تابلوروان
قیمت انواع تابلو روان

قیمت انواع تابلو روان

قیمت انواع تابلو روان

 

قیمت انواع تابلو روان بر اساس برخی از مولفه های خاص تعیین می گردد. امروزه بسیاری از ابعاد تبلیغاتی در این محور خلاصه شده است. محوری که امکان استفاده از آن در تمامی مکان ها بدون محدودیت وجود دارد. از سویی دیگر تابلو های روان نسبت به سایر نمایشگر های تبلیغاتی کم هزینه تر هستند و این نیز عامل مهم دیگری برای انتخاب محسوب می گردد.

برای اطلاع از قیمت انواع تابلو روان، خریداران باید هدف از نصب این نمایشگر را به خوبی بدانند. چرا که هر نوع از تابلو روان مناسب برای مکان خاصی است و بازتاب های خاصی را نیز به همراه خواهد داشت.

مرکز فروش اینترنتی تابلو روان

ماژول از اصلی ترین قطعاتی است که استفاده از آن در تابلو روان به عنوان نیرو مهمی شناخته می شود. چرا که تمامی بازتاب های نور و تصویر در تابلو روان به واسطه وجود ماژول شکل می گیرد.

از سویی دیگر تابلو های روان دارای قطعات مختلفی است. هر یک از این قطعات در چگونگی نمایش تصاویر اهمیت خاصی خواهد داشت. به همین واسطه نیز نمایش هر بعد تبلیغاتی در تابلو روان، کاملا منحصر به فرد می باشد.

مشخصات مهم کیفیتی برای خرید تابلو روان

برای انتخاب یک تابلو روان باکیفیت بالا، باید مشخصات ویژه ای را مورد توجه قرار داد. مشخصاتی که از جمله آن، سایز و ابعاد تابلو، کیفیت تصاویر، نوع نور نمایش داده شده از تابلو، مدت زمان استفاده از تابلو  و .... که هر یک دارای اهمیت ویژه ای می باشد.

علاوه بر موارد یاد شده با مقایسه ای ساده میان تابلو روان و هم چنین دیگر انواع نمایشگر های تبلیغاتی، قطعا می توان مزیت ها و معایب را به طور ویژه مورد بررسی قرار داد.

امروزه نقش مهم تابلو های روان در سراسر شهر به خوبی احساس می گردد. این تابلو ها بدون محدودیت در مکان های عمومی مورد استفاده قرار می گیرند و نگاه مخاطب را به خوبی جذب می نمایند.

از جمله مزیت ها و فواید انتخاب تابلو روان باید به موضوعات ذیل اشاره نمود :

  • قیمت های مناسب
  • کیفیت بالا
  • عمر طولانی
  • امکان تعویض فوری قطعات
  • امکان پردازش هر نوع تصویر نمایشی

تابلو های روان انواع مختلفی دارد. هر نوع از این تابلو ها مناسب برای فضایی خاص با هدفی خاص می باشد. به همین علت نیز می توان امروزه نگاهی ویژه به این تابلو ها و نحوه نصب و انتخاب آن ها داشت.

رنگ بندی های تابلو روان متنوع است. اما امروزه بیشترین و پرطرفدار ترین انواع رنگ این تابلو ها : قرمز، سبز، سفید و آبی هستند.

images_1

قیمت انواع تابلو روان در بازار ایران

شرایط خرید تابلو روان بر اساس تمامی موارد یاد شده متنوع است. اما قیمت اصلی ترین فاکتوری است که خریداران با استفاده از آن درباره انتخاب تابلو تصمیم گیری می نمایند.

قیمت تابلو های روان موجود در بازار کشور، با توجه به مرکز و شرکت تولید این تابلو ها و هم چنین کارایی آن متفاوت می باشد. اما با این حال تمامی خریداران و متقاضیان این فرصت را خواهند داشت تا مناسب ترین تابلو بر اساس مشخصات مدنظر خود را خریداری نمایند.

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات