تابلوروان
خرید آنلاین تابلو روان

خرید آنلاین تابلو روان

خرید آنلاین تابلو روان

امروزه نمایشگرهای الکترونیکی LED (تابلو روان و تلویزیون شهری) جزو مدرنترین ابزارهای تبلیغاتی می باشند  فروشگاه آنلاین ما با هدف فروش انواع تابلو روان و تلویزیون شهری و کلیه قطعات ساخت و مونتاژ تابلو روان و تلویزیون شهری در خدمت شماست . با ارتباط با این مرکز می توانید بصورت آنلاین تابلو روان مورد نیاز خود را با قیمتها درنوع خود بی نظیر خریداری نمایید

انواع تابلو های LED در بازار


LED تابلو    
یک نوع نمایشگر دیجیتال است که جایگزین بسیار خوب برای انواع قدیمی تابلوها یعنی فلکس ،بنر،نئون و... می باشد.
تابلوهای ال ای دی به طور کلی به دودسته تقسیم می شوند:
1-تابلوهای ال ای دی ثابت
این تابلو همانند تابلوهای ثابت تبلیغاتی ثابت می باشد و توانایی حرکت دادن متون وجملات را در این نوع تابلو نخواهیم داشت ولی میتوان این تابلوها را جایگزین تابلوهای نئون قرار داد.
2-تابلو ال ای دی روان
در این نوع تابلو متون وجملات متحرک می باشند و در آن انواع افکت ها و جلوهای متن و انیمیشن برای جذابیت بیشتر و توجه بیشتر بیننده استفاده کرد.تابلو روان در تعداد رنگهای کار گرفته شده متفاوت می باشد و در انواع متعددی وجود دارد.  
در صورت تمایل به  خرید آنلاین تابلو روان می توانید با ارتباط باسایت مجموعه با ما در اتباط باشیدو بعد ازانتخاب مورد نظر خود ثبت سفارش نمایید در صورت سوال وراهنمایی متخصصان ما در کم ترین زمان پاسخگوی شما عزیزان می باشند.

بهترین گزینه تبلیغاتی با قیمتی مناسب

اگر به دنبال استفاده بهینه از سر درب فروشگاه یامحل کار وکسب خود هستید و می خواهید شروع به کار خوبی را با تبلیغات مفید و کم هزینه انجام دهید تابلو روان ال ای دی گزینه های بسیار مناسبی برای شما می توتند باشد .این تابلو ها بنا به درخواست شما متناسب یا محل در نظر گرفته شده طراحی می شود و با در نظر گرفتن فاصله دید در محل در شدت نور و رزولیشن های مختلف عرضه می گردند.
انواع تابلو های ال ای دی را توجه به اطلاعات داده شده می توانید بدون واسطه و اطمینان از قیمت وکیفیت به آسانی و با خیالی آسوده خریدار ی نمایید.
ارسال سریع ، ضمانت بهترین قیمت ، تضمین اصل بودن کالا و پشتیبانی 24 ساعته تیم فنی ال ای دی تابلو های روان خریدی مطمئن برای شما رقم میزند.

قیمت خرید تابلو ال ای دی روان

مشخص نمودن قیمت ها در هر خریدی طبق یک سری پارامتر صورت میگیرد تابلوهای روان نیزدر بازار فروش جهت تعیین قیمت پارامترهای زیادی در نظر گرفته می شود.مانند تعدادرنگ های بکار گرفته شده،کیفیت ماژول ،قالب تابلو روان این موارد سبب می شود که قیمتهای متنوعی را برای تابلوها مشخص نماییم
اندازه تابلو نیز می تواند یک عامل تاثیر گذار در قیمت تابلوی سفارشی شما باشد.
این مرکز فروش جهت ارائه بهترین تابلو روان به مشتریان خود ، متن و تصویر و اندازه را وکیفیت ماژول را مد نظر قرار داده و مطابق آن با کمترین سود شما را در خرید آنلاین تابلو روان  خوب وبه یاد ماندنی همراهی می کند
پس با ذکر مطالب فوق عوامل زیادی در قیمتها تاثیر گذار است این مرکز فروش بدون واسطه وباحذف دلالان قیمتهای ارائه شده در این سایت را به پایین ترین حد خود نگه داشته است تا همه عزیزان با اطمینان خرید خود را انجام دهند.
شما می توانید جهت خرید خود با سایت این مجموعه در ارتباط باشید و بعد از انتخاب با کارشناسان ما در ارتباط باشد و در آخر ثبت سفارش را انجام

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات