنده این نمایشگر ها و گرفتن لیست قیمت تلویزیون شهری از انواع مدل های آن و سایز های آن مطلع شوند.

معمولا هر چه سایز این نمایشگرها بزرگتر شود قیمت آن افزایش پیدا می کند ولی نوع تکنولوژی بکار رفته در هر تلویزیون (ماژول اصلی)،

تا حدی اجازه افزایش سایز را به تولید کننده می دهد و فروش تلویزیون شهری با توجه به این فاکتور ها انجام می شود،

معمولا تلویزیون های خیلی یزرگ در فضای باز و استادیوم ها بکار می روند.

 

 

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات