تابلوروان
قیمت خرید تابلو روان با بهترین کیفیت

قیمت خرید تابلو روان با بهترین کیفیت

قیمت خرید تابلو روان با بهترین کیفیت

تابلو روان متشکل از دیود ها یا ال ای دی های نورانی است که در یک صفحه  به شکل ماتریسی، با بهترین کیفیت کنار هم قرار گرفته اند و به وسیله ی یک مینی کامپیوتر، نوشته ها و تصاویر روی آن به نمایش در می آیند.

امروزه با وجود تلویزیون های شهری نقش این تابلو ها در رونق کسب و کار و تبلیغات انکار نا پذیر است همچنین این نوع تابلوها را می‌توان جایگزین بسیار مناسبی برای فلکس،بنر،نئون و ... دانست. قیمت خرید تابلو روان به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد.

قیمت تابلو روان در انواع مختلف

تابلو ال ای دی را در یک دسته بندی کلی می توان به دو خانواده بزرگ ثابت و روان تقسیم بندی کرد که تابلو روان ثابت همچنان که از نامش پیداست نوشته ها و تصاویر را بدون هیچ حرکتی به نمایش می گذارد ولی نوع متحرک با اضافه کردن ماژول های مرتبط، توانایی ایجاد نوشته های متحرک را دارا است و چنانچه مشخص است قیمت خرید تابلو روان متحرک، گران تر است.

تابلو روان ها از نظر رنگ و تکنولوژی ال ای دی نیز به چند دسته تقسیم می شوند:

  • تابلو روان تک رنگ: در ساخت این نوع تابلو از ال ای دی های ساده تک رنگ استفاده شده است و به دو نوع متحرک و ثابت تقسیم بندی می شوند
  • تابلو روان سه رنگ، هفت رنگ یا چند رنگ: توانایی نمایش متون و تصاویر در رنگهای مختلف از مهم‌ترین مزایای این نوع تابلو ال ای دی است، به این صورت که نوع سه رنگ با رنگ های قرمز،آبی و سبز تواند جمله ای را با سه رنگ نمایش دهد. این تابلو ها هم به شکل ثابت و متحرک توانایی ساخت دارند ولی مشتریان اکثرا نوع متحرک را می پسندند.
  • تابلو روان تمام رنگی یا فول کالر: کاملترین، جامع ترین و جدیدترین نوع تابلو هستند که به آن تلویزیون شهری هم گفته می شود. این نمایشگر ها معمولا در ابعاد بزرگ تولید می شوند و توانایی نمایش تمام رنگ ها از مزایای این نمایشگر ها است

 لیست قیمت ماژول تابلو روان

یکی از مهم ترین قسمت های تابلو ال ای دی، ماژول آن است که بیشترین تاثیر را در قیمت خرید تابلو روان دارد.

بلوک هایی در کنار هم قرار گرفته و یک تابلو روان را تشکیل می دهند ماژول نام دارند که از طریق کابلی به نام فلت با هم سری و بوسیله کنترلر، برنامه ریزی می شوند، در این بین وظیفه تامین برق به عهده منبع تغذیه (پاور تغذیه) است،

به طور کلی در علم الکترونیک به قطعاتی که قابلیت جدا شدن و پیوند خوردن مجدد را دارند، به اصطلاح ماژول می گویند.

لیست قیمت ماژول تابلو روان را می توان از طریق شرکت های تولیدی، فروشندگان، نمایندگی ها و سایر شغل های مرتبط استعلام نمود

و از آنجایی که این ماژول ها به سه دسته تک رنگ، سه رنگ یا چند رنگ و فول کالر تقسیم می شوند، انتظار قیمت های متفاوتی را از آن داریم.

 

 

 

 

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات